ARTIMIAUSIOS VARŽYBOS

TARPTAUTINIS MENINĖS GIMNASTIKOS TURNYRAS

„KAUNO TAURĖ“

Kauno Sporto Halė  (Perkūno al. 5)

KAUNAS, 2022 m.

SPALIO 8 d.

 8.30-10.00 AIKŠTELĖS BANDYMAS

 

 10.00-10.10 val.               

VAIKAI, 2016 m. gimimo gimnastės

PRATIMAS BE ĮRANKIO

1              Liepa Matuzevičiūtė       KAUNAS, SC „STARTAS“

2              Polina Parafeinikova       KLAIPĖDA  SC „VIESULAS“

3              Aleksandra Šuopytė        KLAIPĖDA  SC „VIESULAS“

4              Luknė Vanagaitė               KAUNAS, SC „STARTAS“

5              Elija Pintverytė               KLAIPĖDA  SC „VIESULAS“

 

10.10-10.45 val.               

VAIKAI, 2015 m. gimimo gimnastės (B KATEGORIJA)

PRATIMAS BE ĮRANKIO

1              Beatričė Žukauskaitė      KAUNAS, SC „STARTAS“

2              Amelija Ambrizaitė          KLAIPĖDA SC „VIESULAS“

3              Deimantė Stiklioraitytė  KAUNAS, SC „STARTAS“

4              Liepa Survilaitė                  KAUNAS, „MENINĖS GIMNASTIKOS NAMAI“

5              Ema Krasnovskaja            VILNIUS,  „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

6              Sofija Kočetova                 KLAIPĖDA SC „VIESULAS“

7              Kamila Sinicyna                 VILNIUS,  „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

8              Milėja Basiulytė                KAUNAS, SC „STARTAS“

9              Junė Virškutė                      KLAIPĖDA SC „VIESULAS“

10           Katryna Kazakevič            VILNIUS,  „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

11           Nora Rabačiūtė                 KAUNAS, „MENINĖS GIMNASTIKOS NAMAI“

12           Auksina Bargalaitė           KAUNAS, SC „STARTAS“

13           Tėja Tamulionytė             KLAIPĖDA SC „VIESULAS“

14           Austėja Paužuolytė         VILNIUS,  „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

15           Sofija Zolotnickaja            KLAIPĖDA SC „VIESULAS“

16           Melija-Goda Mickaitė     KAUNAS, SC „STARTAS“

17           Beatričė Andruškaitė      KLAIPĖDA SC „VIESULAS“

 

10.45-11.00 val.

VAIKAI, 2015 m. gimimo gimnastės (A KATEGORIJA)

PRATIMAS BE ĮRANKIO

1              Sofija Chmeliova               KLAIPĖDA  SC „VIESULAS“

2              Amelija Šulgat                  VILNIUS, SSC

3              Adriana Aganauskaitė    KAUNAS, „MENINĖS GIMNASTIKOS NAMAI“

4              Karilė Jurelevičiūtė          KLAIPĖDA SC „VIESULAS“

5              Irina Rožkova                   KLAIPĖDA SC „VIESULAS“

6              Saulė Vizgaitė                   VILNIUS, SSC

 

11.05-12.00 val.

VAIKAI, 2014 m. gimimo gimnastės (B KATEGORIJA+ A KATEGORIJA)

PRATIMAS BE ĮRANKIO+ 1 ĮRANKIS PASIRINKTINAI

1              Luknė Dobilaitė                 KAUNAS, SC „STARTAS“

2              Gytė Survilaitė                   KAUNAS, „MENINĖS GIMNASTIKOS NAMAI“

3              Gabrielė Nistelytė            KAUNAS, SC „STARTAS“

4              Adelė Goriunovaitė         KAUNAS, SC „STARTAS“

5              Jomilė Urbonavičiūtė     KAUNAS, SC „STARTAS“

6              Vaidilė Stankutė               KAUNAS, SC „STARTAS“

7              Liepa Kirbutaitė                KAUNAS, SC „STARTAS“

8              Evelina Boištianaitė         VILNIUS, SSC

9              Milėja Gaučiatė                 KAUNAS, SC „STARTAS“

10           Dorotėja Armalytė           KAUNAS, SC „STARTAS“

11           Liepa Karsokaitė               KAUNAS, SC „STARTAS“

1 (A)      Adrija Simonavičiūtė       KAUNAS, SC „STARTAS“

2 (A)      Milena Karkauskaitė       KAUNAS, „FORTŪNA“

3 (A)      Kotryna Muliuolytė         VILNIUS, SSC

 

12.05-13.00 val.

JAUNUTĖS, 2013 m. gimimo gimnastės (B + A KATEGORIJA)

PRATIMAS BE ĮRANKIO+ 1 ĮRANKIS PASIRINKTINAI

1              Austėja Janiškevičiūtė    KAUNAS, SC „STARTAS“

2              Austėja Ėėpikaitė             KAUNAS, SC „STARTAS“

3              Goda Barinovaitė             KAUNAS, SC „STARTAS“

4              Marija Rožukaitė              KAUNAS, SC „STARTAS“

5              Goda Auškalnytė              KAUNAS, SC „STARTAS“

6              Taisija Buchanko              VILNIUS, „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

7              Akvilė Beržanskytė          KAUNAS, SC „STARTAS“

1 (A)      Perla Burneikytė              KAUNAS, SC „STARTAS“

2 (A)      Gracija Zenovič                  VILNIUS, Gimnastikos mokykla.lt

3 (A)      Deimantė Zigmantaitė   KAUNAS, SC „STARTAS“

4 (A)      Goda Graužinytė              KAUNAS, SC „STARTAS“

5 (A)      Nikol Sokolova                  VILNIUS, Gimnastikos mokykla.lt

 

13.10-14.15 val.

JAUNUTĖS, 2012 m. gimimo gimnastės (B+A KATEGORIJA)

2 ĮRANKIAI PASIRINKTINAI

1              Dominyka Derkach          KAUNAS, SC „STARTAS“

2              Augustė Klasauskaitė     VILNIUS, „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

3              Urtė Juzėnaitė                   KAUNAS, „MENINĖS GIMNASTIKOS NAMAI“

4              Greta Rebrovaitė             VILNIUS, „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

5              Salomėja Neverauskaitė KAUNAS, SC „STARTAS“

6              Indraja Zurbaitė                KAUNAS, SC „STARTAS“

7              Marina Porovai-Nevoit  KAUNAS, SC „STARTAS“

8              Gaudrė Solominaitė        KAUNAS, SC „STARTAS“

9              Liepa Šetikaitė                   VILNIUS,  „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

10           Polina Surovceva              KAUNAS, SC „STARTAS“

11           Meda Palickaitytė            KAUNAS, SC „STARTAS“

1 (A)      Gabriela Macejevskaja  VILNIUS, Gimnastikos mokykla.lt

2 (A)      Rusnė Naruševičiūtė       VILNIUS, Gimnastikos mokykla.lt

3 (A)      Melita Dereviankaitė      KAUNAS, „FORTŪNA“

4 (A)      Ieva Kotryna Masilionytė  VILNIUS, Gimnastikos mokykla.lt

5 (A)      Sofija Šulgina                    VILNIUS, EM TALENTS

 

PERTRAUKA

14.30 – APDOVANOJIMAI           2016, 2015, 2014, 2013, 2012 m. grupės

 

15.15-16.05 val.

JAUNUTĖS, 2011 m. gimimo gimnastės (B +A KATEGORIJA)

2 ĮRANKIAI PASIRINKTINAI

1              Goda Medžiuolytė           VILNIUS, SSC

2              Viktorija Kuricyna             KAUNAS, „MENINĖS GIMNASTIKOS NAMAI“

3              Aja Navikaitė                    KAUNAS, SC „STARTAS“

4              Malgorzata Sinicyna        VILNIUS, „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

5              Leticija Špučytė                 KLAIPĖDA  SC „VIESULAS“

6              Rustė Gūdmantaitė         KAUNAS, „MENINĖS GIMNASTIKOS NAMAI“

7              Ugnė Klizaitė                     KAUNAS, SC „STARTAS“

8              Migle Lapačinskaitė         KAUNAS, KMGK

9              Gabija Leitanaitė              KAUNAS, SC „STARTAS“

10           Smiltė Pabricaitė              KAUNAS, KMGK

1 (A)      Indrė Gibavičiūtė              KAUNAS, „MENINĖS GIMNASTIKOS NAMAI“

2 (A)      Smiltė Christauskaitė      VILNIUS, EM TALENTS

 

16.15-17.25 val.

JAUNUTĖS, 2010 m. gimimo gimnastės (B+A KATEGORIJA)

2 ĮRANKIAI PASIRINKTINAI

1              Smiltė Vismantaitė          KAUNAS, SC „STARTAS“

2              Elvija Tamašaityte            KAUNAS, KMGK

3              Mėta Šadurskaitė             KAUNAS, SC „STARTAS“

4              Evelina Žinytė                    VILNIUS, Gimnastikos mokykla.lt

5              Gabija Striugaitė               KAUNAS, SC „STARTAS“

6              Eva Šublinskaitė                VILNIUS, SSC

7              Augustė Sucilaitė              KAUNAS, SC „STARTAS“

8              Milana Dubikaltytė          KAUNAS,  „FORTŪNA“

9              Akmilė Savickaitė             KAUNAS, „MENINĖS GIMNASTIKOS NAMAI“

10           Jūra Jokubauskaitė          KAUNAS, SC „STARTAS“

11           Rugilė Isačenkovaitė       KAUNAS, SC „STARTAS“

1 (A)      Elzė Kairytė                        VILNIUS, Gimnastikos mokykla.lt

2 (A)      Austėja Peseckaitė          VILNIUS, EM TALENTS

3 (A)      Mingailė Beinoraitė         VILNIUS, EM TALENTS

4 (A)      Gytė Šivickaitė                   KAUNAS, SC „STARTAS“

5 (A)      Eva Slavinskaitė                 VILNIUS, EM TALENTS

6 (A)      Taisija Steško                     VILNIUS, EM TALENTS

 

17.35-18.30 val.               

JAUNĖS, 2009 m. gimimo gimnastės  (A +B KATEGORIJA)

2 ĮRANKIAI PASIRINKTINAI

1              Smiltė Olberkytė              KLAIPĖDA  SC „VIESULAS“

2              Nikoleta Kozlovska          VILNIUS, Gimnastikos mokykla.lt

3              Olivija Margelytė              KAUNAS, SC „STARTAS“

4              Smiltė Bagdonavičiūtė   KAUNAS, SC „STARTAS“

5              Jekaterina Vlasova           VILNIUS, „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

6              Vilija Bankauskaitė          VILNIUS, SSC

7              Smiltė Ivanovaitė             KAUNAS, KMGK

8              Gabrielė Lapėnaitė          KAUNAS, SC „STARTAS“

9              Goda Ruseckaitė              KAUNAS, KMGK

10           Saulė Žilytė                        KAUNAS, KMGK

1 (A)      Miglė Vizgaitė                    VILNIUS, SSC

2 (A)      Tija Moteikaitytė              KAUNAS, SC „STARTAS“

 

18.40-19.40 val.

JAUNIMAS, 2008 m. gimimo gimnastės (B+ A KATEGORIJA)

2 ĮRANKIAI PASIRINKTINAI

1              Anna Zhulanova                VILNIUS, „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

3              Neda Jankauskaitė          VILNIUS, „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

4              Džiuga Kuprytė                  KAUNAS, SC „STARTAS“

5              Milena Kastner                  VILNIUS, Gimnastikos mokykla.lt

6              Paulina Pilsudskytė         KAUNAS, SC „STARTAS“

7              Ieva Lupeikytė                   KAUNAS,  „FORTŪNA“

8              Eva Viržaitytė                    KAUNAS, SC „STARTAS“

9              Karina Kazlauskaitė         KLAIPĖDA SC „VIESULAS“

10           Aura Slavinskaitė              VILNIUS, EM TALENTS

1 (A)      Gabriela Belous                 VILNIUS, EM TALENTS

2 (A)      Ilana Pakhomova             VILNIUS, EM TALENTS

3 (A)      Milana Tricolici                  VILNIUS, SSC

4 (A)      Liuka Balkevičiūtė            VILNIUS, EM TALENTS

5 (A)      Roberta Ranonytė           VILNIUS, SSC

 

19.50 – APDOVANOJIMAI           2011, 2010, 2009, 2008 m. grupės

 

20.10-20.45 val.

JAUNIMAS,  2007 m. gimnastės (B+ A KATEGORIJA)

2 ĮRANKIAI PASIRINKTINAI

1              Danielė Ignatavičiūtė      KAUNAS, KMGK

2              Deimė Lapačinskaitė       KAUNAS, SC „STARTAS“

3              Paulina Drozdovskytė    VILNIUS,  „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

4              Medeinė Vaškytė             KAUNAS, SC „STARTAS“

5              Deimilė Podymovaitė     KAUNAS, KMGK

6              Eva Jankauskaitė              KAUNAS, SC „STARTAS“

1 (A)      Justina Kazilevičiūtė        KAUNAS, SC „STARTAS“

2 (A)      Gabija Preišegalavičiūtė KAUNAS, SC „STARTAS“

3 (A)      Elzė Nikolė Blažytė           VILNIUS, EM TALENTS

 

20.50-21.40 val.               

SUAUGUSIOS (A + B  KATEGORIJA)

2 ĮRANKIAI PASIRINKTINAI

1              Martyna Merkevičiūtė   KAUNAS, SC „STARTAS“

2              Gerda Girdauskaitė         KAUNAS, SC „STARTAS“

3              Nikoletė Gediminaitė     VILNIUS, EM TALENTS

4              Diana Artiomova              VILNIUS, SSC

5              Eva Dovidonytė                 KAUNAS, SC „STARTAS“

6              Dominyka Jučė                  VILNIUS, EM TALENTS

7              Fausta Šostakaitė             VILNIUS, EM TALENTS

1 (B)      Jelizaveta Simionenko    VILNIUS,  „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

2 (B)      Viltė Garbauskaitė           KAUNAS, SC „STARTAS“

3 (B)      Gelija Girkontaitė             KAUNAS, SC „STARTAS“

4 (B)      Ūla Šaltenyte                     VILNIUS,  „GIMNASTIKOS ŽINGSNIS“

5 (B)      Ugnė Žobaitė                     KAUNAS, SC „STARTAS“

6 (B)      Ieva Kazlauskaitė              KAUNAS, SC „STARTAS“

 

21.50 – APDOVANOJIMAI           JAUNIMAS, SUAUGUSIOS