Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

OPEN LITHUANIAN CHAMPIONSHIP FOR RHYTHMIC GYMNASTICS

2022-04-08 -09:00 - 2022-04-09 -22:00

OPEN LITHUANIAN CHAMPIONCHIP FOR RHYTHMIC GYMNASTICS

8-9th April, 2022, VILNIUS

 (Kernavės 84, 08216 Vilnius, Lithuania)

8th April, 2022

 

9.30-11.00 TRAINING IN COMPETITION HALL

11.00-14.40  –  JUNIOR, 2009-2010 year born

11.00 – 12.00 –  I GROUP    (HOOP, BALL)

1              Augustė Sucilaitė                 KAUNAS, SM „STARTAS“

2              Milana Šukevič                     VILNIUS, SSC

3              Miglė Vizgaitė                       VILNIUS, SSC

4              Taisija Steško                        VILNIUS, SSC

5              Sofia Nikolė Reinsonas        VILNIUS, „Gimnastikos akademija“

6              Eva Šublinskaitė                   VILNIUS, SSC

7              Elzė Kairytė                           VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

8              Ieva Miškinytė                      VILNIUS, SSC

9             Dominyka Linak                   VILNIUS, „Gimnastikos akademija“

10           Gabija Saveikaitė                 KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

11           Rugilė Isačenkovaitė            KAUNAS, SM „STARTAS“

12           Austėja Peseckaitė              VILNIUS, SSC

12.10-13.10 –  II GROUP     (HOOP, BALL)

1              Vilė Sperskaitė                      VILNIUS, „Gimnastikos akademija“

2              Kornelija Saulėnė                 VILNIUS, SSC

3              Gytė Šivickaitė                      KAUNAS, SM „STARTAS“

4              Patricija Seniutytė               VILNIUS, SSC

5              Olivija Margelytė                 KAUNAS, SM „STARTAS“

6              Laura Vaičiūnaitė                 VILNIUS, „DKA“

7              Smiltė Šunokaitė                  KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

8              Tija Motiekaitytė                 KAUNAS, SM „STARTAS“

9             Mingailė Beinoraitė             VILNIUS, SSC

10           Vilija Bankauskaitė               VILNIUS, SSC

11           Aneta Lovmecka                  VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

12           Polina Kononova                  VILNIUS, „DKA“

13           Anastasija Subotkevič         VILNIUS, SSC

14           Gabija Striūgaitė                  KAUNAS, SM „STARTAS“

13.20-14.20 –  III GROUP    (HOOP, BALL)

1              Jekaterina Vlasova               VILNIUS, SSC

2              Grytė Stankevičiūtė             VILNIUS, „DKA“

3              Estėja Žiliūtė                        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

4              Smiltė Vismantaitė               KAUNAS, SM „STARTAS“

5              Eva Slavinskaitė                    VILNIUS, „Gimnastikos akademija“

6              Milana Dubikaltytė              KAUNAS, „GK FORTŪNA“

7              Evelina Žinytė                       VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

8              Mėta Meilūnė                      VILNIUS, „DKA“

9              Vasarė Tarankevičiūtė        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10           Anastasija Voločko              KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

11           Ugnė Kurklinskaitė               KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

12           Jūra Jokubauskaitė               KAUNAS, SM „STARTAS“

13           Ugnė Aurelija Baltuškaitė   VILNIUS, „DKA“

14           Eleonora Christova              KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

15           Urtė Vėjinytė                        KAUNAS, „GK FORTŪNA“

14.20 – 15.20        BREAK, LUNCH

15.20 – 18.35 –      JUNIOR, 2007-2008 year born

15.20 -16.10  – I GROUP                   (HOOP, BALL)

1              Elizabete Tetere                   LAT, Rhythmig Gymnastics Federation

2              Skaistė Razokaitė                 KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3              Viktorija Staponas                KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

4              Izabelė Macevičiūtė            KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

5              Eva Jankauskaitė                  KAUNAS, SM „STARTAS“

6              Milana Tricolici                     VILNIUS, SSC

7              Ugnė Jazukevičiūtė              KAUNAS, SM „STARTAS“

8              Ema Mucharskytė                VILNIUS, „DKA“

9              Valeria Valasevits                EST, Rhythmig Gymnastics Federation

10           Justina Kazilevičiūtė            KAUNAS, SM „STARTAS“

11           Roberta Ranonytė               VILNIUS, SSC

12           Anette Vaher                        EST, Rhythmig Gymnastics Federation

13           Ugnė Madzajūtė                  KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

14           Ester Kreitsman                   EST, Rhythmig Gymnastics Federation

15            Evgenija Golopiatova         LAT, Rhythmig Gymnastics Federation

16.20 – 17.20 – II GROUP    (HOOP, BALL)

1              Rugilė Danauskaitė              KAUNAS, SM „STARTAS“

2              Karina Kazlauskaitė              KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3              Ilana Pakhomova                 VILNIUS, SSC

4              Arijana Novikova                 KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

5              Gabriela Belous                    VILNIUS, SSC

6              Evita Raškevičiūtė                KAUNAS, SM „STARTAS“

7              Elzė Nikolė Blažytė               VILNIUS, SSC

8              Patrycja Slotvinska               VILNIUS, SSC

9              Paulina Pilsudskytė              KAUNAS, SM „STARTAS“

10            Medeina Kuprytė                 KAUNAS, SM „STARTAS“

11           Aura Slavinskaitė                 VILNIUS, „Gimnastikos akademija“

12           Eva Viržaitytė                       KAUNAS, SM „STARTAS“

13           Deimė Lapačinskitė             KAUNAS, SM „STARTAS“

14           Ignė Navickaitė                    VILNIUS, SSC

17.30 – 18.30 – III GROUP   (HOOP, BALL)

1              Anna Zhulanova                   VILNIUS, SSC

2              Živilė Vitkutė                         KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3              Neda Jankauskaitė               VILNIUS, SSC

4              Liuka Balkevičiūtė                VILNIUS, SSC

5              Džiuga Kuprytė                     KAUNAS, SM „STARTAS“

6              Neda Vaivadaitė                  KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

7              Paulina Drozdovskytė         VILNIUS, SSC

8              Elinga Griciūtė                      KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

9             Ugnė Šaulytė                        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10           Ieva Lupeikytė                      KAUNAS, „GK FORTŪNA“

11           Milena Sosulina                   KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

12           Ieva Našliūnaitė                   KAUNAS, „GK FORTŪNA“

13           Gabija Preišegelavičiūtė     KAUNAS, SM „STARTAS“

18.30 – 19.00        BREAK

19.00 – 20.50        SENIOR

19.00 – 19.50 –  I GROUP                   (HOOP, BALL)

1              Viltė Garbauskaitė               KAUNAS, SM „STARTAS“

2              Paulina Jočytė                      KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3              Fausta Šostakaitė                VILNIUS, SSC

4              Eva Dovidonytė                    KAUNAS, SM „STARTAS“

5              Adelina Beldjajeva               EST, Rhythmig Gymnastics Federation

6              Gerda Girdauskaitė              KAUNAS, SM „STARTAS“

7              Diana Artiomova                  VILNIUS, SSC

8              Viktorija Jociūtė                   KAUNAS, SM „STARTAS“

9              Luknė Viržintaitė                  KAUNAS, SM „STARTAS“

10           Dominyka Jučė                     VILNIUS, SSC

11           Nikoleta Gediminaitė          VILNIUS, SSC

12           Ieva Kazlauskaitė                 KAUNAS, SM „STARTAS“

20.00 – 20.50 –  II GROUP   (HOOP, BALL)

1              Nikoleta Miasnikova            VILNIUS, „EM TALENTS“

2              Martyna Merkevičiūtė        KAUNAS, SM „STARTAS“

3              Gelija Girkontaitė                KAUNAS, SM „STARTAS“

4              Sofija Treščenkina               KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

5              Jelizaveta Semionenko       VILNIUS, SSC

6              Mantė Adomaitytė              KAUNAS, SM „STARTAS“

7              Ugnė Žobaitė                        KAUNAS, SM „STARTAS“

8              Sofija Sapiegaitė                  KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

9              Luka Aleksaitė                      KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10           Paulina Smoriginaitė           KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

11           Ūla Šaltenytė                        VILNIUS, SSC

12           Darija Karvelė                       KAUNAS, SM „STARTAS“

 

OPEN LITHUANIAN CHAMPIONCHIP FOR RHYTHMIC GYMNASTICS

8-9th April, 2022, VILNIUS

(Kernavės 84, 08216 Vilnius, Lithuania)

9th April, 2022

 

8.30-10.00 –  TRAINING IN COMPETITION HALL

10.00 – 11.30  –     JUNIOR, 2009-2010 year born (CLUBS)

