Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Lietuvos Respublikos meninės gimnastikos taurės varžybos

2019-06-01 -13:00 - 2019-06-02 -16:30

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS

JAUNIŲ ATSKIRŲ ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS

JAUNIMO IR JAUNUČIŲ ASMENINIS ČEMPIONATAS

(„Tauro“ sporto salėje, Žygio g. 46., Vilnius)

2019 06 01/02

Birželio  1 d.

11.0–13.00 – salės bandymas

12.00–13.00 – teisėjų ir atstovų pasitarimas

13.00–14.10 – Jaunutės (šokdynė, lankas, kuokelės) 

I SRAUTAS

  1. Neda Vaivadaitė             Klaipėda / „Viesulo SC“
  2. Evita Kravčikaitė             Kaunas / „Startas“
  3. Neda Jankauskaitė          Vilnius / VMSC
  4. Roberta Ranonytė           Vilnius / VMSC
  5. Ilana Pakhomova            Vilnius / VMSC
  6. Paulina Pilsudskytė         Kaunas / „Startas“
  7. Ugnė Slušnytė                 Klaipėda / „Viesulo SC“
  8. Amanda Venckutė           Kaunas / „Startas“
  9. Liuka Balkevičiūtė           Vilnius / VMSC
  10. Gabija Trakytė                Klaipėda / „Viesulo SC“

14.10–15.20 – Jaunutės (šokdynė, lankas, kuokelės) 

II SRAUTAS

  1. Gytė Zumaraitė            Kaunas / „Startas“
  2. Ugnė Madzajutė           Klaipėda / „Viesulo SC“
  3. Milena Kastner            Vilnius / „Gimnastikos mokykla.lt“
  4. Gabriela Belous           Vilnius / VMSC
  5. Skaistė Razokaitė        Klaipėda / „Viesulo SC“
  6. Eva Viržaitytė              Kaunas / „Startas“
  7. Ugnė Jazukevičiūtė      Kaunas / „Startas“
  8. Nikolė Smaliukaitė      Vilnius / VMSC
  9. Džiuga Kuprytė           Kaunas / „Startas“

APDOVANOJIMAI

16.00–17.10 – Jaunės (šokdynė, kamuolys)

ŠOKDYNĖ

  1. Patrycja Slotvinska          Vilnius / VMSC
  2. Živilė Vitkutė                   Klaipėda / „Viesulo SC“
  3. Andrė Suraučiūtė            Vilnius / VMSC
  4. Izabelė Macevičiūtė          Klaipėda / „Viesulo SC“
  5. Elzė Nikolė Blažytė           Vilnius / VMSC
  6. Gerda Girdauskaitė           Kaunas / „Startas“
  7. Diana Artiomova              Vilnius / VMSC
  8. Viktorija Jociūtė                Kaunas / „Startas“
  9. Paula Budrikaitė               Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
  10. Martyna Merkevičiūtė      Kaunas / „Startas“
  11. Lika Mišurinskaja            Kaunas / „Startas“
  12. Justina Kazilevičiūtė        Kaunas / „Startas“
  13. Sofija Matutytė                Klaipėda / „Viesulo SC“
  14. Deimė Lapačinskaitė        Kaunas / „Startas“
  15. Agnieška Siniavska          Vilnius / VMSC

KAMUOLYS

  1. Darija Karvelė                  Kaunas / „Startas“
  2. Živilė Vitkutė                   Klaipėda / „Viesulo SC“
  3. Diana Artiomova              Vilnius / VMSC
  4. Gabija Preišegalavičiūtė  Kaunas / „Startas“
  5. Ūla Šaltenytė                   Vilnius / VMSC
  6. Andrė Suraučiūtė           Vilnius / VMSC
  7. Deimė Lapačinskaitė       Kaunas / „Startas“
  8. Izabelė Macevičiūtė         Klaipėda / „Viesulo SC“
  9. Lika Mišurinskaja             Kaunas / „Startas“
  10. Elinga Griciūtė                 Klaipėda / „Viesulo SC“
  11. Elzė Nikolė Blažytė          Vilnius / VMSC
  12. Justina Kazilevičiūtė        Kaunas / „Startas“
  13. Anelija Michnova            Vilnius / VMSC
  14. Paula Budrikaitė              Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
  15. Viktorija Jociūtė              Kaunas / „Startas“

17.20–18.10 – Jaunimas  (šokdynė, kamuolys)

  1. Ieva Braziulytė           Kaunas / „Startas“
  2. Margarita Melechina  Vilnius / VMSC
  3. Luknė Viržintaitė       Kaunas / „Startas“
  4. Žemyna Stočkutė      Klaipėda / „Viesulo SC“
  5. Maja Gaiduk             Klaipėda / „Viesulo SC“
  6. Gustė Antanaitytė     Kaunas / „Startas“
  7. Mantė Adomaitytė    Kaunas / „Startas“
  8. Julija Bušauskaitė     Kaunas / „Startas“
  9. Fausta Šostakaitė     Vilnius / VMSC
  10. Sofija Treščenkina    Klaipėda / „Viesulo SC“
  11. Ieva Vosyliūtė          Vilnius / VMSC
  12. Greta Jasevičiūtė      Vilnius / „Gimnastikos mokykla.lt“

18.20–19.20 – Suaugusios   (lankas, kamuolys)

  1. Karina Radžabova            Kaunas / „Startas“
  2. Giedrė Čerkauskaytė       Kaunas / „Startas“
  3. Karina Naruševič             Vilnius / VMSC
  4. Andžela Kasperavičiūtė   Klaipėda / „Viesulo SC“
  5. Laura Martišiūtė             Kaunas / „Startas“
  6. Marija Gardiuk               Vilnius / „Vilniaus gimnastės“
  7. Žana Ignatjeva               Klaipėda / „Viesulo SC“
  8. Kornelija Ilginytė           Klaipėda / „Viesulo SC“
  9. Ema Lavrenovaitė           Klaipėda / „Viesulo SC“
  10. Darija Igošina                Vilnius / VMSC
  11. Neringa Masionytė         Vilnius / VMSC
  12. Julija Ivanova                  Klaipėda / „Viesulo SC“
  13. Beatričė Gerulytė             Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
  14. Neila Lavrenovaitė          Klaipėda / „Viesulo SC“
  15. Gabija Makutėnaitė       Vilnius / VMSC

Birželio 2 d.

9.30–11.00 – salės bandymas

11.00–12.10 – jaunės (kuokelės, kaspinas)

KUOKELĖS

  1. Gerda Girdauskaitė             Kaunas / „Startas“
  2. Elinga Griciūtė                    Klaipėda / „Viesulo SC“
  3. Evelina Žadeikytė                Klaipėda / „Viesulo SC“
  4. Deimė Lapačinskaitė           Kaunas / „Startas“
  5. Živilė Vitkutė                      Klaipėda / „Viesulo SC“
  6. Lika Mišurinskaja                 Kaunas / „Startas“
  7. Darija Karvelė                     Kaunas / „Startas“
  8. Paula Budrikaitė                   Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
  9. Agnieška Siniavska               Vilnius / VMSC
  10. Izabelė Macevičiūtė              Klaipėda / „Viesulo SC“
  11. Patrycja Slotvinska                Vilnius / VMSC
  12. Viktorija Jociūtė                    Kaunas / „Startas“
  13. Justina Kazilevičiūtė              Kaunas / „Startas“
  14. Diana Artiomova                    Vilnius / VMSC
  15. Andrė Suraučiūtė                  Vilnius / VMSC

KASPINAS

  1. Diana Artiomova                 Vilnius / VMSC
  2. Gerda Girdauskaitė             Kaunas / „Startas“
  3. Sofija Matutytė                    Klaipėda / „Viesulo SC“
  4. Andrė Suraučiūtė                Vilnius / VMSC
  5. Paula Budrikaitė                  Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
  6. Viktorija Jociūtė                   Kaunas / „Startas“
  7. Justina Kazilevičiūtė            Kaunas / „Startas“
  8. Martyna Merkevičiūtė          Kaunas / „Startas“
  9. Ūla Šaltenytė                       Vilnius / VMSC
  10. Darija Karvelė                     Kaunas / „Startas“
  11. Elinga Griciūtė                    Klaipėda / „Viesulo SC“
  12. Evelina Žadeikytė               Klaipėda / „Viesulo SC“
  13. Živilė Vitkutė                     Klaipėda / „Viesulo SC“
  14. Lika Mišurinskaja               Kaunas / „Startas“

12.20–13.10 – Jaunimas (kuokelės, kaspinas)

  1. Ieva Braziulytė                  Kaunas / „Startas“
  2. Margarita Melechina         Vilnius / VMSC
  3. Luknė Viržintaitė              Kaunas / „Startas“
  4. Žemyna Stočkutė              Klaipėda / „Viesulo SC“
  5. Maja Gaiduk                     Klaipėda / „Viesulo SC“
  6. Gustė Antanaitytė             Kaunas / „Startas“
  7. Mantė Adomaitytė             Kaunas / „Startas“
  8. Julija Bušauskaitė             Kaunas / „Startas“
  9. Fausta Šostakaitė             Vilnius / VMSC
  10. Sofija Treščenkina           Klaipėda / „Viesulo SC“
  11. Ieva Vosyliūtė                  Vilnius / VMSC
  12. Greta Jasevičiūtė      Vilnius / „Gimnastikos mokykla.lt“

13.20–14.20 – Suaugusios (kuokelės, kaspinas)

  1. Karina Radžabova              Kaunas / „Startas“
  2. Giedrė Čerkauskaytė          Kaunas / „Startas“
  3. Karina Naruševič                Vilnius / VMSC
  4. Andžela Kasperavičiūtė      Klaipėda / „Viesulo SC“
  5. Laura Martišiūtė                 Kaunas / „Startas“
  6. Marija Gardiuk                   Vilnius / „Vilniaus gimnastės“
  7. Žana Ignatjeva                    Klaipėda / „Viesulo SC“
  8. Kornelija Ilginytė                 Klaipėda / „Viesulo SC“
  9. Ema Lavrenovaitė                Klaipėda / „Viesulo SC“
  10. Darija Igošina                     Vilnius / VMSC
  11. Neringa Masionytė             Vilnius / VMSC
  12. Julija Ivanova                      Klaipėda / „Viesulo SC“
  13. Beatričė Gerulytė                 Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
  14. Neila Lavrenovaitė                Klaipėda / „Viesulo SC“
  15. Gabija Makutėnaitė               Vilnius / VMSC

       APDOVANOJIMAI

Varžybų programa ir eiliškumas 2019-06-01/02 (.pdf)

Informacija

Pradžia:
2019-06-01 -13:00
Pabaiga:
2019-06-02 -16:30

Vieta

Tauro sporto mokyklos salė
Žygio g. 46,
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
http://www.smtauras.lt