Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos vaikų pirmenybės

2020-10-24 -11:00 - 2020-10-25 -20:00

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS VAIKŲ ČEMPIONATAS

Kauno „Starto“ sporto
mokyklos sporto salė

Miško g. 3, Kaunas

2020 m. spalio 24 diena

 

10.00–11.00 – salės bandymas 

11.00–12.45 – gimnastės gimusios 2010 m. (šokdynė, kamuolys)

I Srautas

  1. Gabija Striūgaitė
  2. Elzė Kairytė
  3. Estėja Žiliūtė
  4. Polina Kononova
  5. Mėta Šadurskaitė
  6. Kamilė Jumaševaitė
  7. Rugilė Isačenkovaitė
  8. Dominyka Linak
  9. Grytė Stankevičiūtė
  10. Evelina Žinytė
  11. Skaistė Nagrockaitė
  12. Ieva Miškinytė
  13. Saulė Beržonskytė

II srautas

  1. Greta Bružaitė
  2. Akmilė Savickaitė
  3. Gytė Šivickaitė
  4. Milana Dubikaltytė
  5. Augustė Sucilaitė
  6. Mingailė Beinoraitė
  7. Jūra Jokubauskaitė
  8. Austėja Peseckaitė
  9. Smiltė Vismantaitė
  10. Eva Slavinskaitė
  11. Mėta Meilūnė
  12. Ugnė Aurelija Baltuškaitė
  13. Laura Vaičiūnaitė

13.15 – 14.10     – grupiniai pratimai (2013 m. ir jaun. (pratimas be įrankio, 2 bandymai)

  1. BARBĖ
  2. LĖLYTĖS-STARTAS
  3. KARALAITĖS 1-STARTAS
  4. SALDAINIUKAI- STARTAS
  5. KARALAITĖS 3-STARTAS
  6. PERLIUKAI
  7. DKA
  8. KARALAITĖS 2-STARTAS
  9. “Vilniaus gimnastės/VMSC”
  10. PEPĖS
  11. KREGŽDUTĖS
  12. BORUŽĖLĖS-STARTAS

 

APDOVANOJIMAS PERTRAUKA, IR AIKŠTELĖS BANDYMAS

 

15.00 – 15.50 – grupiniai pratimai (2011 -2012 m. ir jaun. (pratimas be įrankio, 2 bandymai)

  1. Vilniaus gimnastės/VMSC
  2. KAUNAS-STARTAS
  3. ILIUZIJA
  4. VIESULAS
  5. Gracija/VMSC
  6. DKA
  7. FĖJOS
  8. VAKARĖ

APDOVANOJIMAS, PERTRAUKA IR AIKŠTELĖS BANDYMAS

 

16.30 – 18.30        – gimnastės gimusios 2012 m. ir jaun. (be įrankio, lankas)

I srautas

  1. Salomėja Neverauskaitė
  2.  Melita Dereviankaitė
  3. Eglė Leimonaitė
  4. Melita Guligauskaitė
  5. Ūla Malevskytė
  6. Urtė Juzėnaitė
  7. Rusnė Naruševičiūtė
  8. Gabriela Macejevskaja
  9. Sofija Kovalenko
  10. Ieva Kotryna Masilionytė
  11. Darija Sivojūtė
  12. Kornelija Maceinaitė

II srautas

  1. Abigelė Pucetaitė
  2. Marija Rinkevičiūtė
  3. Viktorija Korovčenko
  4. Lilija Maiboroda
  5. Ieva Simniškaitė
  6. Sofija Šulgina
  7. Greta Vigelytė
  8. Augustė Klasauskaitė
  9. Nikolė Bogomolnikovaitė
  10. Rūta Skruibytė
  11. Liepa Šetikaitė
  12. Fausta Katkauskė
  13.  Darija Trofimova

18.40 – 20.30    – gimnastės gimusios 2011 m. (be įrankio, šokdynė)

I srautas

  1. Goda Medžiuolytė
  2. Nida Ramanauskaitė
  3. Viltė Mikelytė
  4. Elena Jasevičūtė
  5. Milda Žilanė
  6. Malgorzata Sinycina
  7. Rugilė Čepaitė
  8. Grytė Leimonaitė
  9. Smiltė Christauskaitė
  10. Rustė Gūdmantaitė

II srautas

  1. Mila Nistelytė
  2. Aja Navikaitė
  3. Izabelė Bertulė
  4. Mintė Janovskytė
  5. Viktorija Kuricyna
  6. Indrė Gibavičiūtė
  7. Akvilė Jočytė
  8. Rusnė Dominaitė
  9. Laura Vainoraitė
  10. Julija Voločko
  11. Gabija Leitanaitė

APDOVANOJIMAS

 

Informacija

Pradžia:
2020-10-24 -11:00
Pabaiga:
2020-10-25 -20:00

Vieta

Kauno Sporto Mokykla „STARTAS“
Miško 3
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis