Untitled

Renginiai kraunami

Įvykę Renginiai

Renginiai Search and Views Navigation

2019-01-19

Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos vaikų pirmenybės

2019-01-19
Kauno Sporto Mokykla „STARTAS“, Miško 3
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS VAIKŲ ČEMPIONATAS Kaunas, 2017 01 19 (Kauno sporto mokyklos „Startas“ sporto salėje, Miško 3) Varžybų dalyviai ir programa Sausio 19 d.   11.00 – aikštelės bandymas 12.00 – 12.10 – 2012 m. g. gimnastės (be įrankio grupiniai pratimai) SMILTELĖ Klaipėda,     Viesulo SC „LĖLYTĖS–STARTAS“    Kaunas, „Startas“ PEPĖS                          Klaipėda, Viesulo SC 12.10 – 13.40 –  2011 m. g. gimnastės (be įrankio, lankas) I srautas Jana…

Sužinokite daugiau »

2019-02-08

OPEN LITHUANIAN CHAMPIONSHIP FOR RHYTHMIC GYMNASTICS

2019-02-08 -13:00 - 2019-02-09 -18:00
VILNIAUS KULTŪROS, PRAMOGŲ IR SPORTO RŪMAI, Žirmūnų g. 1E
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis

OPEN LITHUANIAN CHAMPIONSHIP FOR RHYTHMIC GYMNASTICS   TIMESCHEDULE  8th February 11.30                        Training in main competition hall          13.00–14.00             I Junior gr., 2006-2007 year born (rope, ball)      (13) Luka Aleksaitė                         Lithuania       Klaipėda / "SC Viesulas" Evita Raškevičiūtė                   Lithuania              Kaunas / "STARTAS" Gabija Preišegalavičiūtė          Lithuania             Kaunas…

Sužinokite daugiau »

2019-03-20

Vilniaus miesto meninės gimnastikos suaugusiųjų ir jaunimo įrankių čempionatas. Vilniaus miesto meninės gimnastikos jaunių asmeninis ir komandinis čempionatas. Vilniaus miesto meninės gimnastikos jaunučių čempionatas

2019-03-20 -12:30 - 18:00
VILNIAUS KULTŪROS, PRAMOGŲ IR SPORTO RŪMAI, Žirmūnų 1E,
Vilnius, Vilnius
+ Google žemėlapis

12.30 – salės bandymai 13.00-14.00 – Jaunutės (2008) – Lankas, kamuolys Luiza Šimanska Kornelija Latyšovič Milana Tricolici Anna Zhulanova Nikolė Smaliukaitė Ilana Pakhomova Roberta Matijošaitytė Gabriela Belous Neda Jankauskaitė Milana Ustinovičiūtė Roberta Ranonytė Liuka Balkevičiūtė Ugnė Filipavičiūtė 14.00-16.00 – Jaunės (2006 – 2007) – šokdynė, kuokelės, kaspinas Adriana Nosevič Juliana Buržinskaja Ignė Savickaitė Dominyka Jučė Ūla Šaltenytė Andrė Suraučiūtė Anelia Michnova Greta Rutkauskaitė Ema Mucharskytė Jelizaveta Semionenko Paulina Drozdovskytė Agnieška Siniavska Paula Budrikaitė Patrycja Slotvinska Diana Artiomova Ariana Jureko Anastasija Minailova Elzė Nikolė…

Sužinokite daugiau »

Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos įrankių čempionatas

2019-03-23 -11:00 - 2019-03-24 -17:00
NEPTŪNO SPORTO SALĖ, Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centras, Taikos pr. 61A, LT-91182
Klaipeda, Lietuva
+ Google žemėlapis

Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos suaugusių ir jaunimo įrankių čempionatas Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos jaunių ir jaunučių asmeninis čempionatas Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos jaunių komandinis čempionatas Kovo mėn. 23-24 dienomis SBVC Didžiojoje sporto salėje, "Dragūno sporto salė" Adresas: Taikos pr. 61A, LT-91182, Klaipėda   Kovo mėn. 23 diena 11.30 - 13.00 - salės bandymai 13.00 - 14.40 - Jaunutes - 2008 m. - Lankas, kamuolys (24) I SRAUTAS Ugnė Slušnytė Klaipėda Paulina Pilsudskytė Kaunas Roberta Ranonytė Vilnius Ugnė Jazukevičiūtė Kaunas Gintarė…

Sužinokite daugiau »

2019-04-27

Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos vaikų pirmenybės

2019-04-27 -11:00 - 2019-04-28 -16:00
Klaipedos m. sporto bazių valdymo centro salė, Dariaus ir Gireno g. 10,
Klaipėda, Lietuva
+ Google žemėlapis

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS VAIKŲ ČEMPIONATAS 2019 04 27-28 Klaipėdos m. sporto bazių valdymo centro salėje, S. Dariaus ir S. Girėno 10, Klaipėda Varžybų dalyviai ir programa Balandžio 27 d. 11.00 – aikštelės bandymas 12.00 – 13.50 –  2011 m. g. gimnastės (be įrankio, lankas) I srautas  (12.00-12.50) 1        Melita Šakalytė                  Klaipėda / "Viesulos SC" 2        Kaja Ramanauskaitė          Vilnius / VMSC 3        Augustė Vanickytė            Klaipėda / "Viesulos SC" 4        Leticija Špučytė                 Klaipėda / "Viesulos SC" 5        Ugnė Vasiliauskaitė           Klaipėda / "Viesulos…

Sužinokite daugiau »

2019-05-22

Vilniaus miesto meninės gimnastikos suaugusiųjų taurė, jaunimo ir jaunučių čempionatas, jaunių įrankių čempionatas

2019-05-22 -14:00 - 18:30
VILNIAUS KULTŪROS, PRAMOGŲ IR SPORTO RŪMAI, Žirmūnų 1E,
Vilnius, Vilnius
+ Google žemėlapis

14.00 -15.20 –  Jaunutes – 2008 m.  Šokdynė, lankas, kuokelės Milana Ustinovičiūtė Ilana Pakhomova Neda Jankauskaitė Luiza Šimanska Roberta Matijošaitytė Liuka Balkevičiūtė Milena Kastner Roberta Ranonytė Nikolė Smaliukaitė Anna Zhulanova Kornelija Latyšovič Milana Tricolici Gabriela Belous 15.30-16.40 – Jaunės– 2006-2007 m.                   Šokdynė Ariana Jureko  Anelia Michnova            Patrycja Slotvinska            Elzė Nikolė Blažytė            Agnieška Siniavska               …

Sužinokite daugiau »

2019-06-01

Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos taurės varžybos

2019-06-01 -13:00 - 2019-06-02 -16:30
Tauro sporto mokyklos salė, Žygio g. 46,
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS JAUNIŲ ATSKIRŲ ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS JAUNIMO IR JAUNUČIŲ ASMENINIS ČEMPIONATAS („Tauro“ sporto salėje, Žygio g. 46., Vilnius) 2019 06 01/02 Birželio  1 d. 11.0–13.00 – salės bandymas 12.00–13.00 – teisėjų ir atstovų pasitarimas 13.00–14.10 – Jaunutės (šokdynė, lankas, kuokelės)  I SRAUTAS Neda Vaivadaitė             Klaipėda / "Viesulo SC" Evita Kravčikaitė             Kaunas / "Startas" Neda Jankauskaitė          Vilnius / VMSC Roberta Ranonytė           Vilnius /…

Sužinokite daugiau »

2019-10-19

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS GRUPINIŲ PRATIMŲ ČEMPIONATAS

2019-10-19 -12:45 - 20:00
Kauno Sporto Mokykla „STARTAS“, Miško 3
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS GRUPINIŲ PRATIMŲ ČEMPIONATAS JAUNIŲ TAURĖS VARŽYBOS JAUNUČIŲ ASMENINIS IR KOMANDINIS ČEMPIONATAS 2019–10– 19 Kaunas  (Sporto mokyklas „STARTAS“ krepšinio salė, Miško 3) 2019 10 19 11.30–12.45 – salės bandymas 12.45–13.45  – grupiniai pratimai (5 kamuoliai) (2 bbandymai) "SPALVOTA ŽVAIGŽDĖ" (Klaipėda, „Viesulo SC) "KAUNAS- STARTAS" (Kaunas, „Startas“) "GRACIJA" (Vilnius, VMSC) "STARTAS- FANTAZIJA" (Kaunas, „Startas“) "VAKARĖ" (Klaipėda, „Viesulo SC) "STARTAS-ILIUZIJA" (Kaunas, „Startas“) "PIRMYN" (Vilnius, VMSC, „Gimnastikosmokykla.lt“) "VIESULAS" (Klaipėda, „Viesulo SC)   APDOVANOJIMAS PERTRAUKA   14.30 – 15.45 – jaunutės  2008…

Sužinokite daugiau »

2019-11-15

Vilniaus miesto vaikų meninės gimnastikos čempionatas

2019-11-15 -14:00 - 18:30

  Vilniaus miesto meninės gimnastikos vaikų asmeninis ir grupinių pratimų čempionatas 2019-11-15    13.30-14.10 val. GRUPINIAI PRATIMAI „Gracija“ – 1 bandymas „Liepsnelės“- 1 bandymas „DKA“ – 1 bandymas „Gimnastikos žingsnis“ – 1 bandymas „Vilnelė“ – 1 bandymas „Gracija“ – 2 bandymas „Liepsnelės“- 2 bandymas „DKA“ – 2 bandymas „Gimnastikos žingsnis“ – 2 bandymas „Vilnelė“ – 2 bandymas 14.15-14.50 val.  2011 m. (šokdynė)             Milda Žilanė Laura Vainoraitė Malgorzata Sinicyna Viltė Mikelytė Smiltė Christauskaitė Nida Ramanauskaitė Goda Medžiuolytė Kaja…

Sužinokite daugiau »

Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos vaikų pirmenybės

2019-11-23 -11:00 - 20:00
VILNIAUS KULTŪROS, PRAMOGŲ IR SPORTO RŪMAI, Žirmūnų 1E,
Vilnius, Vilnius
+ Google žemėlapis

12.00–13.00 – 2010 m. ir jaun. gimnastės  (grupiniai pratimai be įrankio) (11) 2pratimai "FĖJOS"                                                          Klaipėda „Elegancija – 2“                                              Kaunas „DK AKADEMIJA“                   …

Sužinokite daugiau »
+ Eksportuoti renginius