LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS
JAUNIŲ ATSKIRŲ ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS
JAUNIMO IR JAUNUČIŲ ASMENINIS ČEMPIONATAS
(„Tauro“ sporto salėje, Žygio g. 46., Vilnius)
2019 06 01/02
Birželio 1 d.
11.0–13.00 – salės bandymas
12.00–13.00 – teisėjų ir atstovų pasitarimas
13.00–14.10 – Jaunutės (šokdynė, lankas, kuokelės)
I SRAUTAS
- Neda Vaivadaitė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Evita Kravčikaitė Kaunas / „Startas”
- Neda Jankauskaitė Vilnius / VMSC
- Roberta Ranonytė Vilnius / VMSC
- Ilana Pakhomova Vilnius / VMSC
- Paulina Pilsudskytė Kaunas / „Startas”
- Ugnė Slušnytė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Amanda Venckutė Kaunas / „Startas”
- Liuka Balkevičiūtė Vilnius / VMSC
- Gabija Trakytė Klaipėda / „Viesulo SC”
14.10–15.20 – Jaunutės (šokdynė, lankas, kuokelės)
II SRAUTAS
- Gytė Zumaraitė Kaunas / „Startas”
- Ugnė Madzajutė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Milena Kastner Vilnius / „Gimnastikos mokykla.lt“
- Gabriela Belous Vilnius / VMSC
- Skaistė Razokaitė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Eva Viržaitytė Kaunas / „Startas”
- Ugnė Jazukevičiūtė Kaunas / „Startas”
- Nikolė Smaliukaitė Vilnius / VMSC
- Džiuga Kuprytė Kaunas / „Startas”
APDOVANOJIMAI
16.00–17.10 – Jaunės (šokdynė, kamuolys)
ŠOKDYNĖ
- Patrycja Slotvinska Vilnius / VMSC
- Živilė Vitkutė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Andrė Suraučiūtė Vilnius / VMSC
- Izabelė Macevičiūtė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Elzė Nikolė Blažytė Vilnius / VMSC
- Gerda Girdauskaitė Kaunas / „Startas”
- Diana Artiomova Vilnius / VMSC
- Viktorija Jociūtė Kaunas / „Startas”
- Paula Budrikaitė Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
- Martyna Merkevičiūtė Kaunas / „Startas”
- Lika Mišurinskaja Kaunas / „Startas”
- Justina Kazilevičiūtė Kaunas / „Startas”
- Sofija Matutytė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Deimė Lapačinskaitė Kaunas / „Startas”
- Agnieška Siniavska Vilnius / VMSC
KAMUOLYS
- Darija Karvelė Kaunas / „Startas”
- Živilė Vitkutė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Diana Artiomova Vilnius / VMSC
- Gabija Preišegalavičiūtė Kaunas / „Startas”
- Ūla Šaltenytė Vilnius / VMSC
- Andrė Suraučiūtė Vilnius / VMSC
- Deimė Lapačinskaitė Kaunas / „Startas”
- Izabelė Macevičiūtė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Lika Mišurinskaja Kaunas / „Startas”
- Elinga Griciūtė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Elzė Nikolė Blažytė Vilnius / VMSC
- Justina Kazilevičiūtė Kaunas / „Startas”
- Anelija Michnova Vilnius / VMSC
- Paula Budrikaitė Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
- Viktorija Jociūtė Kaunas / „Startas”
17.20–18.10 – Jaunimas (šokdynė, kamuolys)
- Ieva Braziulytė Kaunas / „Startas”
- Margarita Melechina Vilnius / VMSC
- Luknė Viržintaitė Kaunas / „Startas”
- Žemyna Stočkutė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Maja Gaiduk Klaipėda / „Viesulo SC”
- Gustė Antanaitytė Kaunas / „Startas”
- Mantė Adomaitytė Kaunas / „Startas”
- Julija Bušauskaitė Kaunas / „Startas”
- Fausta Šostakaitė Vilnius / VMSC
- Sofija Treščenkina Klaipėda / „Viesulo SC”
- Ieva Vosyliūtė Vilnius / VMSC
- Greta Jasevičiūtė Vilnius / „Gimnastikos mokykla.lt”
18.20–19.20 – Suaugusios (lankas, kamuolys)
- Karina Radžabova Kaunas / „Startas”
- Giedrė Čerkauskaytė Kaunas / „Startas”
- Karina Naruševič Vilnius / VMSC
- Andžela Kasperavičiūtė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Laura Martišiūtė Kaunas / „Startas”
- Marija Gardiuk Vilnius / „Vilniaus gimnastės“
- Žana Ignatjeva Klaipėda / „Viesulo SC”
- Kornelija Ilginytė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Ema Lavrenovaitė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Darija Igošina Vilnius / VMSC
- Neringa Masionytė Vilnius / VMSC
- Julija Ivanova Klaipėda / „Viesulo SC”
- Beatričė Gerulytė Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
- Neila Lavrenovaitė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Gabija Makutėnaitė Vilnius / VMSC
Birželio 2 d.
9.30–11.00 – salės bandymas
11.00–12.10 – jaunės (kuokelės, kaspinas)
KUOKELĖS
- Gerda Girdauskaitė Kaunas / „Startas”
- Elinga Griciūtė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Evelina Žadeikytė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Deimė Lapačinskaitė Kaunas / „Startas”
- Živilė Vitkutė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Lika Mišurinskaja Kaunas / „Startas”
- Darija Karvelė Kaunas / „Startas”
- Paula Budrikaitė Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
- Agnieška Siniavska Vilnius / VMSC
- Izabelė Macevičiūtė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Patrycja Slotvinska Vilnius / VMSC
- Viktorija Jociūtė Kaunas / „Startas”
- Justina Kazilevičiūtė Kaunas / „Startas”
- Diana Artiomova Vilnius / VMSC
- Andrė Suraučiūtė Vilnius / VMSC
KASPINAS
- Diana Artiomova Vilnius / VMSC
- Gerda Girdauskaitė Kaunas / „Startas”
- Sofija Matutytė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Andrė Suraučiūtė Vilnius / VMSC
- Paula Budrikaitė Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
- Viktorija Jociūtė Kaunas / „Startas”
- Justina Kazilevičiūtė Kaunas / „Startas”
- Martyna Merkevičiūtė Kaunas / „Startas”
- Ūla Šaltenytė Vilnius / VMSC
- Darija Karvelė Kaunas / „Startas”
- Elinga Griciūtė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Evelina Žadeikytė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Živilė Vitkutė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Lika Mišurinskaja Kaunas / „Startas”
12.20–13.10 – Jaunimas (kuokelės, kaspinas)
- Ieva Braziulytė Kaunas / „Startas”
- Margarita Melechina Vilnius / VMSC
- Luknė Viržintaitė Kaunas / „Startas”
- Žemyna Stočkutė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Maja Gaiduk Klaipėda / „Viesulo SC”
- Gustė Antanaitytė Kaunas / „Startas”
- Mantė Adomaitytė Kaunas / „Startas”
- Julija Bušauskaitė Kaunas / „Startas”
- Fausta Šostakaitė Vilnius / VMSC
- Sofija Treščenkina Klaipėda / „Viesulo SC”
- Ieva Vosyliūtė Vilnius / VMSC
- Greta Jasevičiūtė Vilnius / „Gimnastikos mokykla.lt”
13.20–14.20 – Suaugusios (kuokelės, kaspinas)
- Karina Radžabova Kaunas / „Startas”
- Giedrė Čerkauskaytė Kaunas / „Startas”
- Karina Naruševič Vilnius / VMSC
- Andžela Kasperavičiūtė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Laura Martišiūtė Kaunas / „Startas”
- Marija Gardiuk Vilnius / „Vilniaus gimnastės“
- Žana Ignatjeva Klaipėda / „Viesulo SC”
- Kornelija Ilginytė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Ema Lavrenovaitė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Darija Igošina Vilnius / VMSC
- Neringa Masionytė Vilnius / VMSC
- Julija Ivanova Klaipėda / „Viesulo SC”
- Beatričė Gerulytė Vilnius / „Dalios Kutkaitės Akademija“
- Neila Lavrenovaitė Klaipėda / „Viesulo SC”
- Gabija Makutėnaitė Vilnius / VMSC
APDOVANOJIMAI