Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS JAUNUČIŲ IR VAIKŲ ČEMPIONATAS

2022-06-03 -12:00 - 2022-06-04 -18:00

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS JAUNUČIŲ IR VAIKŲ ČEMPIONATAS

KLAIPĖDA, 2022 m. BIRŽELIO 3-4 d. (Taikos 61 a., Klaipėda)

BIRŽELIO 3 d.

 

11.30-13.00 AIKŠTELĖS BANDYMAS

13.00-13.20 val. VAIKAI 2016 m. gimimo ir jaun.

1 Anita Tkačiuk KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

2 Naomi Guogaitė KAUNAS, SM „STARTAS“

3 Estera Sporichina KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

4 Danielė Zaleckaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

5 Elizaveta Moisa VILNIUS, „DKA“

6 Aneta Anančenkaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

7 Emilija Zeleninaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

8 Akvilė Pisaravičiūtė VILNIUS, SOSTINĖS SC

9 Milanija Kazakevič  VILNIUS, SOSTINĖS SC

10 Kira Tumanova  KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

 

13.25 – 14.10 – VAIKAI 2015 m. gimimo PRATIMAS BE ĮRANKIO

1 Amelija Šulgat VILNIUS, „RASOS GRACIJA“

2 Kaja Reminaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3 Kamila Sinicyna VILNIUS, SOSTINĖS SC

4 Deimantė Stiklioraitytė KAUNAS, SM „STARTAS“

5 Katryna Kazakevič VILNIUS, SOSTINĖS SC

6 Barbora Sirgedaitė KAUNAS, SM „STARTAS“

7 Milana Laurinaitytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

8 Eva Blaškytė VILNIUS, SOSTINĖS SC

9 Patricija Chadakauskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10 Saulė Vizgaitė VILNIUS, SOSTINĖS SC

11 Gabija Viciūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

12 Emma Krasnovskaja VILNIUS, SOSTINĖS SC

13 Austėja Paužuolytė VILNIUS, SOSTINĖS SC

14 Melija Goda Mickaitė KAUNAS, SM „STARTAS“

15 Mėta Virkutytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

16 Jelizaveta Gorkun KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

17 Sofia Losinska VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“ (UKRAINE)

18 Uljana Logutenkova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

19 Auksina Bargailaitė KAUNAS, SM „STARTAS“

20 Luka Liubinaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

21 Adriana Aganauskaitė KAUNAS, „KMGK“

 

14.20 APDOVANOJIMAS

 

PERTRAUKA, AIKŠTELĖS BANDYMAS

15.00 – 15.45 VAIKAI 2014 m. gimimo PRATIMAS BE ĮRANKIO, LANKAS

I SRAUTAS

1 Justė Sinicaitė VILNIUS, „DKA“ tik be įrankio

2 Augustė Karlonaitė VILNIUS, „RASOS GRACIJA“ tik be įrankio

3 Barbora Milvydė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ tik be įrankio

4 Milana Logutenkova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ tik be įrankio

5 Dorotėja Noreikaitė VILNIUS, „DKA“ tik be įrankio

6 Milena Hevorkian KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ (UKRAINE) tik be įrankio

7 Liepa Kirbutaitė KAUNAS, SM „STARTAS“

8 Karina Zavjalova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

9 Dorotėja Armalytė KAUNAS, SM „STARTAS“

10 Adelė Goriūnovaitė KAUNAS, SM „STARTAS“

11 Julija Butylova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

12 Milėja Gaučaitė KAUNAS, SM „STARTAS“

13 Vaidilė Stankutė KAUNAS, SM „STARTAS“

14 Jomilė Urbonavičiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“

15 Milena Karkauskaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“

16 Luknė Dobilaitė KAUNAS, SM „STARTAS“

 

15.55 – 16.40 VAIKAI 2014 m. gimimo

PRATIMAS BE ĮRANKIO, LANKAS

II SRAUTAS

1 Eva Šeremetova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

2 Darja Martynova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3 Barbora Noreikaitė VILNIUS, „DKA“

4 Gabrielė Nistelytė KAUNAS, SM „STARTAS“

5 Adrija Simonavičiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“

6 Ditė Vasiliauskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

7 Smiltė Saulė VILNIUS, SOSTINĖS SC

8 Amelija Budzinskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

9 Laura Iurasova VILNIUS, SOSTINĖS SC

10 Zlata Vasiljeva KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

11 Saulė-Nikolė Venckutė VILNIUS, „RASOS GRACIJA“

 

16.40 – 17.25 VAIKAI 2014 m. gimimo

PRATIMAS BE ĮRANKIO, LANKAS

III SRAUTAS

1 Paulina Čepliauskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

2 Kotryna Muliuolytė VILNIUS, SOSTINĖS SC

3 Amelija Vaškevičiūtė VILNIUS, „RASOS GRACIJA“

4 Smiltė Kudabaitė VILNIUS, SOSTINĖS SC

5 Gertrūda Noreikaitė VILNIUS, „DKA“

6 Brigita Pečiulytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

7 Gytė Survilaitė KAUNAS, „KMGK“

8 Greta Sabolevskaja VILNIUS, SOSTINĖS SC

9 Evelina Boištianaitė VILNIUS, „RASOS GRACIJA“

 

17.35 APDOVANOJIMAS

 

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS JAUNUČIŲ IR VAIKŲ ČEMPIONATAS

KLAIPĖDA, 2022 m. BIRŽELIO 3-4 d. (Taikos 61 a., Klaipėda)

BIRŽELIO 4 d.

