ARTIMIAUSIOS VARŽYBOS

 

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS

KAUNAS, 2023 m. VASARIO 3-4 d. (Perkūno al. 5, Kaunas)

VASARIO 3 d.

 

10.30-12.00 AIKŠTELĖS BANDYMAS

12.00-15.40 val. JAUNĖS 2010-2011 m. gimimo

 

12.00-13.15 I SRAUTAS

PRATIMAS SU KAMUOLIU, KASPINU

 

1 Nida Ramanauskaitė Vilnius / Sostinės SC

2 Leticija Špučytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

3 Viltė Mikelytė Vilnius / «EM TALENTS»

4 Taisija Steško Vilnius / «EM TALENTS»

5 Arina Darskaja Vilnius / «EM TALENTS»

6 Laura Vaičiūnaitė Vilnius / «DKA»

7 Mintė Janovskytė Vilnius / «DKA»

8 Mingailė Beinoraitė Vilnius / «EM TALENTS»

9 Ugnė Aurelija Baltuškaitė Vilnius / «DKA»

10 Akmilė Savickaitė Kaunas / «KMGK»

11 Smiltė Pabricaitė Kaunas / «KMGK»

12 Evelina Žinytė Vilnius / «GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt»

13 Augustė Sucilaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

14 Viktorija Kuricyna Kaunas / «KMGK»

15 Mėta Šadurskaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

16 Jūra Jokubauskaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

17 Miglė Lapačinskaitė Kaunas / «KMGK»

 

JAUNĖS 2010-2011 m. gimimo

134.20-14.30 II SRAUTAS

PRATIMAS SU KAMUOLIU, KASPINU

 

1 Izabelė Bertulė Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Austėja Peseckaitė Vilnius / «EM TALENTS»

3 Dominyka Linak Vilnius / «DKA»

4 Smiltė Christauskaitė Vilnius / «EM TALENTS»

5 Milana Dubikaltytė Kaunas / «GK FORTŪNA»

6 Eva Šublinskaitė Vilnius / Sostinės SC

7 Nika Milovaitė Vilnius / «EM TALENTS»

8 Eva Slavinskaitė Vilnius / «EM TALENTS»

9 Akvilė Jočytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

10 Malgorzata Sinycina Vilnius / Sostinės SC

11 Ugnė Vasiliauskaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

12 Rusnė Dominaitė Vilnius / Sostinės SC

13 Julija Voločko Klaipėda / Viesulo sporto centras

14 Skaistė Nagrockaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

15 Ieva Miškinytė Vilnius / Sostinės SC

16 Rustė Gūdmantaitė Kaunas / «KMGK»

 

 

JAUNĖS 2010-2011 m. gimimo

14.35 — 15.40 III SRAUTAS

PRATIMAS SU KAMUOLIU, KASPINU

 

1 Milda Žilanė Vilnius / «DKA»

2 Gytė Šivickaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

3 Elzė Kairytė Vilnius / «GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt»

4 Gabija Striūgaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

5 Kamilė Jumaševaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

6 Elena Jasevičiūtė Vilnius / Sostinės SC

7 Greta Bružaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

8 Indrė Gibavičiūtė Kaunas / «KMGK»

9 Ugnė Klizaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

10 Sofija Banadykova Vilnius / «EM TALENTS»

11 Grytė Stakevičiūtė Vilnius / «DKA»

12 Estėja Žiliūtė Klaipėda / Viesulo sporto centras

13 Gabija Mišeikytė Vilnius / «GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt»

14 Smiltė Vismantaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

15 Goda Medžiuolytė Vilnius / Sostinės SC

16 Laura Vainoraitė Vilnius / «GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt»

 

APDOVANOJIMAI

 

AIKŠTELĖS BANDYMAS

 

16.20-17.30 val. JAUNIMAS 2008-2009 m.

I srautas

PRATIMAS SU LANKU IR KAMUOLIU

 

1 Kamilė Norvilaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Patricija Seniutytė Vilnius / Sostinės SC

3 Aura Slavinskaitė Vilnius / «EM TALENTS»

4 Milena Kastner Vilnius / «GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt»

5 Olivija Margelytė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

6 Anastasija Subotkevič Vilnius / Sostinės SC

7 Ieva Lupeikytė Kaunas / «GK FORTŪNA»

8 Alina Olenchuk Vilnius / Sostinės SC

9 Karina Frolikova Klaipėda / Viesulo sporto centras

10 Liuka Balkevičiūtė Vilnius / «EM TALENTS»

11 Gintarė Dambrauskaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

12 Milana Šukevič Vilnius / Sostinės SC

13 Smiltė Šunokaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

14 Miglė Vizgaitė Vilnius / Sostinės SC

15 Ieva Našliūnaitė Kaunas / «GK FORTŪNA»

16 Ilana Pakhomova Vilnius / «EM TALENTS»

 

17.35-18.40 val. JAUNIMAS 2008-2009 m.

II srautas

PRATIMAS SU LANKU IR KAMUOLIU

 

1 Karina Kazlauskaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Skaistė Razokaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

3 Urtė Vėjinytė Kaunas / «GK FORTŪNA»

4 Vasarė Tarankevičiūtė Klaipėda / Viesulo sporto centras

5 Anastasija Voločko Klaipėda / Viesulo sporto centras

6 Akvilė Kiguolytė Kaunas / «GK FORTŪNA»

7 Tija Motiekaitytė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

8 Marija Jankūnaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

9 Ugnė Šaulytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

10 Vilija Bankauskaitė Vilnius / Sostinės SC

11 Gabriela Belous Vilnius / «EM TALENTS»

12 Eleonora Christova Klaipėda / Viesulo sporto centras

13 Eva Viržaitytė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

14 Jekaterina Vlasova Vilnius / Sostinės SC

15 Neda Jankauskaitė Vilnius / Sostinės SC

 

18.50-19.40 val. SUAUGUSIOS 2007 m. ir vyr.

