Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

OPEN LITHUANIAN CHAMPIONSHIP FOR RHYTHMIC GYMNASTICS

2020-02-01 -12:00 - 2020-02-02 -19:00

OPEN LITHUANIAN CHAMPIONSHIP FOR RHYTHMIC GYMNASTICS

Klaipėda

 2020–02–01-02

 

JAUNUTĖS 2009 g.m. 12.00-13.00  ŠOKDYNĖ, KUOKELĖS

1.       

Sofija Nikole Reinsonas

2009 Vilnius  
2.        Urtė Vėjinytė 2009 Kaunas  
3.        Laura Lupan 2009 Klaipėda  
4.        Aneta Lovmecka 2009 Vilnius  
5.        Nida Dabravolskaitė 2009 Kaunas  
6.       

Jekaterina Vlasova

2009 Vilnius  
7.        Eglė Butenytė 2009 Klaipėda  
8.        Ugnė Kurklinskaitė 2009 Klaipėda  
9.        Gabrielė Lapėnaitė 2009 Kaunas  
10.    Nikoleta Kozlovska 2009 Vilnius  
11.    Aistrė Stroputė 2009 Klaipėda  
12.    Vesta Mekuškaitė 2009 Klaipėda  
13.   

Anastasija Subotkevič {rez.}

2009 Vilnius  

II SRAUTAS 13.00-14.00

1

Vilė Sperskaitė

2009 Vilnius  
2

Miglė Vizgaitė

2009 Vilnius  
3 Smiltė Bagdonavičiūtė 2009 Kaunas  
4 Smiltė Olberkytė 2009 Klaipėda  
5 Anastasija Voločko 2009 Klaipėda  
6 Smiltė Šunokaitė 2009 Klaipėda  
7 Tija Motiekaitytė 2009 Kaunas  
8 Karina Frolikova 2009 Klaipėda  
9

Vilija Bankauskaitė

2009 Vilnius  
10

Smiltė Šetikaitė

2009 Vilnius  
11 Gabija Saveikaitė 2009 Klaipėda  
12 Olivija Margelytė 2009 Kaunas  

 

JAUNUČIŲ APDOVANOJIMAS 14.00-14.30 (pietūs)

 

JAUNĖS 2007–2008 g.m. 14.30-15.30 ŠOKDYNĖ, KAMUOLYS

I SRAUTAS 14.30-15.30

1 Ariana Novikova 2007 Klaipėda  
2 Liepa Zeicaitė Kaunas  
3

Julijana Buržinskaja

2007 Vilnius  
4

Nikolė Smaliukaitė

2008 Vilnius  
5 Džiuga Kuprytė Kaunas  
6 Evita Raškevičiūtė Kaunas  
7 Deimė Lapačinskaitė Kaunas  
8 Karina Kazlauskaitė 2008 Klaipėda  
9

Roberta Matijošaitytė

2008 Vilnius  
10 Ieva Našliūnaitė 2008 Kaunas  
11 Agnė Gintilaitė 2007 Klaipėda  
12

Paulina Drozdovskytė

2007 Vilnius  
13

Ariana Jureko

2007 Vilnius  
14 Eva Jankauskaitė Kaunas  

II SRAUTAS 15.30-16.30

 
1

Ilana Pakhomova

2008 Vilnius  
2  Evita Kravčikaitė Kaunas  
3  Eva Viržaitytė Kaunas  
4

Anna Zhulavona

2007 Vilnius  
5

Ignė Navickaitė

2007 Vilnius  
6 Sofija Matutytė 2007 Klaipėda  
7 Neda Vaivadaitė 2008 Klaipėda  
8 Gabija Preišegelavičiūtė Kaunas  
9 Paulina Pilsudskytė Kaunas  
10

Patrycja Slotvinska

2007 Vilnius  
11

Liuka Balkevičiūtė

2008 Vilnius  
12 Rugilė Danauskaitė Kaunas  
13 Skaistė Razokaitė 2008 Klaipėda
14 Medeina Kuprytė Kaunas  
 

III SRAUTAS 16.30-17.30

 

 
1 Elizabete Tetere 2007 Latvia  
2 Aura Slavinskaitė 2008 Vilnius  
3 Elinga Griciūtė 2007 Klaipėda  
4 Amanda Venckutė Kaunas  
5 Viktorija Staponas 2007 Klaipėda  
6

