Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS

2022-05-06 -08:00 - 2022-05-08 -17:00

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS

 (Gamyklos 33, Gargždai)

GEGUŽĖS 6 d.

9.30–11.00 – salės bandymas

11.00 – 13.20 – JAUNUTĖS 2011 m. gimimo (lankas, kamuolys, kuokeles)

 

11.00–12.00 – I srautas

  1. Ugnė Vasiliauskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  2. Viktorija Kuricyna KAUNAS, „KMGK“
  3. Ariana Vaičkutė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  4. Ugnė Klizaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  5. Akvilė Jočytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  6. Gabija Leitanaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  7. Aja Navikaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  8. Indrė Gibavičiūtė KAUNAS, „KMGK“
  9. Rustė Gūdmantaitė KAUNAS, „KMGK“
  10. Julija Voločko KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

 12.10 – 13.20 II SRAUTAS

  1. Mintė Janovskytė VILNIUS, „DKA“
  2. Agata Vegė VILNIUS, SSC
  3. Milda Žilanė VILNIUS, „DKA“
  4. Viltė Mikelytė VILNIUS, SSC
  5. Smiltė Christauskaitė VILNIUS, SSC
  6. Arina Darskaja VILNIUS, SSC
  7. Elena Jasevičiūtė VILNIUS, SSC
  8. Nika Milovaitė VILNIUS, SSC
  9. Rusnė Dominaitė VILNIUS, SSC
  10. Malgoržata Sinycina VILNIUS, SSC
  11. Sofija Banadykova 2012 VILNIUS, SSC

 APDOVANOJIMAI

PERTRAUKA

14.30–15.10 JAUNĖS 2009–2010 m. gimimo (lankas)

  1. Eva Slavinskaitė VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  2. Taisija Steško VILNIUS, SSC
  3. Anastasija Voločko KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  4. Eleonora Christova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  5. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  6. Miglė Vizgaitė VILNIUS, SSC
  7. Austėja Peseckaitė VILNIUS, SSC
  8. Tija Motiekaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  9. Vasarė Tarankevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  10. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  11. Grytė Stankevičiūtė VILNIUS, „DKA“
  12. Dominyka Linak VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  13. Gytė Šivickaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  14. Sofia Nikolė Reinsonas VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  15. Estėja Žiliūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  16. Polina Kononova VILNIUS, „DKA“
  17. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  18. Mingailė Beinoraitė VILNIUS, SSC
  19. Laura Vaičiūnaitė VILNIUS, „DKA“

15.15–15.55 JAUNĖS 2009–2010 m. gimimo (kamuolys)

  1. Ugnė Kurklinskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  2. Sofia Nikolė Reinsonas VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  3. Taisija Steško VILNIUS, SSC
  4. Eva Slavinskaitė VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  5. Milana Dubikaltytė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  6. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  7. Vasarė Tarankevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  8. Mingailė Beinoraitė VILNIUS, SSC
  9. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  10. Dominyka Linak VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  11. Miglė Vizgaitė VILNIUS, SSC
  12. Anastasija Voločko KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  13. Austėja Peseckaitė VILNIUS, SSC
  14. Grytė Stankevičiūtė VILNIUS, „DKA“
  15. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  16. Estėja Žiliūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  17. Laura Vaičiūnaitė VILNIUS, „DKA“
  18. Tija Motiekaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  19. Eleonora Christova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

PERTRAUKA

16.20–17.00 JAUNIMAS 2007-2008 m. gimimo (lankas)

  1. Eva Viržaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  2. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, SSC
  3. Paulina Drozdovskytė VILNIUS, SSC
  4. Ugnė Madzajūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  5. Roberta Ranonytė VILNIUS, SSC
  6. Gabriela Belous VILNIUS, SSC
  7. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  8. Ieva Našliūnaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  9. Evita Raškevčiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  10. Eva Jankauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  11. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  12. Izabelė Macevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  13. Liuka Balkevičiūtė VILNIUS, SSC
  14. Patrycja Slotvinska VILNIUS, SSC
  15. Milana Tricolici VILNIUS, SSC
  16. Viktorija Staponas KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  17. Arijana Novikova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  18. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  19. Džiuga Kuprytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  20. Sofija Matutytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

17.05–17.45 JAUNIMAS 2007-2008 m. gimimo (kamuolys)

  1. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, SSC
  2. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  3. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  4. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  5. Ieva Našliūnaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  6. Patrycja Slotvinska VILNIUS, SSC
  7. Gabriela Belous VILNIUS, SSC
  8. Deimė Lapačinskitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  9. Milana Tricolici VILNIUS, SSC
  10. Roberta Ranonytė VILNIUS, SSC
  11. Aura Slavinskaitė VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  12. Viktorija Staponas KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  13. Ugnė Madzajūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  14. Eva Jankauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  15. Arijana Novikova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  16. Eva Viržaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  17. Izabelė Macevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  18. Paulina Drozdovskytė VILNIUS, SSC
  19. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  20. Sofija Matutytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  21. Korenlija Latyšovič VILNIUS, „Gimnastikos akademija“

PERTRAUKA

18.15–18.45 SUAUGUSIOS (lankas)

  1. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  2. Dominyka Jučė VILNIUS, SSC
  3. Gelija Girkontaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  4. Viktorija Jociūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  5. Diana Artiomova VILNIUS, SSC
  6. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, SSC
  7. Luknė Viržintaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  8. Paulina Jočytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  9. Eva Dovidonytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  10. Viltė Garbauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  11. Mantė Adomaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  12. Jelizaveta Semionenko VILNIUS, SSC
  13. Fausta Šostakaitė VILNIUS, SSC
  14. Sofija Treščenkina KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

18.50–19.20 SUAUGUSIOS (kamuolys)

  1. Viltė Garbauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  2. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, SSC
  3. Darija Karvelė KAUNAS, SM „STARTAS“
  4. Paulina Jočytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  5. Jelizaveta Semionenko VILNIUS, SSC
  6. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  7. Luknė Viržintaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  8. Fausta Šostakaitė VILNIUS, SSC
  9. Diana Artiomova VILNIUS, SSC
  10. Ūla Šaltenytė VILNIUS, SSC
  11. Eva Dovidonytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  12. Dominyka Jučė VILNIUS, SSC
  13. Viktorija Jociūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  14. Mantė Adomaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“

 

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS ĮRANKIŲ ČEMPIONATAS

(Gamyklos 33, Gargždai)

GEGUŽĖS 7 d.

9.30–11.00 – salės bandymas

11.00–11.45 JAUNĖS 2009-2010 m. gimimo (kuokelės)

  1. Ieva Miškinytė VILNIUS, SSC (lankas)
  2. Eleonora Christova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  3. Anastasija Subotkevič VILNIUS, SSC
  4. Dominyka Linak VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  5. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  6. Tija Motiekaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  7. Gytė Šivickaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  8. Mingailė Beinoraitė VILNIUS, SSC
  9. Elzė Kairytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  10. Sofia Nikolė Reinsonas VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  11. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  12. Estėja Žiliūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  13. Aneta Lovmecka VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  14. Miglė Vizgaitė VILNIUS, SSC
  15. Laura Vaičiūnaitė VILNIUS, „DKA“
  16. Ieva Miškinytė VILNIUS, SSC
  17. Grytė Stankevičiūtė VILNIUS, „DKA“
  18. Ugnė Kurklinskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  19. Taisija Steško VILNIUS, SSC
  20. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  21. Anastasija Voločko KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

 11.50–12.30 JAUNĖS 2009 m. gimimo (kaspinas)

  1. Milana Šukevič VILNIUS, SSC
  2. Sofia Nikolė Reinsonas VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  3. Miglė Vizgaitė VILNIUS, SSC
  4. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  5. Eglė Butenytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  6. Patricija Seniutytė VILNIUS, SSC
  7. Vasarė Tarankevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  8. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  9. Ugnė Kurklinskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  10. Tija Motiekaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  11. Vilija Bankauskaitė VILNIUS, SSC
  12. Olivija Margelytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  13. Aneta Lovmecka VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  14. Eleonora Christova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  15. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  16. Anastasija Subotkevič VILNIUS, SSC
  17. Anastasija Voločko KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  18. Jekaterina Vlasova VILNIUS, SSC
  19. Nikloleta Kozlovska VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“

12.35–12.45 JAUNĖS 2010 m. gimimo (kaspinas)

