Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS IR KOMANDINIS ČEMPIONATAS

2020-12-11 - 2020-12-12

11.30–13.00 – salės bandymas 12.00–13.00 – teisėjų ir atstovų pasitarimas

13.00–14.50 JAUNUTĖS 2009 m. gimimo (lankas, kuokelės)

I srautas (13.00–13.50)

  1. Aneta Lovmecka VILNIUS, “GIMNASTIKOS MOKYKLA.LT”
  2. Vilija Bankauskaitė VILNIUS, VMSC
  3. Jekaterina Vlasova VILNIUS, VMSC
  4. Patricija Seniutytė VILNIUS, VMSC
  5. Miglė Vizgaitė VILNIUS, VMSC
  6. Anastasija Subotkevič VILNIUS, VMSC
  7. Milana Šukevič VILNIUS, VMSC
  8. Sofia Nikole Reinsonas VILNIUS, „GIMNASTIKOS AKADEMIJA
  9. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „GIMNASTIKOS AKADEMIJA“
  10. Miglė Staškūnaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  11. Urtė Vėjinytė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  12. Milita Valatkevičiūtė KAUNAS, „GK FORTŪNA“

II srautas (14.00–14.50)

  1. Olivija Margelytė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Smiltė Stragytė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Ugnė Kurlinskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  4. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Eleonora Christova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Nida Dabravolskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Smiltė Bagdonavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Kotryna Kasparavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Tija Motiekaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Vasarė Tarankevičiūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. „Smiltė Olberkytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  12. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“

APDOVANOJIMAS

PERTRAUKA

15.45–18.45 JAUNIMAS 2005–2006 m. gimimo (kamuolys, kuokelės, kaspinas)

I srautas (15.30-16.50)

  1. Sofija Treščenkina KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Martyna Merkevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Dominyka Jučė VILNIUS, VMSC
  4. Diana Artiomova VILNIUS, VMSC
  5. Mantė Adomaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Tija Lebeckytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Sofija Sapiegaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Ieva Vosyliūtė VILNIUS, VMSC
  9. Ugnė Žobaitė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Ūla Šaltenytė VILNIUS, VMSC
  11. Gelija Girkontaitė KAUNAS, „STARTAS“

II srautas (17.00-18.20)

  1. Adriana Nosevič VILNIUS, VMSC
  2. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, VMSC
  3. Paulina Jočytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  4. Darija Karvelė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Paulina Smoriginaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Paula Budrikaitė VILNIUS, VMSC
  7. Anelija Slabenko KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Eva Dovidonytė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Margarita Kamyšanskaja VILNIUS, „GIMNASTIKOS AKADEMIJA“
  10. Viltė Garbauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Viktorija Jociūtė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Nikoleta Miasnikova VILNIUS, „GIMNASTIKOS AKADEMIJA“

GUODŽIO 12 d.

9.30–11.00 – salės bandymas

11.00–13.45 JAUNĖS 2007-2008 m. gimimo (lankas, kaspinas)

I srautas (11.00–11.45)

  1. Aura Slavinskaitė VILNIUS, „GIMNASTIKOS AKADEMIJA“
  2. Milana Tricolici VILNIUS, VMSC
  3. Liuka Balkevičiūtė VILNIUS, VMSC
  4. Luiza Šimanska VILNIUS, „GIMNASTIKOS AKADEMIJA“
  5. Gabriela Belous VILNIUS, VMSC
  6. Patrycja Slotvinska VILNIUS, VMSC
  7. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, VMSC
  8. Roberta Ranonytė                       VILNIUS, VMSC
  9. Nikolė Smaliukaitė VILNIUS, VMSC

II srautas (11.55–12.45)

  1. Eva Jankauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Džiuga Kuprytė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Neda Jankauskaitė VILNIUS, VMSC
  4. Ieva Našliūnaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  5. Ilana Pakhomova VILNIUS, VMSC
  6. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Ariana Jureko VILNIUS, VMSC
  8. Gytė Zumaraitė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Eva Viržaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. Milena Kastner VILNIUS, “GIMNASTIKOS MOKYKLA.LT”

III srautas (12.55–13.45)

  1. Deimė Lapačinskaitė                       KAUNAS, „STARTAS“
  2. Milena Sosulina KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  3. Paulina Pilsudskytė                       KAUNAS, „STARTAS“
  4. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Medeina Kuprytė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Evita Kravčikaitė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Sofija Matutytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Karina Kazlauskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Gabija Preišegelavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Izabelė Macevičiūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. Ugnė Jazukevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“

APDOVANOJIMAS

PERTRAUKA

14.30–15.30 SUAUGUSIOS (kamuolys, kuokelės, kaspinas)

  1. Margarita Melechina                       VILNIUS, VMSC
  2. Fausta Šostakaitė                       VILNIUS, VMSC
  3. Karina Naruševič                       VILNIUS, VMSC
  4. Alisija Dabašinskaitė                       KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Maja Gaiduk                       KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Žana Ignatjeva                       KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Luknė Viržintaitė                       KAUNAS, „STARTAS“
  8. Julija Bušauskaitė                       KAUNAS, „STARTAS“

APDOVANOJIMAS

 

Informacija

Pradžia:
2020-12-11
Pabaiga:
2020-12-12

Vieta

VILNIAUS KULTŪROS, PRAMOGŲ IR SPORTO RŪMAI
Žirmūnų 1E,
Vilnius, Vilnius
+ Google žemėlapis