Artimiausios varžybos

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS GRUPINIŲ PRATIMŲ ČEMPIONATAS

JAUNIŲ TAURĖS VARŽYBOS

JAUNUČIŲ ASMENINIS IR KOMANDINIS ČEMPIONATAS

2019–10– 19

Kaunas

 (Sporto mokyklas „STARTAS“ krepšinio salė, Miško 3)

2019 10 19

11.30–13.00 – salės bandymas

13.00–14.00  – grupiniai pratimai (5 kamuoliai) (2 bbandymai)

  1. „SPALVOTA ŽVAIGŽDĖ“ (Klaipėda, „Viesulo SC)
  2. „KAUNAS- STARTAS“ (Kaunas, „Startas“)
  3. „GRACIJA“ (Vilnius, VMSC)
  4. „STARTAS- FANTAZIJA“ (Kaunas, „Startas“)
  5. „VAKARĖ“ (Klaipėda, „Viesulo SC)
  6. „STARTAS-ILIUZIJA“ (Kaunas, „Startas“)
  7. „PIRMYN“ (Vilnius, VMSC, „Gimnastikosmokykla.lt“)
  8. „VIESULAS“ (Klaipėda, „Viesulo SC)

 

APDOVANOJIMAS

PERTRAUKA

 

14.30 – 15.45 – jaunutės  2008 m.g. (kamuolys, kuokelės, kaspinas)

I SRAUTAS

  1. Eva Viržaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Liuka Balkevičiūtė VILNIUS, VMSC
  3. Evita Kravčikaitė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Gytė Zumaraitė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  6. Anna Zhulanova VILNIUS, VMSC
  7. Milana Kastner VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  8. Ugnė Slušnytė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  9. Ugnė Šaulytė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  10. Neda Jankauskaitė VILNIUS, VMSC
  11. Džiuga Kuprytė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Roberta Ranonytė VILNIUS, VMSC

15.50 – 17.10 – jaunutės  2008 m.g. (kamuolys, kuokelės, kaspinas)

II SRAUTAS

  1. Gabriela Belous VILNIUS, VMSC
  2. Roberta Matijošaitytė VILNIUS, VMSC
  3. Milana Tricolici VILNIUS, VMSC
  4. Kamilė Norvilaitė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  5. Paulina Pilsudskytė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Luiza Šimanska VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  7. Ugnė Jazukevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  9. Ieva Našliūnaitė KAUNAS, „FORTŪNA“
  10. Nikolė Smaliūkaitė VILNIUS, VMSC
  11. Ilana Pakhomova VILNIUS, VMSC
  12. Ugnė Madzajutė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  13. Amanda Venckutė KAUNAS, „STARTAS“

 

17.30 – 18.20 – jaunės 2006-2007 m.g. (kuokelės, kaspinas)

I SRAUTAS

  1. Nikolete Gediminaitė VILNIUS, VMSC
  2. Ugnė Žobaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Evita Raškevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Adriana Nosevič VILNIUS, VMSC
  6. Dominyka Jučė VILNIUS, VMSC
  7. Sofija Matutytė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  8. Ūla Šaltenytė VILNIUS, VMSC
  9. Darija Karvelė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Gabija Preišegalavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Martyna Merkevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Ariana Novikova KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  13. Leila Viluckytė KLAIPĖDA, „VIESULAS“

 

18.30 – 19.30 – jaunės 2006-2007 m.g. (kuokelės, kaspinas)

II SRAUTAS

  1. Deimė Lapačinskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Anastasija Minailova VILNIUS, VMSC
  3. Elzė Blažytė VILNIUS, VMSC
  4. Elinga Griciūtė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  5. Diana Artiomova VILNIUS, VMSC
  6. Viktorija Jociūtė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  8. Ema Mucharskytė VILNIUS, VMSC
  9. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Viktorija Staponas KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  11. Evelina Žadeikytė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  12. Eva Dovidonytė KAUNAS, „STARTAS“
  13. Izabelė Macevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULAS“

 

19.35 – 20.20 – jaunės 2007 m.g. (lankas)

  1. Gertrūda Vinskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Gabija Preišegalavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Evita Raškevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Elzė Blažytė VILNIUS, VMSC
  5. Sofija Matutytė           KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  6. Izabelė Macevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  7. Liepa Zeicaitė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Ariana Jureko VILNIUS, VMSC
  9. Deimilė Podymovaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  10. Ignė Navickaitė VILNIUS, VMSC
  11. Medeina Kuprytė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Deimė Lapačinskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  13. Emilė Ėėpikaitė KAUNAS, „STARTAS“
  14. Ema Mucharskytė VILNIUS, VMSC
  15. Ariana Novikova KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  16. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  17. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  18. Paulina Drozdovskytė VILNIUS, VMSC
  19. Elinga Griciūtė KLAIPĖDA, „VIESULAS“
  20. Ūla Šaltenytė VILNIUS, VMSC

APDOVANOJIMAS

LR varzybu programa ir startiniai sąrašai 2019 10 19.pdf