Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos vaikų pirmenybės

2019-11-23 -11:00 - 20:00

12.00–13.00 – 2010 m. ir jaun. gimnastės  (grupiniai pratimai be įrankio) (11) 2pratimai

  1. „FĖJOS“                                                          Klaipėda
  2. „Elegancija – 2“                                              Kaunas
  3. „DK AKADEMIJA“                                            Vilnius
  4. „Elegancija – 1“                                             Kaunas
  5. „STARTAS-SVAJONĖ“                                     Kaunas
  6. „STARTAS-VAIVORYKŠTĖ“                             Kaunas
  7. „STARTAS“                                                    Kaunas
  8. „GRACIJA“                                                     Kaunas
  9. „VAKARĖ“                                                     Klaipėda
  10. KMGK (Kauno meninės gimnastikos klubas) Kaunas
  11. „LIEPSNELĖS“                                                Vilnius

13.00–13.25 – 2012 m. ir jaun. gimnastės  (grupiniai pratimai be įrankio) (8)

 

  1. „VILNELĖ“                                Vilnius
  2. „SMILTELĖ“                              Klaipėda
  3. „STARTAS-LĖLYTĖS“                Kaunas
  4. „KREGŽDUTĖS“                        Klaipėda
  5. „FORTŪNA“                             Kaunas
  6. „BARBĖ“                                  Klaipėda
  7. “GIMNASTIKOS ŽINGSNIS”        Vilnius
  8. „PĖPĖS“                                    Klaipėda

13.30–14.10 –2011 m. ir jaun. gimnastės  (pratimas su šokdyne) (19)

 

  1. Ariana Vaičkutė                      Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  2. Miglė Lapačinskaitė                  Kaunas,  Kauno meninės gimnastikos klubas
  3. Rustė Gūdmantaitė                   Kaunas,  Kauno meninės gimnastikos klubas
  4. Kaja Ramanauskaitė                 Vilnius, VMSC
  5. Rusnė Dominaitė                      Vilnius, VMSC
  6. Indrė Gibavičiūtė                      Kaunas,  Kauno meninės gimnastikos klubas
  7. Ugnė Klizaitė                            Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“
  8. Akvilė Jočytė                            Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  9. Grytė Leimonaitė                     Kaunas, „GK Fortūna“
  10. Smiltė Christauskaitė               Vilnius, VMSC
  11. Lėja Selivončikaitė                   Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  12. Laura Vainoraitė                      Vilnius, “Gimnastikos mokykla.lt”
  13. Malgorzata Sinycina                 Vilnius, VMSC
  14. Julija Voločko                          Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  15. Viktorija Kuricyna                    Kaunas,  Kauno meninės gimnastikos klubas
  16. Izabelė Bertulė                         Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  17. Milda Žilanė                            Vinius, “DK Akademija“
  18. Aja Navikaitė                           Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“
  19. Mila Nistelytė                          Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“

 APDOVANOJIMAS

15.00–16.35 – 2010 m. ir jaun. gimnastės  (pratimas be įrankio ir su kamuoliu) (23)

I SRAUTAS

  1. Gabija Horinaitė                     Vilnius, VMSC
  2. Valerija Vyšniauskaitė             Vinius, “DK Akademija“
  3. Evelina Žinytė                         Vilnius, “Gimnastikos mokykla.lt”
  4. Mėta Šadurskaitė                    Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“
  5. Ieva Miškinytė                        Vilnius, VMSC
  6. Saulė Beržonskytė                  Kaunas,  Kauno meninės gimnastikos klubas
  7. Estėja Žiliūtė                          Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  8. Gabija Striūgaitė                    Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“
  9. Jūra Jokubauskaitė                 Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“
  10. Grytė Stankevičiūtė               Vinius, “DK Akademija“
  11. Ugnė Aurelija Baltuškaitė      Vinius, “DK Akademija“
  12. Polina Konova                       Vinius, “DK Akademija“

II SRAUTAS

  1. Vesta Simonaitytė                      Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  2. Elzė Kairytė                                Vilnius, “Gimnastikos mokykla.lt”
  3. Smiltė Vismantaitė                    Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“
  4. Mingailė Beinoraitė                   Vilnius, VMSC
  5. Rugilė Lembutytė                       Kaunas,  Kauno meninės gimnastikos klubas
  6. Laura Vaičiūnaitė                       Vinius, “DK Akademija“
  7. Gytė Šivickaitė                           Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“
  8. Mėta Meilūnė                             Vinius, “DK Akademija“
  9. Akmilė Savickaitė                       Kaunas,  Kauno meninės gimnastikos klubas
  10. Greta Bružaitė                            Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  11. Rugilė Isačenkovaitė                   Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“

16.50–19.50– 2009 m. ir jaun. gimnastės  (pratimas be įrankio ir su kamuoliu) (28)

I SRAUTAS

  1. Milana Šukevič                          Vilnius, VMSC
  2. Gabrielė Lapėnaitė                    Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“
  3. Eleonora Christova                   Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  4. Miglė Staškūnaitė                     Kaunas, „GK Fortūna“
  5. Anastasija Subotkevič              Vilnius, VMSC
  6. Gabija Saveikaitė                     Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  7. Jekaterina Vlasova                   Vilnius, VMSC
  8. Smiltė Bagdonavičiūtė             Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“
  9. Miglė Vizgaitė                         Vilnius, VMSC
  10. Smiltė Olberkytė                     Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  11. Karina Frolikova                      Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  12. Smiltė Šetikaitė                       Vilnius, VMSC
  13. Agota Kunigėlytė                    Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“

II SRAUTAS

  1. Kotryna Kasparavičiūtė                       Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“
  2. Ūla Šetikaitė                                       Vilnius, VMSC
  3. Aneta Lovmecka                                  Vilnius, “Gimnastikos mokykla.lt”
  4. Nikoleta Kozlovska                             Vilnius, “Gimnastikos mokykla.lt”
  5. Tija Motiekaitytė                                 Kaunas, sporto mokykla „STARTAS“
  6. Eglė Butenytė                                      Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  7. Milita Valatkevičiūtė                           Kaunas, „GK Fortūna“
  8. Vilija Bankauskaitė                             Vilnius, VMSC
  9. Urtė Vėjinytė                                      Kaunas, „GK Fortūna“
  10. Ugnė Kurklinskaitė                             Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  11. Vesta Mekuškaitė                               Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  12. Laura Lupan                                       Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  13. Smiltė Šunokaitė                                Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  14. Anastasija Voločko                             Klaipėda,  SC „VIESULAS“
  15. Aistrė Stroputė                                   Klaipėda,  SC „VIESULAS“

   APDOVANOJIMAS

 

Informacija

Data:
2019-11-23
Laikas:
11:00 - 20:00

Vieta

VILNIAUS KULTŪROS, PRAMOGŲ IR SPORTO RŪMAI
Žirmūnų 1E,
Vilnius, Vilnius
+ Google žemėlapis