ARTIMIAUSIOS VARŽYBOS

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS

KAUNAS, 2023 m. VASARIO 3-4 d. (Perkūno al. 5, Kaunas)

VASARIO 3 d.

 

10.30-12.00 AIKŠTELĖS BANDYMAS

12.00-15.10 val. JAUNĖS 2010-2011 m. gimimo

 

12.00-12.55 I SRAUTAS

PRATIMAS SU KAMUOLIU, KASPINU

1 Leticija Špučytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Sofija Banadykova Vilnius / EM Talents

3 Taisija Steško Vilnius / „EM TALENTS”

4 Arina Darskaja Vilnius / „EM TALENTS

5 Laura Vaičiūnaitė Vilnius / „DKA”

6 Mintė Janovskytė Vilnius / „DKA”

7 Mingailė Beinoraitė Vilnius / „EM TALENTS”

8 Ugnė Aurelija Baltuškaitė Vilnius / „DKA”

9 Akmilė Savickaitė Kaunas / „KMGK”

10 Evelina Žinytė Vilnius / „GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt”

11 Augustė Sucilaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

12 Viktorija Kuricyna Kaunas / „KMGK”

13 Mėta Šadurskaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

14 Jūra Jokubauskaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

 

JAUNĖS 2010-2011 m. gimimo

13.00-14.00 II SRAUTAS

PRATIMAS SU KAMUOLIU, KASPINU

1 Izabelė Bertulė Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Austėja Peseckaitė Vilnius / „EM TALENTS”

3 Dominyka Linak Vilnius / „DKA”

4 Smiltė Christauskaitė Vilnius / „EM TALENTS”

5 Milana Dubikaltytė Kaunas / „GK FORTŪNA”

6 Nika Milovaitė Vilnius / „EM TALENTS”

7 Eva Slavinskaitė Vilnius / „EM TALENTS”

8 Akvilė Jočytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

9 Malgorzata Sinycina Vilnius / Sostinės SC

10 Ugnė Vasiliauskaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

11 Julija Voločko Klaipėda / Viesulo sporto centras

12 Skaistė Nagrockaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

13 Ieva Miškinytė Vilnius / Sostinės SC

14 Rustė Gūdmantaitė Kaunas / „KMGK”

 

JAUNĖS 2010-2011 m. gimimo

14.10 – 15.00 III SRAUTAS

PRATIMAS SU KAMUOLIU, KASPINU

1 Milda Žilanė Vilnius / „DKA”

2 Gytė Šivickaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

3 Elzė Kairytė Vilnius / „GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt”

4 Gabija Striūgaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

5 Kamilė Jumaševaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

6 Elena Jasevičiūtė Vilnius / Sostinės SC

7 Greta Bružaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

8 Indrė Gibavičiūtė Kaunas / „KMGK”

9 Grytė Stakevičiūtė Vilnius / „DKA”

10 Estėja Žiliūtė Klaipėda / Viesulo sporto centras

11 Smiltė Vismantaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

12 Eva Šublinskaitė Vilnius / Sostinės SC

13 Laura Vainoraitė Vilnius / „GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt”

 

APDOVANOJIMAI

 

AIKŠTELĖS BANDYMAS

 

16.00-17.00 val. JAUNIMAS 2008-2009 m.

I srautas

PRATIMAS SU LANKU IR KAMUOLIU

1 Kamilė Norvilaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Patricija Seniutytė Vilnius / Sostinės SC

3 Aura Slavinskaitė Vilnius / „EM TALENTS”

4 Milena Kastner Vilnius / „GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt”

5 Olivija Margelytė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

6 Anastasija Subotkevič Vilnius / Sostinės SC

7 Ieva Lupeikytė Kaunas / „GK FORTŪNA”

8 Karina Frolikova Klaipėda / Viesulo sporto centras

9 Liuka Balkevičiūtė Vilnius / „EM TALENTS”

10 Gintarė Dambrauskaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

11 Smiltė Šunokaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

12 Miglė Vizgaitė Vilnius / Sostinės SC

13 Ieva Našliūnaitė Kaunas / „GK FORTŪNA”

14 Ilana Pakhomova Vilnius / „EM TALENTS”

 

17.10-18.10 val. JAUNIMAS 2008-2009 m.

II srautas

PRATIMAS SU LANKU IR KAMUOLIU

1 Karina Kazlauskaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Skaistė Razokaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

3 Urtė Vėjinytė Kaunas / „GK FORTŪNA”

4 Vasarė Tarankevičiūtė Klaipėda / Viesulo sporto centras

5 Anastasija Voločko Klaipėda / Viesulo sporto centras

6 Akvilė Kiguolytė Kaunas / „GK FORTŪNA”

7 Tija Motiekaitytė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

8 Marija Jankūnaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

9 Ugnė Šaulytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

10 Vilija Bankauskaitė Vilnius / Sostinės SC

11 Gabriela Belous Vilnius / „EM TALENTS”

12 Eleonora Christova Klaipėda / Viesulo sporto centras

13 Eva Viržaitytė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

14 Jekaterina Vlasova Vilnius / Sostinės SC

 

18.40-19.30 val. SUAUGUSIOS 2007 m. ir vyr.

I srautas

PRATIMAS SU LANKU IR KAMUOLIU

1 Ūla Šaltenytė Vilnius / Sostinės SC

2 Sofija Matutytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

3 Anelija Slabenko Klaipėda / Viesulo sporto centras

4 Živilė Vitkutė Klaipėda / Viesulo sporto centras

5 Diana Artiomova Vilnius / Sostinės SC

6 Viltė Garbauskaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

7 Nikoletė Gediminaitė Vilnius / „EM TALENTS”

8 Eva Jankauskaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

9 Viktorija Staponas Klaipėda / Viesulo sporto centras

10 Sofija Treščenkina Klaipėda / Viesulo sporto centras

11 Gabija Preišegalavičiūtė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

12 Paulina Drozdovskytė Vilnius / Sostinės SC

 

19.40-20.30 val. SUAUGUSIOS 2007 m. ir vyr.

II srautas

PRATIMAS SU LANKU IR KAMUOLIU

1 Martyna Merkevičiūtė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

2 Gerda Girdauskaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

3 Elzė Nikolė Blažytė Vilnius / Sostinės SC

4 Patrycja Slotvinska Vilnius / Sostinės SC

5 Eva Dovidonytė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

6 Izabelė Macevičiūtė Klaipėda / Viesulo sporto centras

7 Ignė Navickaitė Vilnius / Sostinės SC

8 Ugnė Žobaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

9 Gelija Girkontaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

10 Fausta Šostakaitė Vilnius / „EM TALENTS”

11 Justina Kazilevičiūtė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

12 Luka Aleksaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

 

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS

KAUNAS, 2023 m. VASARIO 3-4 d. (Perkūno al. 5, Kaunas)

VASARIO 4 d.

 

9.30-11.00 AIKŠTELĖS BANDYMAS

11.00-13.20 val. JAUNUTĖS 2012 m. gimimo

11.00-12.15 I SRAUTAS

 PRATIMAS SU KAMUOLIU, KUOKELĖMIS

1 Sofija Šulgina Vilnius / „EM TALENTS”

2 Ieva Kotryna Masilionytė Vilnius / „GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt”

3 Salomėja Neverauskaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

4 Gabriela Macejevskaja Vilnius / „GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt”

5 Darija Trofimova Vilnius / Sostinės SC

6 Abigelė Pucetaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

7 Urtė Juzėnaitė Kaunas / „KMGK”

8 Augustė Klasauskaitė Vilnius / Sostinės SC

9 Elena Stankevičiūtė Vilnius / „DKA”

10 Ūla Malevskytė Vilnius / „DKA”

11 Fausta Katkauskė Kaunas / „KMGK”

12 Melita Dereviankaitė Kaunas / „GK FORTŪNA”

13 Greta Vigėlytė Vilnius / „DKA”

 

JAUNUTĖS 2012 m. gimimo

12.10-13.10 II SRAUTAS

PRATIMAS SU KAMUOLIU, KUOKELĖMIS

1 Kristina Luca Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Melita Guligauskaitė Vilnius / „EM TALENTS”

3 Rusnė Naruševičiūtė Vilnius / „GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt”

4 Valerija Prichodko Vilnius / „DKA”

5 Rusnė Kubiliūtė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

6 Nikolė Bogomolnikovaitė Vilnius / Sostinės SC

7 Sofija Steško Vilnius / „EM TALENTS”

8 Meda Palickaitytė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

9 Darija Sivojūtė Vilnius / „GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt”

10 Marija Rinkevičiutė Klaipėda / Viesulo sporto centras

11 Maryna Porovai- Nevoit Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

12 Greta Rebrovaitė Vilnius / Sostinės SC

13 Lilija Maiboroda Klaipėda / Viesulo sporto centras

14 Viktorija Korovčenko Vilnius / „EM TALENTS”

15 Zlata Tkachenko Vilnius / Sostinės SC

 

13.30 APDOVANOJIMAI

 

AIKŠTELĖS BANDYMAS

 

14.15-15.15 val. JAUNIMAS 2008-2009 m.

