Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS JAUNUČIŲ IR VAIKŲ ČEMPIONATAS

2022-03-05 -09:00 - 2022-03-06 -19:00

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS JAUNUČIŲ IR VAIKŲ ČEMPIONATAS

2022 kovo 5-6 d. 

Kauno sporto mokyklos „Startas“ sporto salė

Miško 3, Kaunas

KOVO 5 d.

10.30-12.00  AIKŠTELĖS BANDYMAS

12.00-13.50 val.    VAIKAI 2015 m. gimimo ir  jaun.

12.00 – 12.35 –  I SRAUTAS       PRATIMAS BE ĮRANKIO

1         Amelija Šulgat   VILNIUS, „Rasos gracija“

2         Kaja Reminaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3         Sofija Chmeliova        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

4         Milanija  Kazakėvič     VILNIUS, SSC

5         Sofija Zolotnickaja     KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

6         Deimantė Stiklioraitytė     KAUNAS, SM „STARTAS“

7         Tėja Tamulionytė       KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

8         Melija Goda Mickaitė         KAUNAS, SM „STARTAS“

9         Austėja Paužuolytė    VILNIUS, SSC

10       Gabija Viciūtė   KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

11       Adriana Aganauskaitė        KAUNAS, „KMGK“

12       Luka Liubinaitė          KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

13       Saulė Vizgaitė   VILNIUS, SSC

14       Sofija Kočetova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

15       Irina Rožkova   KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

16       Polina Parafeinikova    KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

12.40 – 13.15  –  II SRAUTAS      PRATIMAS BE ĮRANKIO

1         Diana Segalytė  VILNIUS, SSC

2         Lukrecija Lekstutytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3         Junė Virškutė    KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

4         Olivija Kvietkauskaitė        KAUNAS, SM „STARTAS“

5         Auksina Bargailaitė   KAUNAS, SM „STARTAS“

6         Jelizaveta Gorkun      KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

7        Kamila Sinicyna         VILNIUS, SSC

8        Liepa Stankevičiūtė   KAUNAS, „KMGK“

9       Karilė Jurelevičiūtė   KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10       Karolina Vyšniauskaitė      KAUNAS, SM „STARTAS“

11       Emma Krasnovskaja  VILNIUS, SSC

12       Beatričė Andruškaitė          KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

13       Mėta Virkutytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

14       Patricija Chadakauskaitė  KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

15       Emilija Zelianinaitė   KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

16       Amelija Ambrizaitė   KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

17       Elija Pintverytė     KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

13.20 APDOVANOJIMAS

PERTRAUKA,  AIKŠTELĖS BANDYMAS

14.00-14.50 val. VAIKAI (2015 m. gimimo ir jaun.)

GRUPINIAI PRATIMAI (PRATIMAS BE ĮRANKIO)

  1. BARBYTĖS KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  2. VAIVORYKŠTĖ KAUNAS, SM „STARTAS“
  3. PERLIUKAI KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  4. ŽVAIGŽDUTĖS KAUNAS, SM „STARTAS“
  5. VORIUKAI KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  6. LĖLYTĖS KAUNAS, SM „STARTAS“

15.00 APDOVANOJIMAS

PERTRAUKA,  AIKŠTELĖS BANDYMAS

16.00-18.30 val.    VAIKAI, 2014 m. gimimo (BE ĮRANKIO, LANKAS) 

16.00 – 16.30 I SRAUTAS (BE ĮRANKIO)

1         Dorotėja Armalytė     KAUNAS, SM „STARTAS“    tik Be įr.

2         Klara Volkavičiūtė     KAUNAS, SM „STARTAS“    tik Be įr.

3         Elija Šlušnytė    KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ tik Be įr.

4         Milana Logutenkova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ tik Be įr.

5         Jekaterina AndrejevaKLAIPĖDA, „VIESULO SC“tik Be įr.

6         Milena KarkauskaitėKAUNAS, „GK FORTŪNA“ tik Be įr.

7         Barbora Milvydė        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ tik Be įr.

8         Rūta Ūsaitė        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ tik Be įr.

9         Diana Frolova   KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ tik Be įr.

10       Augustė Karlonaitė    VILNIUS, „Rasos gracija“   tik Be įr.

11       Paulina Čepliauskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ tik Be įr.

12       Darja Martynova        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ tik Be įr.

13       Milėja Gaučaitė          KAUNAS, SM „STARTAS“    tik Be įr.

14       Vanesa Denisova        VILNIUS, SSC    tik Be įr.

16.35 – 17.35 II SRAUTAS       (BE ĮRANKIO, LANKAS)

1         Brigita Pečiulytė        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

2         Liepa Kirbutaitė         KAUNAS, SM „STARTAS“

3         Vaidilė Stankutė        KAUNAS, SM „STARTAS“

4         Gytė Survilaitė  KAUNAS, „KMGK“

5         Milena Šertvytytė       KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

6         Eva Šeremetova          KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

7         Smiltė Saulė      VILNIUS, SSC

8         Greta Sabolevskaja    VILNIUS, SSC

9         Ditė Vasiliauskaitė    KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10       Kotryna Muliuolytė   VILNIUS, SSC

11       Alicija Skaržauskaitė          KAUNAS, „KMGK“

12       Laura Iurasova  VILNIUS, SSC

13       Gabrielė Nistelytė      KAUNAS, SM „STARTAS“

17.40 – 18.30  III SRAUTAS   ( BE ĮRANKIO, LANKAS)

1         Lukrecija Grevytė      KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

2         Amelija Budzinskaitė         KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3         Luknė Dobilaitė         KAUNAS, SM „STARTAS“

4         Saulė-Nikolė Venckutė      VILNIUS, „Rasos gracija“   tik Be įr.

5         Amelija Vaškevičiūtė          VILNIUS, „Rasos gracija“  tik Be įr.

6         Adelė Goriūnovaitė   KAUNAS, SM „STARTAS“

7         Karina Zavjalova        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

8         Smiltė Kudabaitė       VILNIUS, SSC

9         Julija Butylova  KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10       Adrija Simonavičiūtė          KAUNAS, SM „STARTAS“

11       Evelina Boištianaitė  VILNIUS, „Rasos gracija“

12       Zlata Vasiljeva   KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

13       Milda Ilčiukaitė          KAUNAS, „KMGK“

18.40 APDOVANOJIMAS

 

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS JAUNUČIŲ IR VAIKŲ ČEMPIONATAS

2022 kovo 5-6 d. 

Kauno sporto mokyklos „Startas“ sporto salė

Miško 3, Kaunas

KOVO 6 d.

9.30-11.00 AIKŠTELĖS BANDYMAS

11.00 -12.50 val.   JAUNUTĖS 2013 m. gimimo ir jaun.

11.00 – 11.20  I  SRAUTAS       (PRATIMAS BE ĮRANKIO)

1         Goda Auškalnytė        KAUNAS, SM „STARTAS“    tik Be įr.

2         Akvilė Beržanskytė    KAUNAS, SM „STARTAS“    tik Be įr.

3         Sofi Gadrani      VILNIUS, „DKA“         tik Be įr.

4         Austėja Ėėpikaitė       KAUNAS, SM „STARTAS“    tik Be įr.

5         Aleksandra Straigytė   VILNIUS, SSC    tik Be įr.

6         Elija Antanaitytė        KAUNAS, SM „STARTAS“    tik Be įr.

7         Elmyra Bicer      VILNIUS, SSC    tik Be įr.

8         Austėja Januškevičiūtė  KAUNAS, SM „STARTAS“tik Be įr.

9         Marija Rožukaitė       KAUNAS, SM „STARTAS“    tik Be įr.

10       Deimilė Strautnikaitė         VILNIUS, SSC    tik Be įr.

11.20 – 12.00 II  SRAUTAS     ( PRATIMAS BE ĮRANKIO, ŠOKDYNĖ)

1         Perla Burneikytė        KAUNAS, SM „STARTAS“

2         Patricija Kareivaitė    KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3         Gustė Kiaupaitė         KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

4         Nikol Sokolova    VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

5         Mariela Usik     KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

6        Rusnė Pagojūtė          KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

7         Goda Barinovaitė       KAUNAS, SM „STARTAS“

8         Liana Vinogradova     KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

9         Taisija Zaparina         VILNIUS, SSC

10       Deimantė Zigmataitė          KAUNAS, SM „STARTAS“

12.10 – 12.50 III  SRAUTAS     (PRATIMAS BE ĮRANKIO, ŠOKDYNĖ)

1         Andrėja Sokolova       KLAIPĖDA, „VIESULO SC“ tik Be įr.

2         Selija Jafišova    KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3         Goda Graužinytė        KAUNAS, SM „STARTAS“

4         Viktorija Malinovskytė      VILNIUS, SSC

5         Maja Markevičiūtė     KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

6         Kamilė Gabnytė        VILNIUS, SSC

7         Gintarė Rickevičiūtė  KAUNAS, „KMGK“

8         Taja Buchanko  VILNIUS, SSC

13.00 APDOVANOJIMAS

PERTRAUKA, AIKŠTELĖS BANDYMAS

14.00 -16.20 val.   JAUNUTĖS 2012 m. gimimo

14.00 – 15.00 I SRAUTAS      ( LANKAS, KAMUOLYS)

1         Elena Stankevičiūtė   VILNIUS, „DKA“         tik lankas

2         Ūla Malevskytė    VILNIUS, „DKA“         tik kamuolys

3         Valerija Prichodko    VILNIUS, „DKA“         tik lankas

4         Fausta Katkauskė      KAUNAS, „KMGK“     tik lankas

5         Greta Rebrovaitė        VILNIUS, SSC    tik kamuolys

6         Kornelija Maceinaitė          VILNIUS, SSC    tik lankas

7         Sofija Kovalenko        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

8         Salomėja Neverauskaitė     KAUNAS, SM „STARTAS“

9         Ieva Kotryna Masilionytė   VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

10       Darija Trofimova       VILNIUS, SSC

11       Nikolė Bogomolnikovaitė   VILNIUS, SSC

12       Indraja Zurbaitė         KAUNAS, SM „STARTAS“

13       Rusnė Naruševičiūtė   VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

14       Gabriela Macejevskaja       VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

15       Auguste Klasauskaite       VILNIUS, SSC

15.10 – 16.20  II  SRAUTAS      (LANKAS, KAMUOLYS)

1         Kristina Luca    KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

2         Abigelė Pucetaitė       KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

3        Mija-Sofija Kurlavičiūtė     VILNIUS, SSC

4         Melita Dereviankaitė          KAUNAS, „GK FORTŪNA“

5         Lilija Maiboroda        KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

6         Urtė Juzėnaitė   KAUNAS, „KMGK“

7         Melita Guligauskaitė          VILNIUS, SSC

8         Meda Palickaitytė      KAUNAS, SM „STARTAS“

9         Veronika Chmeliova   KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

10       Marija Rinkevičiūtė   KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

11       Darija Sivojūtė  VILNIUS, „DKA“

12       Rusnė Kubiliūtė         KAUNAS, SM „STARTAS“

13       Sofija Steško      VILNIUS, SSC

14       Ieva Simniškaitė         KAUNAS, „Gimnastikos akademija“

15       Greta Vigelytė   VILNIUS, „DKA“

 

16.20 APDOVANOJIMASANOJIMAS

 

 

Informacija

Pradžia:
2022-03-05 -09:00
Pabaiga:
2022-03-06 -19:00

Vieta

Kauno Sporto Mokykla „STARTAS“
Miško 3
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis