Loading Events

« All Events

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS

2024-04-13 -09:30 - 2024-04-14 -20:00

Lietuvos meninės gimnastikos čemoionatas

balandžio 13-14 d.

Gamyklos g. 33, Gargždai, Klaipėdos raj. sav.

balandžio 13 d.

 

12.00-12.55  –  Jaunutės (2013 m.)

lankas, kamuolys

I srautas

1 Sofija Rezničenko Klaipėda / SC Viesulas Hoop

2 Selija Jafišova Klaipėda / SC Viesulas Hoop, Ball

3 Perla Burneikytė Kaunas / SM Startas Hoop, Ball

4 Maja Markevičiūtė Klaipėda / SC Viesulas Hoop, Ball

5 Liana Vinogradova Klaipėda / SC Viesulas Hoop, Ball

6 Elija Vilnonytė Klaipėda / SC Viesulas Hoop, Ball

7 Andrėja Sokolova Klaipėda / SC Viesulas Hoop, Ball

8 Deimantė Zigmantaitė Kaunas / SM Startas Hoop, Ball

9 Rusnė Pagojūtė Klaipėda / SC Viesulas Hoop, Ball

10 Gustė Kiaupaitė Klaipėda / SC Viesulas Hoop, Ball

11 Goda Barinovaitė Kaunas / SM Startas Hoop, Ball

12 Mariela Usik Klaipėda / SC Viesulas Hoop, Ball

 

13.00-13.45  –  Jaunutės (2013 m.)

lankas, kamuolys

II srautas

1 Taisija Zaparina Vilnius / EM Talents Hoop, Ball

2 Nika Kravčenko Vilnius / DKA Hoop, Ball

3 Nikol Sokolova Vilnius / ArtGym Hoop, Ball

4 Goda Graužinytė Kaunas / SM Startas Hoop, Ball

5 Sofi Gadrani Vilnius / DKA Hoop, Ball

6 Luisa Izabelė Blažytė Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop, Ball

7 Eva Marija Kijevičiūtė Vilnius / DKA Hoop, Ball

8 Marika Koržovaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop, Ball

9 Gracja Zenovič Vilnius / ArtGymn Hoop, Ball

10 Onutė Butkutė Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop, Ball

 

Pertrauka

 

14.30-15.10  –  Suaugusios (2008 m. ir vyr.)

Pratimas su Lanku

1 Elzė Nikolė Blažytė Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

2 Patrycja Slotvinska Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

3 Milana Tricolici Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

4 Skaistė Razokaitė Klaipėda / SC Viesulas Hoop

5 Diana Artiomova Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

6 Fausta Šostakaitė Vilnius / EM Talents Hoop

7 Justina Kazilevičiūtė Kaunas / SM Startas Hoop

8 Ilana Pakhomova Vilnius / EM Talents Hoop

9 Roberta Ranonytė Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

10 Viktorija Staponas Klaipėda / SC Viesulas Hoop

11 Nikoletė Gediminaitė Vilnius / EM Talents Hoop

12 Neda Vaivadaitė Klaipėda / SC Viesulas Hoop

13 Ugnė Madzajūtė Klaipėda / SC Viesulas Hoop

14 Eva Jankauskaitė Kaunas / SM Startas Hoop

15 Liuka Balkevičiūtė Vilnius / EM Talents Hoop

16 Medeinė Vilutytė Vilnius / Rasos gracija Hoop

 

15.15-15.55  –  Suaugusios (2008 m. ir vyr.)

Pratimas su Kamuoliu

1 Karina Kazlauskaitė Klaipėda / SC Viesulas Ball

2 Skaistė Razokaitė Klaipėda / SC Viesulas Ball

3 Milana Tricolici Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

4 Diana Artiomova

Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

5 Justina Kazilevičiūtė Kaunas / SM Startas Ball

6 Nikoletė Gediminaitė Vilnius / EM Talents Ball

7 Ilana Pakhomova Vilnius / EM Talents Ball

8 Patrycja Slotvinska Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

9 Elzė Nikolė Blažytė Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

10 Ugnė Madzajūtė Klaipėda / SC Viesulas Ball

11 Viktorija Staponas Klaipėda / SC Viesulas Ball

12 Neda Vaivadaitė Klaipėda / SC Viesulas Ball

13 Roberta Ranonytė Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

14 Liuka Balkevičiūtė Vilnius / EM Talents Ball

15 Fausta Šostakaitė Vilnius / EM Talents Ball

16 Medeinė Vilutytė Vilnius / Rasos gracija Ball

17 Eva Jankauskaitė Kaunas / SM Startas Ball

 

16.15-17.10  –  Jaunimas (2009 – 2010 m.)

Pratimas su Lanku

1 Eleonora Christova Klaipėda / SC Viesulas Hoop

2 Jūra Jokubauskaitė Kaunas / SM Startas Hoop

3 Ieva Miškinytė Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

4 Dominyka Linak Vilnius / DKA Hoop

5 Sofia Nikole Reinsonas Vilnius / DKA Hoop

6 Smiltė Šunokaitė Klaipėda / SC Viesulas Hoop

7 Miglė Vizgaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

8 Taisija Steško Vilnius / DKA Hoop

9 Vilė Sperskaitė Vilnius / Gimnastikos akademija Hoop

10 Mingailė Beinoraitė Vilnius / EM Talents Hoop

11 Eva Šublinskaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

12 Tija Motiekaitytė Kaunas / SM Startas Hoop

13 Nijolė Mickutė Vilnius / DKA Hoop

14 Elzė Kairytė Vilnius / ArtGym Hoop

15 Evelina Žinytė Vilnius / ArtGym Hoop

16 Anastasija Subotkevič Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

17 Gytė Šivickaitė Kaunas / SM Startas Hoop

18 Karina Frolikova Klaipėda / SC Viesulas Hoop

19 Laura Vaičiūnaitė Vilnius / DKA Hoop

20 Anastasija Voločko Klaipėda / SC Viesulas Hoop

21 Estėja Žiliūtė Klaipėda / SC Viesulas Hoop

22 Austėja Peseckaitė Vilnius / EM Talents Hoop

23 Kamilė Jumaševaitė Klaipėda / SC Viesulas Hoop

24 Milana Dubikaltytė Kaunas / GK Fortūna Hoop

 

17.10-18.00  –  Jaunimas (2009 – 2010 m.),

Pratimas su Kamuoliu

1 Eva Šublinskaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

2 Gytė Šivickaitė Kaunas / SM Startas Ball

3 Dominyka Linak Vilnius / DKA Ball

4 Karina Frolikova Klaipėda / SC Viesulas Ball

5 Sofia Nikole Reinsonas Vilnius / DKA Ball

6 Ieva Miškinytė Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

7 Miglė Vizgaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

8 Anastasija Voločko Klaipėda / SC Viesulas Ball

9 Eleonora Christova Klaipėda / SC Viesulas Ball

10 Tija Motiekaitytė Kaunas / SM Startas Ball

11 Vilė Sperskaitė Vilnius / Gimnastikos akademija Ball

12 Austėja Peseckaitė Vilnius / EM Talents Ball

13 Taisija Steško Vilnius / DKA Ball

14 Anastasija Subotkevič Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

16 Akmilė Savickaitė Kaunas / RG Home Ball

17 Mingailė Beinoraitė Vilnius / EM Talents Ball

18 Laura Vaičiūnaitė Vilnius / DKA Ball

19 Estėja Žiliūtė Klaipėda / SC Viesulas Ball

20 Smiltė Šunokaitė Klaipėda / SC Viesulas Ball

21 Smiltė Vismantaitė Kaunas / SM Startas Ball

22 Jekaterina Vlasova Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

23 Nijolė Mickutė Vilnius / DKA Ball

24 Evelina Žinytė Vilnius / ArtGym Ball

25 Vilija Bankauskaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

 

18.30-19.20  –  Jaunės (2011 – 2012 m.)

Pratimas su Lanku

1 Sofija Šulgina Vilnius / EM Talents Hoop

2 Rusnė Naruševičiūtė Vilnius / ArtGym Hoop

3 Ieva Kotryna Masilionytė Vilnius / ArtGym Hoop

4 Melita Dereviankaitė Kaunas / GK Fortūna Hoop

5 Darija Trofimova Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

6 Aja Navikaitė Kaunas / SM Startas Hoop

7 Polina Myklish Kaunas / GK Fortūna Hoop

8 Viktorija Korovčenko Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

9 Lilija Maiboroda Klaipėda / SC Viesulas Hoop

10 Milda Žilanė Vilnius / DKA Hoop

11 Akvilė Jočytė Klaipėda / SC Viesulas Hoop

12 Melita Guligauskaitė Vilnius / EM Talents Hoop

13 Ūla Malevskytė Vilnius / DKA Hoop

14 Indrė Gibavičiūtė Kaunas / RG Home Hoop

15 Nikolė Bogomolnikovaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Hoop

16 Kristina Luca Klaipėda / SC Viesulas Hoop

17 Abigelė Pucetaitė Klaipėda / SC Viesulas Hoop

18 Julija Voločko Klaipėda / SC Viesulas Hoop

19 Izabelė Bertulė Klaipėda / SC Viesulas Hoop

20 Indraja Zurbaitė Kaunas / SM Startas Hoop

21 Darija Sivojūtė Vilnius / DKA Hoop

22 Sofija Steško Vilnius / DKA Hoop

23 Leticija Špučytė Klaipėda / SC Viesulas Hoop

 

19.20-20.10  –   Jaunės (2011 – 2012 m.)

Pratimas su kamuoliu

1 Aja Navikaitė Kaunas / SM Startas Ball

2 Ieva Kotryna Masilionytė Vilnius / ArtGym Ball

3 Indrė Gibavičiūtė Kaunas / RG Home Ball

4 Julia Balcevič Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

5 Melita Dereviankaitė Kaunas / GK Fortūna Ball

6 Izabelė Bertulė Klaipėda / SC Viesulas Ball

7 Darija Trofimova Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

8 Abigelė Pucetaitė Klaipėda / SC Viesulas Ball

9 Lilija Maiboroda Klaipėda / SC Viesulas Ball

10 Rusnė Naruševičiūtė Vilnius / ArtGym Ball

11 Sofija Steško Vilnius / DKA Ball

12 Milda Žilanė Vilnius / DKA Ball

13 Gabriela Macejevskaja Vilnius / ArtGym Ball

14 Indraja Zurbaitė Kaunas / SM Startas

15 Julija Voločko Klaipėda / SC Viesulas Ball

16 Kristina Luca Klaipėda / SC Viesulas Ball

17 Ūla Malevskytė Vilnius / DKA Ball

18 Melita Guligauskaitė Vilnius / EM Talents Ball

19 Akvilė Jočytė Klaipėda / SC Viesulasn Ball

20 Sofija Šulgina Vilnius / EM Talents Ball

21 Darija Sivojūtė Vilnius / DKA Ball

22 Nikolė Bogomolnikovaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Ball

23 Leticija Špučytė Klaipėda / SC Viesulas Ball

 

 

Lietuvos meninės gimnastikos čemoionatas

balandžio 13-14 d.

Gamyklos g. 33, Gargždai, Klaipėdos raj. sav.

balandžio 14 d.

 

11.00-11.45  –  Jaunutės (2013 m.)

Pratimas su kuokelėmis

1 Selija Jafišova Klaipėda / SC Viesulas Clubs

2 Perla Burneikytė Kaunas / SM Startas Clubs

3 Maja Markevičiūtė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

4 Liana Vinogradova Klaipėda / SC Viesulas Clubs

5 Elija Vilnonytė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

6 Andrėja Sokolova Klaipėda / SC Viesulas Clubs

7 Deimantė Zigmantaitė Kaunas / SM Startas Clubs

8 Rusnė Pagojūtė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

9 Gustė Kiaupaitė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

10 Goda Barinovaitė Kaunas / SM Startas Clubs

11 Mariela Usik Klaipėda / SC Viesulas Clubs

12 Taisija Zaparina Vilnius / EM Talents Clubs

13 Nika Kravčenko Vilnius / DKA Clubs

14 Nikol Sokolova Vilnius / ArtGym Clubs

15 Goda Graužinytė Kaunas / SM Startas Clubs

16 Sofi Gadrani Vilnius / DKA Clubs

17 Luisa Izabelė Blažytė Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

18 Eva Marija Kijevičiūtė Vilnius / DKA Clubs

19 Marika Koržovaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

20 Gracja Zenovič Vilnius / ArtGym Clubs

21 Onutė Butkutė Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

 

Apdovanojimas

 

12.15-12.50  –  Suaugusios (2008 m. ir vyr.)

