10.00–11.00 – salės bandymas
11.00–12.45 – gimnastės gimusios 2010 m. (šokdynė, kamuolys)
I Srautas
- Gabija Striūgaitė
- Elzė Kairytė
- Estėja Žiliūtė
- Polina Kononova
- Mėta Šadurskaitė
- Kamilė Jumaševaitė
- Rugilė Isačenkovaitė
- Dominyka Linak
- Grytė Stankevičiūtė
- Evelina Žinytė
- Skaistė Nagrockaitė
- Ieva Miškinytė
- Saulė Beržonskytė
II srautas
- Greta Bružaitė
- Akmilė Savickaitė
- Gytė Šivickaitė
- Milana Dubikaltytė
- Augustė Sucilaitė
- Mingailė Beinoraitė
- Jūra Jokubauskaitė
- Austėja Peseckaitė
- Smiltė Vismantaitė
- Eva Slavinskaitė
- Mėta Meilūnė
- Ugnė Aurelija Baltuškaitė
- Laura Vaičiūnaitė
13.15 – 14.10 – grupiniai pratimai (2013 m. ir jaun. (pratimas be įrankio, 2 bandymai)
- BARBĖ
- LĖLYTĖS-STARTAS
- KARALAITĖS 1-STARTAS
- SALDAINIUKAI- STARTAS
- KARALAITĖS 3-STARTAS
- PERLIUKAI
- DKA
- KARALAITĖS 2-STARTAS
- “Vilniaus gimnastės/VMSC”
- PEPĖS
- KREGŽDUTĖS
- BORUŽĖLĖS-STARTAS
APDOVANOJIMAS PERTRAUKA, IR AIKŠTELĖS BANDYMAS
15.00 – 15.50 – grupiniai pratimai (2011 -2012 m. ir jaun. (pratimas be įrankio, 2 bandymai)
- Vilniaus gimnastės/VMSC
- KAUNAS-STARTAS
- ILIUZIJA
- VIESULAS
- Gracija/VMSC
- DKA
- FĖJOS
- VAKARĖ
APDOVANOJIMAS, PERTRAUKA IR AIKŠTELĖS BANDYMAS
16.30 – 18.30 – gimnastės gimusios 2012 m. ir jaun. (be įrankio, lankas)
I srautas
- Salomėja Neverauskaitė
- Melita Dereviankaitė
- Eglė Leimonaitė
- Melita Guligauskaitė
- Ūla Malevskytė
- Urtė Juzėnaitė
- Rusnė Naruševičiūtė
- Gabriela Macejevskaja
- Sofija Kovalenko
- Ieva Kotryna Masilionytė
- Darija Sivojūtė
- Kornelija Maceinaitė
II srautas
- Abigelė Pucetaitė
- Marija Rinkevičiūtė
- Viktorija Korovčenko
- Lilija Maiboroda
- Ieva Simniškaitė
- Sofija Šulgina
- Greta Vigelytė
- Augustė Klasauskaitė
- Nikolė Bogomolnikovaitė
- Rūta Skruibytė
- Liepa Šetikaitė
- Fausta Katkauskė
- Darija Trofimova
18.40 – 20.30 – gimnastės gimusios 2011 m. (be įrankio, šokdynė)
I srautas
- Goda Medžiuolytė
- Nida Ramanauskaitė
- Viltė Mikelytė
- Elena Jasevičūtė
- Milda Žilanė
- Malgorzata Sinycina
- Rugilė Čepaitė
- Grytė Leimonaitė
- Smiltė Christauskaitė
- Rustė Gūdmantaitė
II srautas
- Mila Nistelytė
- Aja Navikaitė
- Izabelė Bertulė
- Mintė Janovskytė
- Viktorija Kuricyna
- Indrė Gibavičiūtė
- Akvilė Jočytė
- Rusnė Dominaitė
- Laura Vainoraitė
- Julija Voločko
- Gabija Leitanaitė
APDOVANOJIMAS