 

9.30-11.00 AIKŠTELĖS BANDYMAS

11.00-11.45 val. JAUNUTĖS 2013 m

PRATIMAS SU ŠOKDYNE IR SU LANKU

I SRAUTAS

1 Sofi Gadrani VILNIUS, „DKA“                                           tik lankas

2 Gracja Zenovič VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“          tik lankas

3 Eva Marija Kijevičiūtė VILNIUS, „DKA“                              tik lankas

4 Tereza Borylo VILNIUS, „DKA“ (UKRAINE)                        tik lankas

5 Ksenija Panfilo VILNIUS, „DKA“                                       tik lankas

6 Nika Kravčenko VILNIUS, „DKA“ (UKRAINE)                     tik lankas

7 Taja Buchanko VILNIUS, SOSTINĖS SC                             tik lankas

8 Ona Butkutė VILNIUS, SOSTINĖS SC                               tik lankas

9 Elmyra Bicer VILNIUS, SOSTINĖS SC                               tik lankas

10 Goda Barinovaitė KAUNAS, SM „STARTAS“

11 Gustė Kiaupaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

12 Deimantė Zigmataitė KAUNAS, SM „STARTAS“

13 Perla Burneikytė KAUNAS, SM „STARTAS“

14 Marija Rožukaitė KAUNAS, SM „STARTAS“                      tik lankas

 

 

11.55-12.55 val. JAUNUTĖS 2013 m.

PRATIMAS SU ŠOKDYNE IR SU LANKU

II SRAUTAS

1 Patricija Kareivaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

2 Selija Jafišova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3 Nikol Sokolova VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

4 Austėja Januškevičiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“

5 Vira Riznychenko KAUNAS, SM „STARTAS“ (UKRAINE)

6 Andrėja Sokolova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

7 Goda Auškalnytė KAUNAS, SM „STARTAS“

8 Izabelė Blažytė VILNIUS, SOSTINĖS SC

9 Liana Vinogradova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10 Rusnė Pagojūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

11 Viktorija Malinovskytė VILNIUS, SOSTINĖS SC

12 Goda Graužinytė KAUNAS, SM „STARTAS“

13 Taisija Zaparina VILNIUS, SOSTINĖS SC

14 Mariela Usik KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

 

13.10 APDOVANOJIMAS

PERTRAUKA, AIKŠTELĖS BANDYMAS

 

14.00 – 15.25 JAUNUTĖS 2012 m

PRATIMAS BE ĮRANKIO IR SU KAMUOLIU

I SRAUTAS

1 Maryna Porovai-Nevoit KAUNAS, SM „STARTAS“ (UKRAINE)       tik be įrankio

2 Greta Vigelytė VILNIUS, „DKA“

3 Lilija Maiboroda KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

4 Fausta Katkauskė KAUNAS, „KMGK“

5 Mija-Sofija Kurlavičiūtė VILNIUS, SOSTINĖS SC

6 Abigelė Pucetaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

7 Gabriela Macejevskaja VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

8 Darija Sivojūtė VILNIUS, „DKA“

9 Valerija Prichodko VILNIUS, „DKA“

10 Sofija Steško VILNIUS, SOSTINĖS SC

11 Rusnė Naruševičiūtė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

12 Indraja Zurbaitė KAUNAS, SM „STARTAS“

15.35 – 16.25 JAUNUTĖS 2012 m.

PRATIMAS BE ĮRANKIO IR SU KAMUOLIU

II SRAUTAS

1 Melita Dereviankaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“

2 Sofija Kovalenko KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3 Viktorija Korovčenko VILNIUS, „EM TALENTS“

4 Kristina Luca KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

5 Elena Stankevičiūtė VILNIUS, „DKA“

6 Greta Rebrovaitė VILNIUS, SOSTINĖS SC

7 Ūla Malevskytė VILNIUS, „DKA“

8 Darija Trofimova VILNIUS, SOSTINĖS SC

9 Marija Rinkevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10 Rusnė Kubiliūtė KAUNAS, SM „STARTAS“

11 Maria Shabanova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ (UKRAINE)

12 Liepa Šetikaitė VILNIUS, SOSTINĖS SC

 

16.35 – 17.10 JAUNUTĖS 2012 m.

PRATIMAS BE ĮRANKIO IR SU KAMUOLIU

III SRAUTAS

1 Nikolė Bogomolnikovaitė VILNIUS, SOSTINĖS SC

2 Veronika Chmeliova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3 Olivija Romeiko VILNIUS, „DKA“

4 Ieva Kotryna Masilionytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

5 Veronika Semak VILNIUS, „DKA“ (UKRAINE)

6 Urtė Juzėnaitė KAUNAS, „KMGK“

7 Greta Barlovskytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

8 Augustė Klasauskaitė VILNIUS, SOSTINĖS SC

9 Milita Dambrauskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10 Meda Palickaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“

11 Salomėja Neverauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“

 

17.20 APDOVANOJIMAS

 

Informacija

Pradžia:
2022-06-03 -12:00
Pabaiga:
2022-06-04 -18:00

Vieta

NEPTŪNO SPORTO SALĖ, Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centras
Taikos pr. 61A, LT-91182
Klaipeda, Lietuva
+ Google žemėlapis