  1. Evelina Žinytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  2. Mėta Šadurskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  3. Jūra Jokubauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  4. Ieva Miškinytė VILNIUS, SSC
  5. Mingailė Beinoraitė VILNIUS, SSC
  6. Eva Slavinskaitė VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  7. Elzė Kairytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  8. Austėja Peseckaitė VILNIUS, SSC
  9. Rugilė Isačenkovaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  10. Dominyka Linak VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  11. Gytė Šivickaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  12. Kornelija Saulėnė VILNIUS, SSC
  13. Laura Vaičiūnaitė VILNIUS, „DKA“
  14. Eva Šublinskaitė VILNIUS, SSC
  15. Estėja Žiliūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  16. Taisija Steško VILNIUS, SSC
  17. Grytė Stankevičiūtė VILNIUS, „DKA“
  18. Polina Kononova VILNIUS, „DKA“
  19. Ieva Miškinytė VILNIUS, SSC (kamuolys)

PERTRAUKA

APDOVANOJIMAI

13.45–14.25 JAUNIMAS 2008-2007 m. gimimo (kuokelės)

  1. Evita Raškevičiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  2. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, SSC
  3. Roberta Ranonytė VILNIUS, SSC
  4. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  5. Viktorija Staponas KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  6. Milana Tricolici VILNIUS, SSC
  7. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  8. Izabelė Macevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  9. Ilana Pakhomova VILNIUS, SSC
  10. Ugnė Madzajūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  11. Paulina Drozdovskytė VILNIUS, SSC
  12. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  13. Arijana Novikova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  14. Gabriela Belous VILNIUS, SSC
  15. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  16. Liuka Balkevičiūtė VILNIUS, SSC
  17. Eva Jankauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  18. Medeina Kuprytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  19. Ieva Lupeikytė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  20. Sofija Matutytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

14.30–15.10 JAUNIMAS 2006-2007 m. gimimo (kaspinas)

  1. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, SSC
  2. Neda Jankauskaitė VILNIUS, SSC
  3. Izabelė Macevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  4. Ugnė Madzajūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  5. Gabriela Belous VILNIUS, SSC
  6. Gabija Preišegelavičiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  7. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  8. Liuka Balkevičiūtė VILNIUS, SSC
  9. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  10. Eva Jankauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  11. Ema Mucharskytė VILNIUS, „DKA“
  12. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  13. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  14. Roberta Ranonytė VILNIUS, SSC
  15. Viktorija Staponas KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  16. Eva Viržaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  17. Paulina Drozdovskytė VILNIUS, SSC
  18. Milana Tricolici VILNIUS, SSC
  19. Sofija Matutytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

PERTRAUKA

APDOVANOJIMAI

15.30–16.00 SUAUGUSIOS (kuokelės)

  1. Paulina Jočytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  2. Jelizaveta Semionenko VILNIUS, SSC
  3. Viltė Garbauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  4. Mantė Adomaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  5. Fausta Šostakaitė VILNIUS, SSC
  6. Eva Dovidonytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  7. Luknė Viržintaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  8. Martyna Merkevičiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  9. Dominyka Jučė VILNIUS, SSC
  10. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, SSC
  11. Viktorija Jociūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  12. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  13. Ūla Šaltenytė VILNIUS, SSC
  14. Diana Artiomova VILNIUS, SSC
  15. Vera Perftiieva Ukraina

16.05–16.35 SUAUGUSIOS (kaspinas)

  1. Jelizaveta Semionenko VILNIUS, SSC
  2. Paulina Jočytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  3. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, SSC
  4. Viktorija Jociūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  5. Sofija Treščenkina KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  6. Martyna Merkevičiūtė KAUNAS, SM „STARTAS“
  7. Fausta Šostakaitė VILNIUS, SSC
  8. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  9. Ūla Šaltenytė VILNIUS, SSC
  10. Mantė Adomaitytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  11. Luknė Viržintaitė KAUNAS, SM „STARTAS“
  12. Eva Dovidonytė KAUNAS, SM „STARTAS“
  13. Dominyka Jučė VILNIUS, SSC
  14. Diana Artiomova VILNIUS, SSC
  15. Vera Perftiieva Ukraina

APDOVANOJIMAI

Informacija

Pradžia:
2022-05-06 -08:00
Pabaiga:
2022-05-08 -17:00

Vieta

Gargždai
Gamyklos 33
Gargždai, Lietuva
+ Google žemėlapis