Untitled

Renginiai kraunami

Įvykę Renginiai

Renginiai Search and Views Navigation

2020-10-03

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS SUAUGUSIŲJŲ, JAUNIMO, IR JAUNIŲ ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS, JAUNUČIŲ ASMENINIS ČEMPIONATAS, JAUNIMO GRUPINIAI PRATIMAI

2020-10-03 -10:00 - 2020-10-04 -19:00
Gargždai, Gamyklos 33
Gargždai, Lietuva
+ Google žemėlapis

Jaunimo grupiniai pratimai (2006-2009 m. 5 kamuoliai) Jaunutės (lankas, kamuolys) (24) Jaunės * (šokdynė, kamuolys, kuokelės, kaspinas) (16) Jaunimas * (šokdynė, kamuolys, kuokelės, kaspinas) (16) Suaugusios * (lankas, kamuolys, kuokelės, kaspinas) (12) *dalyvaujančių sąrašai: Jaunes.pdf Jaunimas.pdf Senior.pdf

Sužinokite daugiau »

Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos vaikų pirmenybės

2020-10-24 -11:00 - 2020-10-25 -20:00
Kauno Sporto Mokykla „STARTAS“, Miško 3
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS VAIKŲ ČEMPIONATAS Kauno „Starto“ sporto mokyklos sporto salė Miško g. 3, Kaunas 2020 m. spalio 24 diena   10.00–11.00 – salės bandymas  11.00–12.45 – gimnastės gimusios 2010 m. (šokdynė, kamuolys) I Srautas Gabija Striūgaitė Elzė Kairytė Estėja Žiliūtė Polina Kononova Mėta Šadurskaitė Kamilė Jumaševaitė Rugilė Isačenkovaitė Dominyka Linak Grytė Stankevičiūtė Evelina Žinytė Skaistė Nagrockaitė Ieva Miškinytė Saulė Beržonskytė II srautas Greta Bružaitė Akmilė Savickaitė Gytė Šivickaitė Milana Dubikaltytė Augustė Sucilaitė Mingailė Beinoraitė Jūra Jokubauskaitė Austėja Peseckaitė Smiltė…

Sužinokite daugiau »

2020-12-11

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS IR KOMANDINIS ČEMPIONATAS

2020-12-11 - 2020-12-12
VILNIAUS KULTŪROS, PRAMOGŲ IR SPORTO RŪMAI, Žirmūnų 1E,
Vilnius, Vilnius
+ Google žemėlapis

11.30–13.00 – salės bandymas 12.00–13.00 – teisėjų ir atstovų pasitarimas 13.00–14.50 JAUNUTĖS 2009 m. gimimo (lankas, kuokelės) I srautas (13.00–13.50) Aneta Lovmecka VILNIUS, “GIMNASTIKOS MOKYKLA.LT” Vilija Bankauskaitė VILNIUS, VMSC Jekaterina Vlasova VILNIUS, VMSC Patricija Seniutytė VILNIUS, VMSC Miglė Vizgaitė VILNIUS, VMSC Anastasija Subotkevič VILNIUS, VMSC Milana Šukevič VILNIUS, VMSC Sofia Nikole Reinsonas VILNIUS, "GIMNASTIKOS AKADEMIJA Vilė Sperskaitė VILNIUS, "GIMNASTIKOS AKADEMIJA" Miglė Staškūnaitė KAUNAS, "GK FORTŪNA" Urtė Vėjinytė KAUNAS, "GK FORTŪNA" Milita Valatkevičiūtė KAUNAS, "GK FORTŪNA" II srautas (14.00–14.50) Olivija Margelytė…

Sužinokite daugiau »

2021-03-20

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS

2021-03-20 - 2021-03-21
Tauro sporto mokyklos salė, Žygio g. 46,
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS 2021 03 20–21 (ŽIRMŪNŲ 1E, VILNIUS) Kovo  20 d. 9.30–11.00 – salės bandymas 11.00–14.50 JAUNĖS 2008–2009 m. gimimo (lankas, kamuolys) (53) I srautas (11.00–11.55) Vilija Bankauskaitė VILNIUS, VMSC Anastasija Subotkevič VILNIUS, VMSC Nikoleta Kozlovska VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“ Liuka Balkevičiūtė VILNIUS, VMSC Smiltė Šetikaitė VILNIUS, VMSC Gabriela Belous VILNIUS, VMSC Anna Zhulanova VILNIUS, VMSC Nikolė Smaliukaitė VILNIUS, VMSC Milana Šukevič VILNIUS, VMSC Roberta Ranonytė VILNIUS, VMSC Aneta Lovmecka VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“ Aura Slavinskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“  …

Sužinokite daugiau »

2021-04-17

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS VAIKŲ ČEMPIONATAS

2021-04-17 - 2021-04-18
Kauno Sporto Mokykla „STARTAS“, Miško 3
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS 2021 04 17–18 (Miško 3, Kaunas) Balandžio  17 d. 9.00–11.00 – salės bandymas 11.00–12.55 VAIKAI 2014 m. gimimo (be įrankio) (41)   I srautas (11.00–11.30) Dorotėja Armalytė KAUNAS, "STARTAS" Barbora Saročkaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“ Laura Iurasova VILNIUS, VMSC Kamila Sinicyna VILNIUS, VMSC Urtė Jankauskaitė KAUNAS, "STARTAS" Urtė Osipauskaitė KAUNAS, "STARTAS" Maja Ivanauskaitė VILNIUS, VMSC Amelija Sedorenko KAUNAS, "STARTAS" Melita Šaulytė KAUNAS, "STARTAS" Saulė Vizgaitė VILNIUS, „Rasos gracija“ Smiltė Saulė VILNIUS, VMSC Goda Žvirzdinaitė VILNIUS, „Rasos gracija“…

Sužinokite daugiau »

2021-05-15

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS

2021-05-15 - 2021-05-16
Gargždai, Gamyklos 33
Gargždai, Lietuva
+ Google žemėlapis

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS GARGŽDAI 2021-05-15 - 2021-05-16   GEGUŽĖS 15 d.   9.30–11.00 – salės bandymas 11.00–13.00 – JAUNUTĖS 2010 m. gimimo (lankas, kamuolys, kuokelės) 11.00 – 12.25 I SRAUTAS Eva Šublinskaitė VILNIUS, VMSC Greta Bružaitė KLAIPĖDA, "VIESULO SC" Augustė Sucilaitė KAUNAS, "STARTAS" Mėta Meilūnė VILNIUS, DK Akademija Jūra Jokubauskaitė KAUNAS, "STARTAS" Ieva Miškinytė             VILNIUS, VMSC Elzė Kairytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“ Ugnė Aurelija Baltuškaitė VILNIUS, DK Akademija Evelina Žinytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“ Smiltė Vismantaitė KAUNAS, "STARTAS" Gabija Mišeikytė…

Sužinokite daugiau »

2021-06-04

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS VAIKŲ ČEMPIONATAS, KOMANDINIS ČEMPIONATAS

2021-06-04 - 2021-06-05
Gargždai, Gamyklos 33
Gargždai, Lietuva
+ Google žemėlapis

BIRŽELIO 4 d. 10.30–12.00 – salės bandymas   12.00–12.30 – 2014 m. vaikų grupiniai pratimai (2 bandymai) "PERLIUKAI", Klaipėda "GIMNASTIKOS ŽINGSNIS", Vilnius "STARTAS", Kaunas "BARBĖ“, Klaipėda "KREGŽDUTĖS", Klaipėda   APDOVANOJIMAI   PERTRAUKA   12.50–14.40 2014 m. gimnastės pratimas be įrankio 12.50–13.20 I srautas Alicija Skaržauskaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas Milena Karkauskaitė KAUNAS, "GK FORTŪNA" Smiltė Saulė           VILNIUS, VMSC Urtė Osipauskaitė KAUNAS, "STARTAS" Karina Zavjalova KLAIPĖDA, "VIESULAS" Zlata Vasiljeva KLAIPĖDA, "VIESULAS" Milda Ilčiukaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas Amelija…

Sužinokite daugiau »

2021-10-01

Rudens Taurė 2021

2021-10-01 -08:00 - 2021-10-02 -17:00
Kauno Sporto Mokykla „STARTAS“, Miško 3
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis

Rudens taurė spalio 1-2 d

Sužinokite daugiau »

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS

2021-10-22
Kauno Sporto Mokykla „STARTAS“, Miško 3
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS 2021 m. spalio 22 d. KAUNAS, (Miško 3) JAUNUTĖS 2010 m. PRATIMAI SU LANKU, KAMUOLIU, KUOKELĖMIS 13.00-15.05 val. 2010 m. 1 Elzė Kairytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“ 2Augustė Sucilaitė KAUNAS, "STARTAS" 3 Austėja Paseckaitė VILNIUS, VMSC 4 Eva Šublinskaitė VILNIUS, VMSC 5 Gabija Striūgaitė KAUNAS, "STARTAS" 6 Jūra Jokubauskaitė KAUNAS, "STARTAS" 7.Evelina Žinytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“ 8 Milda Nėniūtė KAUNAS, "STARTAS" 9 Mingailė Beinoraitė VILNIUS, VMSC 10.Kamilė Jumaševaitė KLAIPĖDA, "VIESULO SC" 11 Ieva Miškinytė VILNIUS, VMSC 12.…

Sužinokite daugiau »

2021-11-12

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS JAUNUČIŲ IR VAIKŲ ČEMPIONATAS

2021-11-12 - 2021-11-14
VILNIAUS KULTŪROS, PRAMOGŲ IR SPORTO RŪMAI, Žirmūnų 1E,
Vilnius, Vilnius
+ Google žemėlapis

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS JAUNUČIŲ IR VAIKŲ ČEMPIONATAS Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmų sporto salė VRM rūmai, Žirmūnų 1 E, Vilnius   Startiniai list 2021 11 12-13 d (korekcijos).pdf  

Sužinokite daugiau »
+ Eksportuoti renginius