Untitled

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS

2021-03-20 - 2021-03-21

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS

2021 03 20–21

(ŽIRMŪNŲ 1E, VILNIUS)

Kovo  20 d.

9.30–11.00 – salės bandymas

11.00–14.50 JAUNĖS 2008–2009 m. gimimo (lankas, kamuolys) (53)

I srautas (11.00–11.55)

  1. Vilija Bankauskaitė VILNIUS, VMSC
  2. Anastasija Subotkevič VILNIUS, VMSC
  3. Nikoleta Kozlovska VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  4. Liuka Balkevičiūtė VILNIUS, VMSC
  5. Smiltė Šetikaitė VILNIUS, VMSC
  6. Gabriela Belous VILNIUS, VMSC
  7. Anna Zhulanova VILNIUS, VMSC
  8. Nikolė Smaliukaitė VILNIUS, VMSC
  9. Milana Šukevič VILNIUS, VMSC
  10. Roberta Ranonytė VILNIUS, VMSC
  11. Aneta Lovmecka VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  12. Aura Slavinskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“

 

11.55-12.05 – salės bandymas 2 srautui

II srautas (12.05–12.55)

  1. Miglė Vizgaitė VILNIUS, VMSC
  2. Patricija Seniutytė VILNIUS, VMSC
  3. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  4. Milana Tricolici VILNIUS, VMSC
  5. Sofia Nikol Reinsonas             VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  6. Ilana Pakhomova VILNIUS, VMSC
  7. Neda Jankauskaitė VILNIUS, VMSC
  8. Nida Dabravolskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Eleonora Christova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Kotryna Kasparavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Gintarė Dambrauskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  12. Smiltė Bagdonavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“

12.55-13.05 – salės bandymas 3 srautui

III srautas (13.05–13.55)

  1. Anastasija Voločko KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Paulina Pilsudskytė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Gytė Zumaraitė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Karina Frolikova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Ugnė Šaulytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Amanda Venckutė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Eva Viržaitytė             KAUNAS, „STARTAS“
  9. Ugnė Kurlinskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Aistrė Stroputė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. Urtė Vėjinytė             KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  12. Ugnė Jazukevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  13. Ieva Našliūnaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“

13.55-14.05 – salės bandymas 3 srautui

IV srautas (14.05–15.00)

  1. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Eglė Butenytė             KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  3. Džiuga Kuprytė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Karina Kazlauskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Tija Motiekaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Kamilė Norvilaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Vasarė Tarankevičiūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Vesta Mekuškaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Ugnė Madzajūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  12. Evita Kravčikaitė KAUNAS, „STARTAS“
  13. Olivija Margelytė KAUNAS, „STARTAS“
  14. Smiltė Stragytė KAUNAS, „STARTAS“

 

PERTRAUKA

 

15.45–18.45 JAUNIMAS 2006–2007 m. gimimo (lankas, kamuolys) (41)

I srautas (15.45–16.40)

  1. Jelizaveta Semionenko VILNIUS, VMSC
  2. Paulina Drozdovskytė VILNIUS, VMSC
  3. Medeina Kuprytė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Ariana Jureko VILNIUS, VMSC
  5. Adriana Nosevič VILNIUS, VMSC
  6. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, VMSC
  7. Patrycja Slotvinska VILNIUS, VMSC
  8. Dominyka Jučė VILNIUS, VMSC
  9. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, VMSC
  10. Nikoleta Miasnikova VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  11. Ema Mucharskytė VILNIUS, „Dalios Kutkaitės Akademija“
  12. Diana Artiomova VILNIUS, VMSC

16.40-16.50 – salės bandymas 2 srautui

II srautas (16.50–17.50)

  1. Milena Sosulina KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Gabija Preišegelavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Ugnė Žobaitė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Martyna Merkevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Tija Lebeckytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Sofija Matutytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Evita Raškevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Paulina Smoriginaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Eva Jankauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Luka Aleksaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  13. Medeinė Vaškytė KAUNAS, „STARTAS“
  14. Gertrūda Vinsaitė KAUNAS, „STARTAS“