1              Augustė Sucilaitė                 KAUNAS, SM „STARTAS“

2              Milana Šukevič                     VILNIUS, SSC

3              Miglė Vizgaitė                       VILNIUS, SSC

4              Taisija Steško                        VILNIUS, SSC

5              Sofia Nikolė Reinsonas        VILNIUS, „Gimnastikos akademija“

6              Eva Šublinskaitė                   VILNIUS, SSC

7              Elzė Kairytė                           VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

8             Ieva Miškinytė                      VILNIUS, SSC

9             Dominyka Linak                   VILNIUS, „Gimnastikos akademija“

10           Gabija Saveikaitė                 KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

11           Rugilė Isačenkovaitė            KAUNAS, SM „STARTAS“

12           Austėja Peseckaitė              VILNIUS, SSC

13           Vilė Sperskaitė                     VILNIUS, „Gimnastikos akademija“

14           Kornelija Saulėnė                 VILNIUS, SSC

15           Gytė Šivickaitė                      KAUNAS, SM „STARTAS“

16           Patricija Seniutytė               VILNIUS, SSC

17           Olivija Margelytė                 KAUNAS, SM „STARTAS“

18           Laura Vaičiūnaitė                 VILNIUS, „DKA“

19           Smiltė Šunokaitė                  KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

20           Tija Motiekaitytė                 KAUNAS, SM „STARTAS“

21           Mingailė Beinoraitė             VILNIUS, SSC

22           Vilija Bankauskaitė               VILNIUS, SSC

23           Aneta Lovmecka                  VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

24           Polina Kononova                  VILNIUS, „DKA“

25           Anastasija Subotkevič         VILNIUS, SSC

26           Gabija Striūgaitė                  KAUNAS, SM „STARTAS“

27           Jekaterina Vlasova               VILNIUS, SSC

28           Grytė Stankevičiūtė             VILNIUS, „DKA“

29           Estėja Žiliūtė                         KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

30           Smiltė Vismantaitė               KAUNAS, SM „STARTAS“

31           Eva Slavinskaitė                    VILNIUS, „Gimnastikos akademija“

32           Milana Dubikaltytė              KAUNAS, „GK FORTŪNA“

33           Evelina Žinytė                       VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

34           Mėta Meilūnė                      VILNIUS, „DKA“

35           Vasarė Tarankevičiūtė        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

36           Anastasija Voločko              KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

37           Ugnė Kurklinskaitė               KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

38           Jūra Jokubauskaitė               KAUNAS, SM „STARTAS“

39           Ugnė Aurelija Baltuškaitė   VILNIUS, „DKA“

40           Eleonora Christova              KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

41           Urtė Vėjinytė                        KAUNAS, „GK FORTŪNA“

 

11.40 –    AWARDS JUNIOR, 2009-2010 year born

 

12.00 – 15.20        JUNIOR, 2007-2008 year born

12.00 -13.00 –  I GROUP                    (CLUBS, RIBBON)

1              Elizabete Tetere                   LAT, Rhythmig Gymnastics Federation

2              Skaistė Razokaitė                 KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3              Viktorija Staponas                KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

4              Izabelė Macevičiūtė            KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

5              Eva Jankauskaitė                  KAUNAS, SM „STARTAS“

6              Milana Tricolici                     VILNIUS, SSC

7              Ugnė Jazukevičiūtė              KAUNAS, SM „STARTAS“

8              Ema Mucharskytė                VILNIUS, „DKA“

9              Valeria Valasevits                EST, Rhythmig Gymnastics Federation

10           Justina Kazilevičiūtė            KAUNAS, SM „STARTAS“

10           Roberta Ranonytė               VILNIUS, SSC

12           Anette Vaher                        EST, Rhythmig Gymnastics Federation

13           Ugnė Madzajūtė                  KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

14           Ester Kreitsman                   EST, Rhythmig Gymnastics Federation

15            Evgenija Golopiatova         LAT, Rhythmig Gymnastics Federation

13.10- 14.10 –  II GROUP    (CLUBS, RIBBON)

1              Rugilė Danauskaitė              KAUNAS, SM „STARTAS“

2              Karina Kazlauskaitė              KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3              Ilana Pakhomova                 VILNIUS, SSC

4              Arijana Novikova                 KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

5              Gabriela Belous                    VILNIUS, SSC

6              Evita Raškevičiūtė                KAUNAS, SM „STARTAS“

7              Elzė Nikolė Blažytė               VILNIUS, SSC

8              Patrycja Slotvinska               VILNIUS, SSC

9              Paulina Pilsudskytė              KAUNAS, SM „STARTAS“

10            Medeina Kuprytė                 KAUNAS, SM „STARTAS“

11           Aura Slavinskaitė                 VILNIUS, „Gimnastikos akademija“

12           Eva Viržaitytė                       KAUNAS, SM „STARTAS“

13           Deimė Lapačinskitė             KAUNAS, SM „STARTAS“

14           Ignė Navickaitė                    VILNIUS, SSC

14.20 – 15.20 –  III GROUP  (CLUBS,  RIBBON)

1              Anna Zhulanova                   VILNIUS, SSC

2              Živilė Vitkutė                         KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3              Neda Jankauskaitė               VILNIUS, SSC

4              Liuka Balkevičiūtė                VILNIUS, SSC

5              Džiuga Kuprytė                     KAUNAS, SM „STARTAS“

6              Neda Vaivadaitė                  KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

7              Paulina Drozdovskytė         VILNIUS, SSC

8              Elinga Griciūtė                      KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

9             Ugnė Šaulytė                        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10           Ieva Lupeikytė                      KAUNAS, „GK FORTŪNA“

11           Ieva Našliūnaitė                   KAUNAS, „GK FORTŪNA“

12           Gabija Preišegelavičiūtė     KAUNAS, SM „STARTAS“

 

15.20  – 16.20       BREAK, LUNCH

15.30     AWARDS JUNIOR, 2007-2008 year born

 

16.20 – 18.40 val. PRE-JUNIOR, 2011 year born

16.20 – 17.20 –  I GROUP    (HOOP, BALL, CLUBS)

1              Nika Milovaitė                      VILNIUS, SSC

2              Elena Jasevičiūtė                  VILNIUS, SSC

3              Smiltė Christauskaitė           VILNIUS, SSC

4              Ugnė Klizaitė                         KAUNAS, SM „STARTAS“

5              Arina Darskaja                      VILNIUS, SSC

6              Sofija Banadykova                VILNIUS, SSC

7              Mila Nistelytė                       KAUNAS, SM „STARTAS“

8              Malgoržata Sinycina            VILNIUS, SSC

9             Viltė Mikelytė                       VILNIUS, SSC

10           Ugnė Vasiliauskaitė              KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

11           Milda Žilanė                          VILNIUS, „DKA“

17.30 – 18.40 –  II GROUP   (HOOP, BALL, CLUBS)

1              Julija Voločko                       KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

2              Indrė Gibavičiūtė                 KAUNAS, „KMGK“

3              Smiltė Pabricaitė                  KAUNAS, „KMGK“

4              Nida Ramanauskaitė            VILNIUS, SSC

5              Izabelė Bertulė                     KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

6              Miglė Lapačinskaitė             KAUNAS, „KMGK“

7              Aja Navikaitė                        KAUNAS, SM „STARTAS“

8              Goda Medžiuolytė               VILNIUS, SSC

9              Mintė Janovskytė                VILNIUS, „DKA“

10           Gabija Leitanaitė                  KAUNAS, SM „STARTAS“

11           Rusnė Dominaitė                 VILNIUS, SSC

12           Akvilė Jočytė                         KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

 

18.50 –  AWARDS PRE – JUNIOR, 2011 year born

 

19.20 – 21.10        SENIOR

19.20 – 20.10 –  I GROUP    (CLUBS, RIBBON)

1              Viltė Garbauskaitė               KAUNAS, SM „STARTAS“

2              Paulina Jočytė                      KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3              Fausta Šostakaitė                VILNIUS, SSC

4              Eva Dovidonytė                    KAUNAS, SM „STARTAS“

5              Adelina Beldjajeva               EST, Rhythmig Gymnastics Federation

6              Gerda Girdauskaitė              KAUNAS, SM „STARTAS“

7              Diana Artiomova                  VILNIUS, SSC

8              Viktorija Jociūtė                   KAUNAS, SM „STARTAS“

9              Luknė Viržintaitė                  KAUNAS, SM „STARTAS“

10           Dominyka Jučė                     VILNIUS, SSC

11           Nikoleta Gediminaitė          VILNIUS, SSC

12           Ieva Kazlauskaitė                 KAUNAS, SM „STARTAS“

20.20 – 21.10 –  II GROUP   (CLUBS, RIBBON)

1              Nikoleta Miasnikova            VILNIUS, „EM TALENTS“

2              Martyna Merkevičiūtė        KAUNAS, SM „STARTAS“

3              Gelija Girkontaitė                 KAUNAS, SM „STARTAS“

4              Sofija Treščenkina               KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

5              Jelizaveta Semionenko       VILNIUS, SSC

6              Mantė Adomaitytė              KAUNAS, SM „STARTAS“

7              Ugnė Žobaitė                        KAUNAS, SM „STARTAS“

8              Sofija Sapiegaitė                  KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

9              Luka Aleksaitė                      KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10           Paulina Smoriginaitė           KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

11           Ūla Šaltenytė                        VILNIUS, SSC

12           Darija Karvelė                       KAUNAS, SM „STARTAS“

 

21.20 –   AWARDS SENIOR

Informacija

Pradžia:
2022-04-08 -09:00
Pabaiga:
2022-04-09 -22:00

Vieta

Compensa koncertų salė
Kernavės g. 84,
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
http://www.smtauras.lt