Pratimas su Kuokelėmis

1 Ilana Pakhomova Vilnius / EM Talents Clubs

2 Medeinė Vilutytė Vilnius / Rasos gracija Clubs

3 Justina Kazilevičiūtė Kaunas / SM Startas Clubs

4 Roberta Ranonytė Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

5 Skaistė Razokaitė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

6 Fausta Šostakaitė Vilnius / EM Talents Clubs

7 Gabija Preišegalavičiūtė Kaunas / SM Startas Clubs

8 Nikoletė Gediminaitė Vilnius / EM Talents Clubs

9 Patrycja Slotvinska Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

10 Viktorija Staponas Klaipėda / SC Viesulas Clubs

11 Elzė Nikolė Blažytė Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

12 Milana Tricolici Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

13 Liuka Balkevičiūtė Vilnius / EM Talents Clubs

14 Ugnė Madzajūtė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

15 Diana Artiomova Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

16 Neda Vaivadaitė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

 

12.55-13.25  –  Suaugusios (2008 m. ir vyr.)

Pratimas su Kaspinu

1 Medeinė Vilutytė Vilnius / Rasos gracija Ribbon

2 Justina Kazilevičiūtė Kaunas / SM Startas Ribbon

3 Ilana Pakhomova Vilnius / EM Talents Ribbon

4 Elzė Nikolė Blažytė Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

5 Milana Tricolici Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

6 Liuka Balkevičiūtė Vilnius / EM Talents Ribbon

7 Patrycja Slotvinska Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

8 Fausta Šostakaitė Vilnius / EM Talents Ribbon

9 Ugnė Madzajūtė Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

10 Neda Vaivadaitė Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

11 Roberta Ranonytė Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

12 Nikoletė Gediminaitė Vilnius / EM Talents Ribbon

13 Diana Artiomova Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

14 Skaistė Razokaitė Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

15 Viktorija Staponas Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

 

Apdovanojimas, Pertrauka

 

14.15-15.05  –  Jaunimas (2009 – 2010 m.)

Pratimas su Kuokelėmis

1 Dominyka Linak Vilnius / DKA Clubs

2 Milana Dubikaltytė Kaunas / GK Fortūna Clubs

3 Gytė Šivickaitė Kaunas / SM Startas Clubs

4 Karina Frolikova Klaipėda / SC Viesulas Clubs

5 Sofia Nikole Reinsonas Vilnius / DKA Clubs

6 Ieva Miškinytė Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

7 Gabija Striūgaitė Kaunas / SM Startas Clubs

8 Miglė Vizgaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

9 Anastasija Voločko Klaipėda / SC Viesulas Clubs

10 Eleonora Christova Klaipėda / SC Viesulas Clubs

11 Vilė Sperskaitė Vilnius / Gimnastikos akademija Clubs

12 Vilija Bankauskaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

13 Taisija Steško Vilnius / DKA Clubs

14 Anastasija Subotkevič Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

15 Austėja Peseckaitė Vilnius / EM Talents Clubs

16 Akmilė Savickaitė Kaunas / RG Home Clubs

17 Mingailė Beinoraitė Vilnius / EM Talents Clubs

18 Laura Vaičiūnaitė Vilnius / DKA Clubs

19 Estėja Žiliūtė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

20 Smiltė Šunokaitė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

21 Elzė Kairytė Vilnius / ArtGym Clubs

22 Nijolė Mickutė Vilnius / DKA Clubs

23 Evelina Žinytė Vilnius / ArtGym Clubs

24 Ugnė Aurelija Baltuškaitė Vilnius / DKA Clubs

 

15.10-15.55  –  Jaunimas (2009 – 2010 m.)

Pratimas su Kaspinu

1 Gytė Šivickaitė Kaunas / SM Startas Ribbon

2 Dominyka Linak Vilnius / DKA Ribbon

3 Milana Dubikaltytė Kaunas / GK Fortūna Ribbon

4 Estėja Žiliūtė Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

4 Smiltė Šunokaitė Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

5 Vilė Sperskaitė Vilnius / Gimnastikos akademija Ribbon

6 Nijolė Mickutė Vilnius / DKA Ribbon

7 Jekaterina Vlasova Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

8 Mėta Šadurskaitė Kaunas / SM Startas Ribbon

9 Elzė Kairytė Vilnius / ArtGym Ribbon

10 Ugnė Aurelija Baltuškaitė Vilnius / DKA Ribbon

11 Eleonora Christova Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

12 Sofia Nikole Reinsonas Vilnius / DKA Ribbon

13 Taisija Steško mVilnius / DKA Ribbon

14 Mingailė Beinoraitė Vilnius / EM Talents Ribbon

15 Evelina Žinytė Vilnius / ArtGym Ribbon

16 Anastasija Subotkevič Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

17 Laura Vaičiūnaitė Vilnius / DKA Ribbon

18 nVilija Bankauskaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

19 Miglė Vizgaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

20 Tija Motiekaitytė Kaunas / SM Startas Ribbon

21 Anastasija Voločko Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

22 Ieva Miškinytė Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

 

Apdovanojimas, Pertrauka

 

16.30-17.15  –  Jaunės (2011 – 2012 m.)

Pratimas su kuokelėmis

1 Melita Dereviankaitė Kaunas / GK Fortūna Clubs

2 Akvilė Jočytė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

3 Sofija Steško Vilnius / DKA Clubs

4 Ieva Kotryna Masilionytė Vilnius / ArtGym Clubs

5 Darija Sivojūtė Vilnius / DKA Clubs

6 Polina Myklish Kaunas / GK Fortūna Clubs

7 Izabelė Bertulė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

8 Lilija Maiboroda Klaipėda / SC Viesulas Clubs

9 Milda Žilanė Vilnius / DKA Clubs

10 Kristina Luca Klaipėda / SC Viesulas Clubs

11 Indraja Zurbaitė Kaunas / SM Startas Clubs

12 Leticija Špučytė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

13 Rusnė Naruševičiūtė Vilnius / ArtGym Clubs

14 Abigelė Pucetaitė Klaipėda / SC Viesulas Clubs

15 Melita Guligauskaitė Vilnius / EM Talents Clubs

16 Aja Navikaitė Kaunas / SM Startas Clubs

17 Indrė Gibavičiūtė Kaunas / RG Home Clubs

18 Darija Trofimova Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

19 Nikolė Bogomolnikovaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

20 Nika Milovaitė Vilnius / EM Talents Clubs

21 Rusnė Dominaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Clubs

22 Julija Voločko Klaipėda / SC Viesulas Clubs

23 Gabriela Macejevskaja Vilnius / ArtGym Clubs

 

17.20-18.20  –  Jaunės (2011 – 2012 m.)

Pratimas su kaspinu

 

1 Polina Myklish Kaunas / GK Fortūna Ribbon

2 Akvilė Jočytė Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

3 Sofija Steško Vilnius / DKA Ribbon

4 Melita Dereviankaitė Kaunas / GK Fortūna Ribbon

5 Ūla Malevskytė Vilnius / DKA Ribbon

6 Ieva Kotryna Masilionytė Vilnius / ArtGym Ribbon

7 Meda Palickaitytė Kaunas / SM Startas Ribbon

8 Julia Balcevič Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

9 Darija Sivojūtė Vilnius / DKA Ribbon

10 Izabelė Bertulė Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

11 Viktorija Korovčenko Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

12 Lilija Maiboroda Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

13 Milda Žilanė Vilnius / DKA Ribbon

14 Indraja Zurbaitė Kaunas / SM Startas Ribbon

15 Leticija Špučytė Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

16 Rusnė Naruševičiūtė Vilnius / ArtGym Ribbon

17 Abigelė Pucetaitė Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

18 Melita Guligauskaitė Vilnius / EM Talents Ribbon

19 Aja Navikaitė Kaunas / SM Startas Ribbon

20 Indrė Gibavičiūtė Kaunas / RG Home Ribbon

21 Darija Trofimova Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

22 Sofija Banadykova Vilnius / EM Talents Ribbon

23 Nikolė Bogomolnikovaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

24 Sofija Šulgina Vilnius / EM Talents Ribbon

25 Gabriela Macejevskaja Vilnius / ArtGym Ribbon

26 Nika Milovaitė Vilnius / EM Talents Ribbon

27 Rusnė Dominaitė Vilnius / Sostinės sporto centras Ribbon

28 Julija Voločko Klaipėda / SC Viesulas Ribbon

 

18.30 Apdovanojimas

LR IRANKIU CEMPIONATAS.pdf

Details

Start:
2024-04-13 -09:30
End:
2024-04-14 -20:00

Venue

Gargždai
Gamyklos 33
Gargždai, Lietuva
+ Google Map