17.50-18.00 – salės bandymas 3 srautui

III srautas (18.00–19.00)

  1. Ariana Novikova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Eva Dovidonytė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Darija Karvelė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Elinga Griciūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Rugilė Danauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Ieva Kazlauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Viktorija Jociūtė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Gelija Girkontaitė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Viltė Garbauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Deimė Lapačinskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Viktorija Staponas KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  13. Liepa Zeicaitė KAUNAS, „STARTAS“

19.00-19.15 – salės bandymas Suaugusiųjų I srautui

19.15–20.45 SUAUGUSIOS 2005 m. gimimo ir vyresnės (lankas, kamuolys)(17)

I srautas (19.15–19.50)

  1. Aurelija Šotaitė VILNIUS, VMSC
  2. Luknė Viržintaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Margarita Kamyšanskaja VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  4. Ieva Braziulytė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Emilija Tarnauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Žemyna Stočkutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Paulina Jočytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Fausta Šostakaitė VILNIUS, VMSC
  9. Julija Bušauskaitė KAUNAS, „STARTAS“

19.50–20.00 – salės bandymas 2 srautui

II srautas (20.00–20.35)

  1. Sofija Sapiegaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Mantė Adomaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Margarita Melechina VILNIUS, VMSC
  4. Ieva Vosyliūtė VILNIUS, VMSC
  5. Žana Ignatjeva KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Sofija Treščenkina KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Anelija Slabenko KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Karina Naruševič VILNIUS, VMSC

 

 

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS ČEMPIONATAS

2021 03 20–21

(ŽIRMŪNŲ 1E, VILNIUS)

Kovo  21 d.

9.30–11.00 – salės bandymas

11.00–14.50 JAUNĖS 2008–2009 m. gimimo (kuokelės, kaspinas) (50)

I srautas (11.00–11.55)

  1. Vilija Bankauskaitė VILNIUS, VMSC
  2. Anastasija Subotkevič VILNIUS, VMSC
  3. Nikoleta Kozlovska VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  4. Liuka Balkevičiūtė VILNIUS, VMSC
  5. Smiltė Šetikaitė VILNIUS, VMSC
  6. Gabriela Belous VILNIUS, VMSC
  7. Anna Zhulanova VILNIUS, VMSC
  8. Nikolė Smaliukaitė VILNIUS, VMSC
  9. Milana Šukevič VILNIUS, VMSC
  10. Roberta Ranonytė VILNIUS, VMSC
  11. Aneta Lovmecka VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  12. Aura Slavinskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“

11.55-12.05 – salės bandymas 2 srautui

II srautas (12.05–12.55)

  1. Miglė Vizgaitė VILNIUS, VMSC
  2. Patricija Seniutytė VILNIUS, VMSC
  3. Vilė Sperskaitė VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  4. Milana Tricolici VILNIUS, VMSC
  5. Sofia Nikol Reinsonas VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  6. Ilana Pakhomova VILNIUS, VMSC
  7. Neda Jankauskaitė VILNIUS, VMSC
  8. Nida Dabravolskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Eleonora Christova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Kotryna Kasparavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Gintarė Dambrauskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  12. Smiltė Bagdonavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“

12.55-13.05 – salės bandymas 3 srautui

III srautas (13.05–13.55)

  1. Anastasija Voločko KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Paulina Pilsudskytė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Gytė Zumaraitė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Karina Frolikova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Ugnė Šaulytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Gabija Saveikaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Amanda Venckutė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Eva Viržaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Ugnė Kurlinskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Aistrė Stroputė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. Urtė Vėjinytė KAUNAS, „GK FORTŪNA“
  12. Ugnė Jazukevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  13. Ieva Našliūnaitė KAUNAS, „GK FORTŪNA“

13.55-14.05 – salės bandymas 3 srautui

IV srautas (14.05–15.00)

  1. Smiltė Šunokaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Eglė Butenytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  3. Džiuga Kuprytė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Karina Kazlauskaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Tija Motiekaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Kamilė Norvilaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Vasarė Tarankevičiūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Neda Vaivadaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Vesta Mekuškaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Ugnė Madzajūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  11. Skaistė Razokaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  12. Evita Kravčikaitė KAUNAS, „STARTAS“
  13. Olivija Margelytė KAUNAS, „STARTAS“
  14. Smiltė Stragytė             KAUNAS, „STARTAS“

 

APDOVANOJIMAS

 

PERTRAUKA

16.00–19.00 JAUNIMAS 2006–2007 m. gimimo (kuokelės, kaspinas) (39)

I srautas (16.00–17.00)

  1. Jelizaveta Semionenko VILNIUS, VMSC
  2. Paulina Drozdovskytė VILNIUS, VMSC
  3. Medeina Kuprytė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Ariana Jureko VILNIUS, VMSC
  5. Adriana Nosevič VILNIUS, VMSC
  6. Elzė Nikolė Blažytė VILNIUS, VMSC
  7. Patrycja Slotvinska VILNIUS, VMSC
  8. Dominyka Jučė VILNIUS, VMSC
  9. Nikoletė Gediminaitė VILNIUS, VMSC
  10. Nikoleta Miasnikova VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  11. Ema Mucharskytė VILNIUS, „Dalios Kutkaitės Akademija“
  12. Diana Artiomova VILNIUS, VMSC

17.00-17.10 – salės bandymas 2 srautui

II srautas (17.10–18.10)

  1. Milena Sosulina KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Gabija Preišegelavičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Ugnė Žobaitė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Gerda Girdauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Martyna Merkevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  6. Tija Lebeckytė             KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Sofija Matutytė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Evita Raškevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Paulina Smoriginaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  10. Justina Kazilevičiūtė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Eva Jankauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Luka Aleksaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  13. Medeinė Vaškytė KAUNAS, „STARTAS“
  14. Gertrūda Vinsaitė KAUNAS, „STARTAS“

18.10-18.20 – salės bandymas 3 srautui

III srautas (18.20–19.20)

  1. Ariana Novikova KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  2. Eva Dovidonytė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Darija Karvelė KAUNAS, „STARTAS“
  4. Elinga Griciūtė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  5. Živilė Vitkutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  6. Rugilė Danauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  7. Ieva Kazlauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  8. Viktorija Jociūtė KAUNAS, „STARTAS“
  9. Gelija Girkontaitė KAUNAS, „STARTAS“
  10. Viltė Garbauskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  11. Deimė Lapačinskaitė KAUNAS, „STARTAS“
  12. Viktorija Staponas KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  13. Liepa Zeicaitė KAUNAS, „STARTAS“

 

APDOVANOJIMAS

 

19.50–20.45 SUAUGUSIOS 2005 m. gimimo ir vyresnės (kuokelės, kaspinas)(17)

I srautas (19.50–20.25)

  1. Aurelija Šotaitė VILNIUS, VMSC
  2. Luknė Viržintaitė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Margarita Kamyšanskaja VILNIUS, „Gimnastikos Akademija“
  4. Ieva Braziulytė KAUNAS, „STARTAS“
  5. Emilija Tarnauskaitė             KAUNAS, „STARTAS“
  6. Žemyna Stočkutė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Paulina Jočytė             KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Fausta Šostakaitė VILNIUS, VMSC
  9. Julija Bušauskaitė KAUNAS, „STARTAS“

20.25–20.35 – salės bandymas 2 srautui

II srautas (20.35–21.10)

  1. Agota Riklikaitė KAUNAS, „STARTAS“
  2. Mantė Adomaitytė KAUNAS, „STARTAS“
  3. Sofija Sapiegaitė KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  4. Margarita Melechina             VILNIUS, VMSC
  5. Ieva Vosyliūtė             VILNIUS, VMSC
  6. Žana Ignatjeva             KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  7. Sofija Treščenkina KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  8. Anelija Slabenko KLAIPĖDA , „VIESULO SC“
  9. Karina Naruševič VILNIUS, VMSC

 

APDOVANOJIMAS

Informacija

Pradžia:
2021-03-20
Pabaiga:
2021-03-21

Vieta

Tauro sporto mokyklos salė
Žygio g. 46,
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
http://www.smtauras.lt