Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS

2021-12-10 -10:00 - 2021-12-11 -20:00

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS

Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmų salė
Žirmūnų g. 1E, Vilnius

GRUODŽIO 10 d.

13.00-14.00 val. – JAUNIMO GRUPINIAI PRATIMAI SU 5 KAMUOLIAIS

  1. „KLAIPĖDOS FĖJUKĖS“ KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  2. „PIRMYN“ VILNIUS, VMSC
  3. „STARTAS“ KAUNAS, „STARTAS“
  4. „KAUNAS“ KAUNAS, „STARTAS“
  5. „GRACIJA“ VILNIUS, VMSC
  6. „KLAIPĖDOS FĖJOS“ KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  7. „GK FORTŪNA“ KAUNAS, „GK FORTŪNA“

14.15 val.  – APDOVANOJIMAS

15.00-16.30 val.  Jaunutės 2010 m. gimimo gimnastės (LANKAS, KAMUOLYS)

  1. Smiltė VismantaitėKAUNAS, „STARTAS“
  2. Eva SlavinskaitėVILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  3. Skaistė Nagrockaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  4. Austėja PaseckaitėVILNIUS, VMSC
  5. Mingailė Beinoraitė VILNIUS, VMSC
  6. Dominyka Linak VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  7. Milana Dubikaltytė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  8. Estėja Žiliūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  9. Gabija Striūgaitė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Gytė Šivickaitė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Kornelija Saulėnė VILNIUS, VMSC
  12. Eva Šublinskaitė VILNIUS, VMSC
  13. Mėta Šadurskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  14. Taisija Steško VILNIUS, VMSC
  15. Rugilė Isačenkovaitė KAUNAS, „STARTAS“
  16. Jūra Jokubauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  17. Ieva Miškinytė VILNIUS, VMSC

16.40 val. – APDOVANOJIMAS

17.00-17.40 val. SUAUGUSIOS (KAMUOLYS, KUOKELĖS)

  1. Karina Naruševič VILNIUS, VMSC
  2. Luknė Viržintaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Paulina Jočytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  4. Margarita Melechina VILNIUS, VMSC
  5. Fausta Šostakaitė VILNIUS, VMSC
  6. Anelija Slabenko KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  7. Mantė Adomaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Sofija Treščenkina KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  9. Darija Karvelė KAUNAS, „STARTAS“

 17.50 val. – APDOVANOJIMAS

GRUODŽIO 11 d.

9.30-11.00 AIKŠTELĖS BANDYMAS

11.00-12.05 val. – JAUNĖS, 2008-2009 m. gimimo gimnastės (LANKAS, KASPINAS)

I SRAUTAS

  1. Jekaterina Vlasova VILNIUS, VMSC
  2. Sofia Nikole Reinsonas VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  3. Anastasija Subotkevič VILNIUS, VMSC
  4. Eleonora Christova KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  5. Smiltė Bagdonavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Ieva Našliūnaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  7. Gabriela Belous VILNIUS, VMSC
  8. Olivija Margelytė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  10. Karina Kazlauskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  11. Eva Viržaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  13. Aura Slavinskaitė VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  14. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“

12.10-13.20 val. JAUNĖS, 2008-2009 m. gimimo gimnastės (LANKAS, KASPINAS)

II SRAUTAS

  1. Ugnė Kurklinskaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  2. Patricija Seniutytė VILNIUS, VMSC
  3. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  4. Vesta Mekuškaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  5. Milana Tricolici VILNIUS, VMSC
  6. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  7. Anastasija Voločko KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  8. Tija Motiekaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Ugnė Jazukevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Roberta Ranonytė VILNIUS, VMSC
  11. Liuka Balkevičiūtė VILNIUS, VMSC
  12. Vasarė Tarankevičiūtė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  13. Vilija Bankauskaitė VILNIUS, VMSC
  14. Kornelija Latyšovič VILNIUS, „Gimnastikos akademija“
  15. Miglė Vizgaitė VILNIUS, VMSC

13.30 val. –  APDOVANOJIMAS

13.40-14.00 PERTRAUKA, AIKŠTELĖS BANDYMAS

14.00-14.55 val. JAUNIMAS, 2006-2007 m. gimimo gimnastės (LANKAS, KASPINAS)

I SRAUTAS

  1. Luka Aleksaitė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  2. Nikoleta Miasnikova VILNIUS, „EM TALENTS“
  3. Patrycja Slotvinska VILNIUS, VMSC
  4. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Eva Jankauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Ugnė Žobaitė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Eva Dovidonytė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Paulina Drozdovskytė VILNIUS, VMSC
  9. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, VMSC
  10. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Jelizaveta Semionenko VILNIUS, VMSC
  12. Medeina Kuprytė KAUNAS, „STARTAS“

 

15.00-15.55 val. JAUNIMAS, 2006-2007 m. gimimo gimnastės (LANKAS, KASPINAS)

II SRAUTAS

  1. Ieva Kazlauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Viltė Garbauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Evita Raškevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Ignė Navickaitė VILNIUS, VMSC
  5. Diana Artiomova VILNIUS, VMSC
  6. Martyna Merkevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Gabija Preišegelavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Sofija Matutytė KLAIPĖDA, „VIESULO SC“
  9. Ūla Šaltenytė VILNIUS, VMSC
  10. Viktorija Jociūtė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, VMSC
  12. Dominyka Jučė VILNIUS, VMSC
  13. Gelija Girkontaitė KAUNAS, „STARTAS“

 

16.00 val. –  APDOVANOJIMAS

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS 2021.12.10-11.PDF

Informacija

Pradžia:
2021-12-10 -10:00
Pabaiga:
2021-12-11 -20:00

Vieta

VILNIAUS KULTŪROS, PRAMOGŲ IR SPORTO RŪMAI
Žirmūnų 1E,
Vilnius, Vilnius
+ Google žemėlapis