Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS VAIKŲ ČEMPIONATAS

2021-04-17 - 2021-04-18

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS

2021 04 17–18

(Miško 3, Kaunas)

Balandžio  17 d.

9.00–11.00 – salės bandymas

11.00–12.55 VAIKAI 2014 m. gimimo (be įrankio) (41)

 

I srautas (11.00–11.30)

  1. Dorotėja Armalytė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Barbora Saročkaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  3. Laura Iurasova VILNIUS, VMSC
  4. Kamila Sinicyna VILNIUS, VMSC
  5. Urtė Jankauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Urtė Osipauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Maja Ivanauskaitė VILNIUS, VMSC
  8. Amelija Sedorenko KAUNAS, „STARTAS“
  9. Melita Šaulytė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Saulė Vizgaitė VILNIUS, „Rasos gracija“
  11. Smiltė Saulė VILNIUS, VMSC
  12. Goda Žvirzdinaitė VILNIUS, „Rasos gracija“
  13. Kotryna Muliuolytė VILNIUS, „Rasos gracija“
  14. Austėja Paužuolytė VILNIUS, VMSC

11.30-11.40 – Pertrauka

II srautas (11.40–12.10)

  1. Evelina Boištianaitė VILNIUS, „Rasos gracija“
  2. Adrija Simonavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Gabrielė Nistelytė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Amelija Budzinskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Zlata Vasiljeva KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Rūta Ūsaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Eva Šeremetova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Sofija Chmeliova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Julija Butylova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Karina Zavjalova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. Aleksandra Novikova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  12. Milena Šertvytytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  13. Lukrecija Grevytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“

12.10-12.20– Pertrauka

12.20 – 12.50. II srautas (12.20–12.55)

  1. Junė Virškutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Milana Logutenkova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  3. Diana Frolova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  4. Luka Liubinaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Paulina Čepliauskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Milana Drabuntė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Darja Martynova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Ditė Vasiliauskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Jekaterina Andrejeva KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Brigita Pečiūlytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. Evelina Ščeglovaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  12. Irina Rožkova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  13. Sofija Kočetova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  14. Paulina Rimaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“

 

13.10  – apdovanojimai

Pertrauka ir salės bandymas

 

14.30 –17.30 – 2012 m. vaikai (be įrankio, šokdynė) (40)

I srautas (14.30–15.00) (tik be įrankio)

  1. Gabrielė Švirinaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  2. Justė Venckutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  3. Liepa Šetikaitė VILNIUS, VMSC
  4. Greta Rebrovaitė VILNIUS, VMSC
  5. Rusnė Kubiliūtė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Salomėja Neverauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Greta Barlovskytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Smiltė Balčiūnaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Elena Stankevičiūtė VILNIUS, „DKA“
  10. Olivija Romeiko VILNIUS, „DKA“
  11. Milita Dambrauskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  12. Lėja Normantaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  13. Aurelija Tihanovičiūtė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  14. Milana Šablinskaja VILNIUS, VMSC
  15. Ieva Simniškaitė             KAUNAS, „Gimnastikos Akademija“

 

15.00 – 15.10 Pertrauka

II srautas (15.10–16.00) (be įrankio, šokdynė)

  1. Sofija Steško VILNIUS, VMSC
  2. Eglė Leimonaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  3. Melita Guligauskaitė VILNIUS, VMSC
  4. Sofija Mija Kurlavičiūtė VILNIUS, VMSC
  5. Abigelė Pucetaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Indraja Zurbaitė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Kristina Luca KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Lilija Maiboroda KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Nikolė Bogomolnikovaitė VILNIUS, VMSC
  10. Urtė Juzėnaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  11. Melita Dereviankaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  12. Ūla Malevskytė VILNIUS, „DKA“

16.00 – 16.10 Pertrauka

 

III srautas (16.10–17.00) (be įrankio, šokdynė)

  1. Marija Rinkevičiūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Rusnė Naruševičiūtė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  3. Darija Sivojūtė VILNIUS, „DKA“
  4. Kornelija Maceinaitė VILNIUS, VMSC
  5. Sofija Kovalenko KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Fausta Katkauskė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  7. Augustė Klasauskaitė VILNIUS, VMSC
  8. Darija Trofimova VILNIUS, VMSC
  9. Gabriela Macejevskaja VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  10. Sofija Šulgina VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  11. Veronika Chmeliova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  12. Ieva Kotryna Masilionytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

 

17.15 – apdovanojimai

Pertrauka ir salės bandymas

 

17.45 – 20.15 – 2013 m. vaikai (be įrankio, lankas) (38)

I srautas (17.45 – 18.15) (tik be įrankio)

  1. Deimantė Zigmataitė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Taisija Buchanko VILNIUS, VMSC
  3. Rusnė Pagojūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  4. Aleksandra Straigytė VILNIUS, VMSC
  5. Mėta Urnikytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Mila Ražanskaitė VILNIUS, „Rasos gracija“
  7. Izabelė Luisa Blažytė VILNIUS, „DKA“
  8. Rebeka Lily Kemp VILNIUS, „DKA“
  9. Marija Gedminaitė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  10. Perla Burneikytė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Akvilė Beržanskytė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Goda Barinovaitė KAUNAS, „STARTAS“
  13. Beata Šneiderytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  14. Nora Kesminaitė KAUNAS, „STARTAS“

 