I srautas

PRATIMAS SU KUOKELEMIS IR KASPINU

1 Kamilė Norvilaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Patricija Seniutytė Vilnius / Sostinės SC

3 Aura Slavinskaitė Vilnius / „EM TALENTS”

4 Milena Kastner Vilnius / „GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt”

5 Olivija Margelytė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

6 Anastasija Subotkevič Vilnius / Sostinės SC

7 Ieva Lupeikytė Kaunas / „GK FORTŪNA”

8 Karina Frolikova Klaipėda / Viesulo sporto centras

9 Liuka Balkevičiūtė Vilnius / „EM TALENTS”

10 Gintarė Dambrauskaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

11 Smiltė Šunokaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

12 Miglė Vizgaitė Vilnius / Sostinės SC

13 Ieva Našliūnaitė Kaunas / „GK FORTŪNA”

14 Ilana Pakhomova Vilnius / „EM TALENTS”

 

15.15-16.25 val. JAUNIMAS 2008-2009 m.

II srautas

PRATIMAS SU KUOKELEMIS IR KASPINU

1 Karina Kazlauskaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Skaistė Razokaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

3 Urtė Vėjinytė Kaunas / „GK FORTŪNA”

4 Vasarė Tarankevičiūtė Klaipėda / Viesulo sporto centras

5 Anastasija Voločko Klaipėda / Viesulo sporto centras

6 Akvilė Kiguolytė Kaunas / „GK FORTŪNA”

7 Tija Motiekaitytė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

8 Marija Jankūnaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

9 Ugnė Šaulytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

10 Vilija Bankauskaitė Vilnius / Sostinės SC

11 Gabriela Belous Vilnius / „EM TALENTS”

12 Eleonora Christova Klaipėda / Viesulo sporto centras

13 Eva Viržaitytė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

14 Jekaterina Vlasova Vilnius / Sostinės SC

 

16.35 APDOVANOJIMAI

 

17.00-17.55 val. SUAUGUSIOS 2007 m. ir vyr.

I srautas

PRATIMAS SU KUOKELEMIS IR KASPINU

1 Ūla Šaltenytė Vilnius / Sostinės SC

2 Sofija Matutytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

3 Anelija Slabenko Klaipėda / Viesulo sporto centras

4 Živilė Vitkutė Klaipėda / Viesulo sporto centras

5 Diana Artiomova Vilnius / Sostinės SC

6 Viltė Garbauskaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

7 Nikoletė Gediminaitė Vilnius / „EM TALENTS”

8 Eva Jankauskaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

9 Viktorija Staponas Klaipėda / Viesulo sporto centras

10 Sofija Treščenkina Klaipėda / Viesulo sporto centras

11 Gabija Preišegalavičiūtė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

12 Paulina Drozdovskytė Vilnius / Sostinės SC

 

18.05-19.00 val. SUAUGUSIOS 2007 m. ir vyr.

II srautas

PRATIMAS SU KUOKELEMIS IR KASPINU

1 Martyna Merkevičiūtė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

2 Gerda Girdauskaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

3 Elzė Nikolė Blažytė Vilnius / Sostinės SC

4 Patrycja Slotvinska Vilnius / Sostinės SC

5 Eva Dovidonytė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

6 Izabelė Macevičiūtė Klaipėda / Viesulo sporto centras

7 Ignė Navickaitė Vilnius / Sostinės SC

8 Ugnė Žobaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

9 Gelija Girkontaitė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

10 Fausta Šostakaitė Vilnius / „EM TALENTS”

11 Justina Kazilevičiūtė Kaunas / Sporto mokykla „Startas”

12 Luka Aleksaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

 

19.10 APDOVANOJIMAI