Roberta Ranonytė

2008 Vilnius  
7 Ugnė Madzajutė 2008 Klaipėda  
8 Izabelė Macevičiūtė 2007 Klaipėda  
9

Gabriela Belous

2008 Vilnius  
10

Elzė Nikolė Blažytė

2007 Vilnius  
11 Justina Kazilevičiūtė Kaunas  
12 Živilė Vitkutė 2007 Klaipėda  
13 Sofja Mensikova- Filimonova 2007 Latvia  
 

10 min. pertrauka

 

JAUNIMAS 2005–2006 g.m.  ŠOKDYNĖ, KAMUOLYS

I SRAUTAS 17.40-18.25

1 Darija Karvelė Kaunas  
2 Tija Lebeckytė Klaipėda  
3

Adriana Nosevič

2006 Vilnius  
4

Andrė Suraučiūtė

2006 Vilnius  
5 Gerda Girdauskaitė Kaunas  
6 Sofija Treščenkina 2005 Klaipėda  
7 Ieva Kazlauskaitė Kaunas  
8

Ieva Vosyliūtė

2005 Vilnius  
9

Jelizaveta Semionenko

2005 Vilnius  
10

Margarita Kamyšanskaja

2005 Vilnius  
11

Ugnė Žobaitė

Kaunas  
 

II SRAUTAS 18.25-19.10

1

Nikoletė Gediminaitė

2006 Vilnius  
2

Ūla Šaltenytė

2006 Vilnius  
3 Viltė Garbauskaitė Kaunas  
4 Nikola Jekabsone 2006 Latvia  
5 Alisa Aleskovska 2005 Latvia  
6 Viktoria Pall 2006 Estonian Gymnastik Federation  
7 Evelina Žadeikytė 2006 Klaipėda  
8 Nikola Vasiljeva 2006 Latvia  
9 Eva Dovidonytė Kaunas  
10 Martyna Merkevičiūtė Kaunas  
11

Dominyka Jučė

2006 Vilnius  
 

III SRAUTAS 19.10-19.55

1 Angelika Makarenkova 2006 Estonian Gymnastik Federation  
2 Diana Artiomova 2006 Vilnius  
3 Mantė Adomaitytė Kaunas  
4

Anastasija Minailova

2006 Vilnius  
5 Žemyna Stočkutė 2005 Klaipėda  
6 Viktorija Jociūtė Kaunas  
7 Santa Stepulane 2005 Latvia  
8 Paulina Jočytė 2005 Klaipėda  
9 Polina Hardikova 2005 Estonian Gymnastik Federation  
10 Gustė Antanaitytė Kaunas  

Pertrauka 15 min.

Suaugusios 2004 g.m. ir vyresnės  LANKAS, KAMUOLYS

 

I SRAUTAS  20.10-21.10

1

Darija Igošina

2001 Vilnius  
2 Andžela Kasperavičiūtė 2002 Klaipėda  
3 Ieva Braziulytė Kaunas  
4

Margarita Melechina

2004 Vilnius  
5 Alisija Dabašinskaitė 2004 Klaipėda  
6 Laura Martišiūtė Kaunas  
7 Ema Sakalauskaitė 2003 Klaipėda  
8

Karina Naruševič

2003 Vilnius  
9  Julija Bušauskaitė Kaunas  
10 Marie-Anett Kaasik 2003 Estonian Gymnastik Federation  
11 Žana Ignatjeva 2002 Klaipėda  
12 Annika Knostenberga 2004 Latvia  
13  Gustė Aleknaitė Kaunas  
14 Victoria Pollumae 2003 Estonian Gymnastik Federation  
 

II SRAUTAS 21.10-22.10

1  Luknė Viržintaitė Kaunas  
2 Carmen Grigoroviš 2004 Estonian Gymnastik Federation  
3 Arina Jevstafjeva 2004 Latvia  
4

Gabija Makutėnaitė

2003 Vilnius  
5 Emilija Tarnauskaitė Kaunas  
6 Ema Lavrenovaitė 2002 Klaipėda  
7 Beatričė Gerulytė 2002 Vilnius  
8 Darja Frolonoka 2003 Latvia  
9

Fausta Šostakaitė

2004 Vilnius  
10 Jana Asmenska 2004 Latvia  
11 Narine Grigorjan 2003 Estonian Gymnastik Federation  
12 Neila Lavrenovaitė 2002 Klaipėda  
13

Aurelija Šotaitė

2003 Vilnius  

 

OPEN LITHUANIAN CHAMPIONSHIP FOR RHYTHMIC GYMNASTICS

KLAIPĖDA

 2020–02–02

 

JAUNUČIŲ GRUPINIAI PRATIMAI (su 5 lankais) 9.30-10.00

KMGK/ „FORTŪNA“

 

1 Urtė Vėjinytė 2009  

 

KAUNAS

2 Miglė Staškūnaitė 2009
3 Milita Valatkevičiūtė 2009
4 Akmilė Savickaitė 2010
5 Saulė Beržonskytė 2010
6 Rugilė Lembutytė 2010

 

„GRACIJA”

 

1.

Miglė Vizgaitė

2009 VILNIUS
2.

Milana Šukevič

2009
3.

Vilija Bankauskaitė

2009
4.

Ieva Miškinytė

2010
5.

Eva Šublinskaitė

2010
6.

Evelina Abromaitytė

2010

 

„STARTAS“

1.  Kotryna Kasparavičiūtė 2009 KAUNAS

 

2. Gabrielė Lapėnaitė 2009
3. Gytė Šivickaitė 2010
4. Rugilė Isačenkovaitė 2010
5. Nida Dabravolskaitė 2009
6. Jūra Jokubauskaitė 2010

 

„VIESULAS“

1 Eleonora Christova 2009  

 

KLAIPĖDA

 

2 Aistrė Stroputė 2009
3 Vasarė Tarankevičiūtė 2009
4 Smiltė Šunokaitė 2009
5 Ugnė Kurlinskaitė 2009
6 Gabija Saveikaitė 2009

 

„STARTAS-2“

1. Urtė Dainytė 2009 KAUNAS

 

2. Olivija Margelytė 2009
3. Smiltė Stargytė 2009
4. Smiltė Bagdonavičiūtė 2009
5. Urtė Šaginaitė 2009

 JAUNĖS 2007–2008 g.m. 10.00-16.30 KUOKELĖS, KASPINAS

I SRAUTAS 10.00-11.00  
1 Ariana Novikova 2007 Klaipėda  
2 Liepa Zeicaitė Kaunas  
3

Julijana Buržinskaja

2007 Vilnius  
4

Nikolė Smaliukaitė

2008 Vilnius  
5 Džiuga Kuprytė Kaunas  
6 Evita Raškevičiūtė Kaunas  
7 Deimė Lapačinskaitė Kaunas  
8 Karina Kazlauskaitė 2008 Klaipėda  
9

Roberta Matijošaitytė

2008 Vilnius  
10 Ieva Našliūnaitė 2008 Vilnius  
11 Agnė Gintilaitė 2007 Klaipėda  
12

Paulina Drozdovskytė

2007 Vilnius  
13

Ariana Jureko

2007 Vilnius  
14 Eva Jankauskaitė Kaunas  
 

II SRAUTAS 11.00-12.00

 
1

Ilana Pakhomova

2008 Vilnius  
2 Evita Kravčikaitė Kaunas  
3 Eva Viržaitytė Kaunas  
4 Anna Zhulavona 2007 Vilnius  
5

Ignė Navickaitė

2007 Vilnius  
6

Sofija Matutytė

2007 Klaipėda  
7 Neda Vaivadaitė 2008 Klaipėda  
8 Gabija Preišegelavičiūtė Kaunas  
9 Paulina Pilsudskytė Kaunas  
10 Patrycja Slotvinska 2007 Vilnius  
11

Liuka Balkevičiūtė

2008 Vilnius  
12

Rugilė Danauskaitė

2008 Vilnius  
13 Skaistė Razokaitė 2008 Klaipėda
14 Medeina Kuprytė Kaunas  
 
III SRAUTAS  12.00-13.00  
1 Elizabete Tetere 2007 Latvia  
2

Aura Slavinskaitė

2008 Vilnius  
3 Elinga Griciūtė 2007 Klaipėda  
4 Amanda Venckutė Kaunas  
5 Viktorija Staponas 2007 Klaipėda  
6 Roberta Ranonytė 2008 Vilnius  
7

Ugnė Madzajutė

2008 Klaipėda  
8 Izabelė Macevičiūtė 2007 Klaipėda  
9 Gabriela Belous 2008 Vilnius  
10

Elzė Nikolė Blažytė

2007 Vilnius  
11

Justina Kazilevičiūtė

Kaunas  
12 Živilė Vitkutė 2007 Klaipėda  
13 Sofja Mensikova- Filimonova 2007 Latvia  
14  

30 min. pertrauka, apdovanojamos GRUPINIŲ PRATIMŲ DALYVĖS IR JAUNĖS (pietūs)

 JAUNIMAS 2005–2006 g.m.  KUOKELĖS, KASPINAS

I SRAUTAS 13.30-14.15
1 Darija Karvelė Kaunas  
2 Tija Lebeckytė Klaipėda  
3

Adriana Nosevič

2006 Vilnius  
4

Andrė Suraučiūtė

2006 Vilnius  
5 Gerda Girdauskaitė Kaunas  
6 Sofija Treščenkina 2005 Klaipėda  
7 Ieva Kazlauskaitė Kaunas  
8

Ieva Vosyliūtė

2005 Vilnius  
9

Jelizaveta Semionenko

2005 Vilnius  
10

Dominyka Jučė

2006 Vilnius  
11

Ugnė Žobaitė

Kaunas  
 

II SRAUTAS 14.15-15.00

1

Nikoletė Gediminaitė

2006 Vilnius  
2

Ūla Šaltenytė

2006 Vilnius  
3 Viltė Garbauskaitė Kaunas  
4 Nikola Jekabsone 2006 Latvia  
5 Alisa Aleskovska 2005 Latvia  
6 Viktoria Pall 2006 Estonian Gymnastik Federation  
7 Evelina Žadeikytė 2006 Klaipėda  
8 Nikola Vasiljeva 2006 Latvia  
9 Eva Dovidonytė Kaunas  
10 Martyna Merkevičiūtė Kaunas  
11

Margarita Kamyšanskaja

2005 Vilnius  
 

III SRAUTAS 15.00-15.45

1 Angelika Makarenkova 2006 Estonian Gymnastik Federation  
2 Diana Artiomova 2006 Vilnius  
3 Mantė Adomaitytė Kaunas  
4

Anastasija Minailova

2006 Vilnius  
5 Žemyna Stočkutė 2005 Klaipėda  
6 Viktorija Jociūtė Kaunas  
7 Santa Stepulane 2005 Latvia  
8 Paulina Jočytė 2005 Klaipėda  
9 Polina Hardikova 2005 Estonian Gymnastik Federation  
10 Gustė Antanaitytė Kaunas  

Pertrauka 15 min.

 SUAUGUSIOS 2004 g.m. ir vyresnės  KUOKELĖS, KASPINAS

I srautas  16.00-17.00
1

Darija Igošina

2001 Vilnius  
2 Andžela Kasperavičiūtė 2002 Klaipėda  
3 Ieva Braziulytė Kaunas  
4

Margarita Melechina

2004 Vilnius  
5 Alisija Dabašinskaitė 2004 Klaipėda  
6 Laura Martišiūtė Kaunas  
7 Ema Sakalauskaitė 2003 Klaipėda  
8

Karina Naruševič

2003 Vilnius  
9  Julija Bušauskaitė Kaunas  
10 Marie-Anett Kaasik 2003 Estonian Gymnastik Federation  
11 Žana Ignatjeva 2002 Klaipėda  
12 Annika Knostenberga 2004 Latvia  
13  Gustė Aleknaitė Kaunas  
14 Victoria Pollumae 2003 Estonian Gymnastik Federation  
 

II SRAUTAS  17.00-18.00

1  Luknė Viržintaitė Kaunas  
2 Carmen Grigoroviš 2004 Estonian Gymnastik Federation  
3 Arina Jevstafjeva 2004 Latvia  
4

Gabija Makutėnaitė

2003 Vilnius  
5 Emilija Tarnauskaitė Kaunas  
6 Ema Lavrenovaitė 2002 Klaipėda  
7 Beatričė Gerulytė 2002 Vilnius  
8 Darja Frolonoka 2003 Latvia  
9

Fausta Šostakaitė

2004 Vilnius  
10 Jana Asmenska 2004 Latvia  
11 Narine Grigorjan 2003 Estonian Gymnastik Federation  
12 Neila Lavrenovaitė 2002 Klaipėda  
13

Aurelija Šotaitė

2003 Vilnius  

Pertrauka 15 min.

 APDOVANOJAMOS: JAUNIMAS IR SUAUGUSIOS

OPEN LITHUANIAN CHAMPIONSHIP FOR RHYTHMIC GYMNASTICS_KLAIPEDA_2020_02_01-02.pdf

 

 

Informacija

Pradžia:
2020-02-01 -12:00
Pabaiga:
2020-02-02 -19:00

Vieta

NEPTŪNO SPORTO SALĖ, Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centras
Taikos pr. 61A, LT-91182
Klaipeda, Lietuva
+ Google žemėlapis