18.15 – 18.25 Pertrauka

II srautas (18.25–18.55) (tik be įrankio)

  1. Izabelė Ūksaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Jorė Butkė             KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  3. Deimilė Strautnikaitė VILNIUS, „Gimnastikos žingsnis“
  4. Liana Vinogradova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Melita Valtaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Andrėja Sokolova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Maja Markevičiūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Elmyra Bicer VILNIUS, VMSC
  9. Lėja Šeikytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  10. Darja Pavliukova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. Ona Butkutė VILNIUS, „Rasos gracija“
  12. Emilija Jezepčik VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  13. Goda Graužinytė KAUNAS, „STARTAS“

 

18.55 – 19.05 Pertrauka

 

III srautas (19.05 – 19.40) (be įrankio, lankas)

  1. Selija Jafišova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“           + lankas
  2. Gustė Kiaupaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“          + lankas
  3. Viktorija Malinovskytė VILNIUS, VMSC
  4. Kamilė Gabnytė VILNIUS, „Rasos gracija“
  5. Patricija Kareivaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Gintarė Rickevičiūtė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  7. Elija Vilnonytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Marja Marika Koržovaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  9. Mariela Usik KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Nikol Sokolova             VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

 

19.50 – apdovanojimai

 

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS

2021 04 17–18

(Miško 3, Kaunas)

Balandžio  18 d.

 

9.00–11.00 – salės bandymas

11.00–13.10 VAIKAI 2011 m. gimimo (lankas, kamuolys) (32)

 

I srautas (11.00–11.15) (lankas arba kamuolys)

  1. Arina Darskaja VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  2. Elena Jasevičiūtė VILNIUS, VMSC
  3. Michelle Perje VILNIUS, „DKA“
  4. Sofija Banadykova VILNIUS, VMSC
  5. Agata Vėgė VILNIUS, VMSC
  6. Nika Milovaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  7. Ugnė Klizaitė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Mila Nistelytė KAUNAS, „STARTAS“

11.15 – 11.20 Pertrauka

II srautas (11.20–12.10) (lankas, kamuolys)

  1. Smiltė Pabricaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  2. Aja Navikaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Viktorija Kuricyna KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  4. Smiltė Christauskaitė VILNIUS, VMSC
  5. Leticija Špučytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Nida Ramanauskaitė VILNIUS, VMSC
  7. Viltė Mikelytė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  8. Akvilė Jočytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Milda Žilanė VILNIUS, „DKA“
  10. Goda Medžiuolytė VILNIUS, VMSC
  11. Izabelė Bertulė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  12. Miglė Lapačinskaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas

12.10 – 12.20 Pertrauka

III srautas (12.20–13.10) (lankas, kamuolys)

  1. Gabija Leitanaitė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Grytė Leimonaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  3. Indrė Gibavičiūtė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  4. Laura Vainoraitė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  5. Ugnė Vasiliauskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Ariana Vaičkutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Rustė Gūdmantaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  8. Rusnė Dominaitė VILNIUS, VMSC
  9. Julija Voločko KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Mintė Janovskytė VILNIUS, „DKA“
  11. Rugilė Čepaitė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Malgorzata Sinycina VILNIUS, VMSC

13.35 – apdovanojimai

Pertrauka ir salės bandymas

14.15–17.05 JAUNUTĖS 2010 m. gimimo (lankas,) (34)

 

I srautas (14.15–15.05) (lankas, kuokelės)

  1. Kamilė Jumaševaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Austėja Peseckaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  3. Augustė Sucilaitė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Gabija Striūgaitė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Fausta Franckevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Eva Slavinskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  7. Greta Bružaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Dominyka Linak VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  9. Eva Šublinskaitė VILNIUS, VMSC
  10. Rugilė Lembutytė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  11. Evelina Abromaitytė VILNIUS, VMSC
  12. Estėja Žiliūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“

15.05 – 15.15 Pertrauka

 

II srautas (15.15–16.05) (lankas, kuokelės)

  1. Grytė Stankevičiūtė VILNIUS, „DKA“
  2. Gytė Šivickaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Saulė Beržonskytė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  4. Elzė Kairytė             VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  5. Rugilė Isačenkovaitė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Milana Dubikaltytė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  7. Mėta Šadurskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Evelina Žinytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  9. Mėta Meilūnė VILNIUS, „DKA“
  10. Mingailė Beinoraitė VILNIUS, VMSC
  11. Ugnė Aurelija Baltuškaitė VILNIUS, „DKA“

16.05 – 16.15 Pertrauka

 

III srautas (16.15–17.05) (lankas, kuokelės)

  1. Milda Nėniūtė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Smiltė Vismantaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Jūra Jokubauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Laura Vaičiūnaitė VILNIUS, „DKA“
  5. Kornelija Saulėnė VILNIUS, VMSC
  6. Ieva Miškinytė VILNIUS, VMSC
  7. Gabija Mišeikytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  8. Glorija Volodkovič VILNIUS, VMSC
  9. Valerija Vyšniauskaitė VILNIUS, „DKA“
  10. Taisija Steško VILNIUS, VMSC
  11. Akmilė Savickaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas

 

17.15  – apdovanojimai

 

Informacija

Pradžia:
2021-04-17
Pabaiga:
2021-04-18

Vieta

Kauno Sporto Mokykla „STARTAS“
Miško 3
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis