Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS

2021-05-15 - 2021-05-16

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS

GARGŽDAI

2021-05-15 – 2021-05-16

 

GEGUŽĖS 15 d.

 

9.30–11.00 – salės bandymas

11.00–13.00 – JAUNUTĖS 2010 m. gimimo (lankas, kamuolys, kuokelės)

11.00 – 12.25 I SRAUTAS

  1. Eva Šublinskaitė VILNIUS, VMSC
  2. Greta Bružaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  3. Augustė Sucilaitė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Mėta Meilūnė VILNIUS, DK Akademija
  5. Jūra Jokubauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Ieva Miškinytė             VILNIUS, VMSC
  7. Elzė Kairytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  8. Ugnė Aurelija Baltuškaitė VILNIUS, DK Akademija
  9. Evelina Žinytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  10. Smiltė Vismantaitė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Gabija Mišeikytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  12. Kamilė Jumaševaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  13. Gabija Striūgaitė KAUNAS, „STARTAS“
  14. Milda Nėniūtė KAUNAS, „STARTAS“

12.25–12.35 PERTRAUKA

12.45–14.05 II SRAUTAS

  1. Mėta Šadurskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Rugilė Isačenkovaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Akmilė Savickaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  4. Eva Slavinskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  5. Valerija Vyšniauskaitė VILNIUS, DK Akademija
  6. Taisija Steško VILNIUS, VMSC
  7. Gytė Šivickaitė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Dominyka Linak VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  9. Estėja Žiliūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Laura Vaičiūnaitė VILNIUS, DK Akademija
  11. Mingailė Beinoraitė VILNIUS, VMSC
  12. Milana Dubikaltytė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  13. Grytė Stankevičiūtė VILNIUS, DK Akademija

APDOVANOJIMAI

 

PERTRAUKA

14.45–15.35 JAUNĖS 2008–2009 m. gimimo (lankas)

  1. Aura Slavinskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  2. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  3. Gabriela Belous VILNIUS, VMSC
  4. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  5. Eva Viržaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Ugnė Kurlinskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  8. Sofia Nikol Reinsonas VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  9. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Roberta Ranonytė VILNIUS, VMSC
  11. Ieva Našliūnaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  12. Tija Motiekaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  13. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  14. Liuka Balkevičiūtė VILNIUS, VMSC
  15. Ugnė Šaulytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  16. Kornelija Latyšovič VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  17. Miglė Vizgaitė VILNIUS, VMSC
  18. Ilana Pakhomova VILNIUS, VMSC
  19. Nikolė Smaliukaitė VILNIUS, VMSC
  20. Anastasija Voločko KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  21. Milana Tricolici VILNIUS, VMSC
  22. Smiltė Šetikaitė VILNIUS, VMSC

 

 

15.40–16.35 JAUNĖS 2008–2009 m. gimimo (kamuolys)

 

  1. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  2. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  3. Gintarė Dambrauskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  4. Gabriela Belous VILNIUS, VMSC
  5. Ieva Našliūnaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  6. Sofia Nikol Reinsonas VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  7. Ugnė Kurlinskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Ilana Pakhomova VILNIUS, VMSC
  9. Roberta Ranonytė VILNIUS, VMSC
  10. Milana Tricolici VILNIUS, VMSC
  11. Miglė Vizgaitė VILNIUS, VMSC
  12. Ugnė Madzajūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  13. Anastasija Voločko KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  14. Nikolė Smaliukaitė VILNIUS, VMSC
  15. Liuka Balkevičiūtė VILNIUS, VMSC
  16. Eva Viržaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  17. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  18. Kornelija Latyšovič VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  19. Tija Motiekaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  20. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  21. Aistrė Stroputė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  22. Smiltė Šetikaitė VILNIUS, VMSC
  23. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

PERTRAUKA

17.00–17.40 JAUNIMAS 2006-2007 m. gimimo (lankas)

  1. Eva Jankauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, VMSC
  3. Medeina Kuprytė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Elinga Griciūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Eva Dovidonytė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Deimė Lapačinskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Ema Mucharskytė VILNIUS, DK Akademija
  11. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, VMSC
  12. Evita Raškevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  13. Sofija Matutytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  14. Izabelė Macevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  15. Ūla Šaltenytė VILNIUS, VMSC
  16. Viktorija Jociūtė KAUNAS, „STARTAS“
  17. Dominyka Jučė VILNIUS, VMSC
  18. Diana Artiomova VILNIUS, VMSC
  19. Viktorija Staponas KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  20. Patrycja Slotvinska VILNIUS, VMSC

17.45–18.25 JAUNIMAS 2006-2007 m. gimimo (kamuolys)

  1. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, VMSC
  2. Martyna Merkevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Ariana Novikova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  4. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, VMSC
  5. Elinga Griciūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Ema Mucharskytė VILNIUS, DK Akademija
  8. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Diana Artiomova VILNIUS, VMSC
  10. Viltė Garbauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Viktorija Jociūtė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Izabelė Macevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  13. Eva Dovidonytė KAUNAS, „STARTAS“
  14. Patrycja Slotvinska VILNIUS, VMSC
  15. Viktorija Staponas KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  16. Dominyka Jučė VILNIUS, VMSC
  17. Paulina Drozdovskytė VILNIUS, VMSC
  18. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  19. Ūla Šaltenytė VILNIUS, VMSC

 

 

 

 

18.45–19.15 SUAUGUSIOS (lankas)

  1. Anelija Slabenko KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Emilija Tarnauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Mantė Adomaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Maja Gaiduk KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Luknė Viržintaitė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Fausta Šostakaitė VILNIUS, VMSC
  7. Ieva Vosyliūtė VILNIUS, VMSC
  8. Paulina Jočytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Gustė Antanaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Ieva Braziulytė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Aurelija Šotaitė VILNIUS, VMSC
  12. Julija Bušauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  13. Margarita Kamyšasnkaja VILNIUS, VMSC
  14. Žemyna Stočkutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“

 

19.20–19.50 SUAUGUSIOS (kamuolys)

  1. Paulina Jočytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Mantė Adomaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Fausta Šostakaitė VILNIUS, VMSC
  4. Aurelija Šotaitė VILNIUS, VMSC
  5. Ieva Braziulytė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Maja Gaiduk KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Emilija Tarnauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Luknė Viržintaitė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Julija Bušauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Gustė Antanaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Anelija Slabenko KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  12. Sofija Treščenkina KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  13. Margarita Kamyšasnkaja VILNIUS, VMSC
  14. Ieva Vosyliūtė VILNIUS, VMSC

 

 

GEGUŽĖS 16 d.

 

9.30–11.00 – salės bandymas

11.00–11.50 JAUNĖS 2008–2009 m. gimimo (kuokelės)

  1. Karina Kazlauskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Roberta Ranonytė VILNIUS, VMSC
  3. Urtė Vėjinytė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  4. Milana Tricolici VILNIUS, VMSC
  5. Miglė Vizgaitė VILNIUS, VMSC
  6. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Kornelija Latyšovič VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  8. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Eglė Butenytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. Nikolė Smaliukaitė VILNIUS, VMSC
  12. Ilana Pakhomova VILNIUS, VMSC
  13. Eleonora Christova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  14. Anastasija Voločko KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  15. Vasarė Tarankevičiūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  16. Gabriela Belous VILNIUS, VMSC
  17. Karina Frolikova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  18. Tija Motiekaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  19. Sofia Nikol Reinsonas VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  20. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  21. Ugnė Madzajūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  22. Eva Viržaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  23. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“

 

11.55–12.45 JAUNĖS 2008–2009 m. gimimo (kaspinas)

  1. Smiltė Šetikaitė VILNIUS, VMSC
  2. Aneta Lovmecka VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  3. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  4. Miglė Vizgaitė VILNIUS, VMSC
  5. Urtė Vėjinytė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  6. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Sofia Nikol Reinsonas VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  8. Anastasija Voločko KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Karina Frolikova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  11. Tija Motiekaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Nikolė Smaliukaitė VILNIUS, VMSC
  13. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  14. Ieva Našliūnaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  15. Milana Tricolici VILNIUS, VMSC
  16. Roberta Ranonytė VILNIUS, VMSC
  17. Eva Viržaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  18. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  19. Ugnė Madzajūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  20. Kornelija Latyšovič VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  21. Ilana Pakhomova VILNIUS, VMSC
  22. Gabriela Belous VILNIUS, VMSC
  23. Ugnė Šaulytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“

PERTRAUKA

APDOVANOJIMAI

 

13.45–14.25 JAUNIMAS 2006-2007 m. gimimo (kuokelės)

  1. Darija Karvelė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Elinga Griciūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  3. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Izabelė Macevičiūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Ariana Novikova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Eva Dovidonytė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Martyna Merkevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, VMSC
  9. Dominyka Jučė VILNIUS, VMSC
  10. Eva Jankauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Viktorija Staponas KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  13. Evita Raškevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  14. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  15. Ema Mucharskytė VILNIUS, DK Akademija
  16. Ūla Šaltenytė VILNIUS, VMSC
  17. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, VMSC
  18. Viktorija Jociūtė KAUNAS, „STARTAS“
  19. Diana Artiomova VILNIUS, VMSC

 

14.30–15.10 JAUNIMAS 2006-2007 m. gimimo (kaspinas)

  1. Patrycja Slotvinska VILNIUS, VMSC
  2. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  4. Elinga Griciūtė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Viktorija Staponas KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Dominyka Jučė VILNIUS, VMSC
  7. Eva Dovidonytė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Eva Jankauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Sofija Matutytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Ūla Šaltenytė VILNIUS, VMSC
  11. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, VMSC
  13. Diana Artiomova VILNIUS, VMSC
  14. Deimė Lapačinskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  15. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, VMSC
  16. Viktorija Jociūtė KAUNAS, „STARTAS“
  17. Izabelė Macevičiūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  18. Viltė Garbauskaitė KAUNAS, „STARTAS“

 

 

PERTRAUKA

APDOVANOJIMAI

 

15.30–16.00 SUAUGUSIOS (kuokelės)

  1. Gustė Antanaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Margarita Kamyšasnkaja VILNIUS, VMSC
  3. Paulina Jočytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  4. Emilija Tarnauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Ieva Braziulytė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Mantė Adomaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Aurelija Šotaitė VILNIUS, VMSC
  8. Luknė Viržintaitė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Karina Naruševič VILNIUS, VMSC
  • Ieva Vosyliūtė VILNIUS, VMSC
  • Fausta Šostakaitė VILNIUS, VMSC
  • Maja Gaiduk KLAIPĖDA , „VIESULO SC“

 

16.00–16.30 SUAUGUSIOS (kaspinas)

  1. Margarita Kamyšasnkaja VILNIUS, VMSC
  2. Julija Bušauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Gustė Antanaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Ieva Braziulytė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Luknė Viržintaitė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Aurelija Šotaitė VILNIUS, VMSC
  7. Maja Gaiduk KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Fausta Šostakaitė VILNIUS, VMSC
  9. Ieva Vosyliūtė VILNIUS, VMSC
  10. Žemyna Stočkutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. Emilija Tarnauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Mantė Adomaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  13. Paulina Jočytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  14. Sofija Sapiegaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“

APDOVANOJIMAI

 

Informacija

Pradžia:
2021-05-15
Pabaiga:
2021-05-16

Vieta

Gargždai
Gamyklos 33
Gargždai, Lietuva
+ Google žemėlapis