I srautas

PRATIMAS SU LANKU IR KAMUOLIU

 

1 Ūla Šaltenytė Vilnius / Sostinės SC

2 Sofija Matutytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

3 Anelija Slabenko Klaipėda / Viesulo sporto centras

4 Ema Mucharskytė Vilnius / «DKA»

5 Živilė Vitkutė Klaipėda / Viesulo sporto centras

6 Diana Artiomova Vilnius / Sostinės SC

7 Viltė Garbauskaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

8 Nikoletė Gediminaitė Vilnius / «EM TALENTS»

9 Eva Jankauskaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

10 Viktorija Staponas Klaipėda / Viesulo sporto centras

11 Sofija Treščenkina Klaipėda / Viesulo sporto centras

12 Gabija Preišegalavičiūtė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

13 Paulina Drozdovskytė Vilnius / Sostinės SC

 

19.45-20.40 val. SUAUGUSIOS 2007 m. ir vyr.

II srautas

PRATIMAS SU LANKU IR KAMUOLIU

 

1 Martyna Merkevičiūtė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

2 Gerda Girdauskaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

3 Elzė Nikolė Blažytė Vilnius / Sostinės SC

4 Patrycja Slotvinska Vilnius / Sostinės SC

5 Eva Dovidonytė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

6 Izabelė Macevičiūtė Klaipėda / Viesulo sporto centras

7 Ignė Navickaitė Vilnius / Sostinės SC

8 Ugnė Žobaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

9 Gelija Girkontaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

10 Jelizaveta Semionenko Vilnius / Sostinės SC

11 Fausta Šostakaitė Vilnius / «EM TALENTS»

12 Justina Kazilevičiūtė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

13 Luka Aleksaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

 

 

LIETUVOS MENINĖS GIMNASTIKOS TAURĖS VARŽYBOS

KAUNAS, 2023 m. VASARIO 3-4 d. (Perkūno al. 5, Kaunas)

VASARIO 4 d.

 

9.30-11.00 AIKŠTELĖS BANDYMAS

11.00-13.20 val. JAUNUTĖS 2012 m. gimimo

11.00-12.15 I SRAUTAS

 PRATIMAS SU KAMUOLIU, KUOKELĖMIS

 

1 Mariia Egorova Vilnius / «DKA»

2 Sofija Šulgina Vilnius / «EM TALENTS»

3 Ieva Kotryna Masilionytė Vilnius / «GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt»

4 Salomėja Neverauskaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

5 Gabriela Macejevskaja Vilnius / «GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt»

6 Darija Trofimova Vilnius / Sostinės SC

7 Abigelė Pucetaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

8 Urtė Juzėnaitė Kaunas / «KMGK»

9 Augustė Klasauskaitė Vilnius / Sostinės SC

10 Liepa Pilionytė Vilnius / «DKA»

11 Elena Stankevičiūtė Vilnius / «DKA»

12 Ūla Malevskytė Vilnius / «DKA»

13 Fausta Katkauskė Kaunas / «KMGK»

14 Melita Dereviankaitė Kaunas / «GK FORTŪNA»

15 Greta Vigėlytė Vilnius / «DKA»

16 Olivija Romeiko Vilnius / «DKA»

 

 

JAUNUTĖS 2012 m. gimimo

12.20-13.20 II SRAUTAS

PRATIMAS SU KAMUOLIU, KUOKELĖMIS

 

1 Kristina Luca Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Melita Guligauskaitė Vilnius / «EM TALENTS»

3 Rusnė Naruševičiūtė Vilnius / «GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt»

4 Valerija Prichodko Vilnius / «DKA»

5 Rusnė Kubiliūtė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

6 Nikolė Bogomolnikovaitė Vilnius / Sostinės SC

7 Sofija Steško Vilnius / «EM TALENTS»

8 Meda Palickaitytė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

9 Darija Sivojūtė Vilnius / «GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt»

10 Marija Rinkevičiutė Klaipėda / Viesulo sporto centras

11 Maryna Porovai- Nevoit Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

12 Greta Rebrovaitė Vilnius / Sostinės SC

13 Lilija Maiboroda Klaipėda / Viesulo sporto centras

14 Viktorija Korovčenko Vilnius / «EM TALENTS»

15 Zlata Tkachenko Vilnius / Sostinės SC

 

13.30 APDOVANOJIMAI

 

AIKŠTELĖS BANDYMAS

 

14.00-15.10 val. JAUNIMAS 2008-2009 m.

I srautas

PRATIMAS SU KUOKELEMIS IR KASPINU

 

1 Kamilė Norvilaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Patricija Seniutytė Vilnius / Sostinės SC

3 Aura Slavinskaitė Vilnius / «EM TALENTS»

4 Milena Kastner Vilnius / «GIMNASTIKOSMOKYKLA.lt»

5 Olivija Margelytė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

6 Anastasija Subotkevič Vilnius / Sostinės SC

7 Ieva Lupeikytė Kaunas / «GK FORTŪNA»

8 Alina Olenchuk Vilnius / Sostinės SC

9 Karina Frolikova Klaipėda / Viesulo sporto centras

10 Liuka Balkevičiūtė Vilnius / «EM TALENTS»

11 Gintarė Dambrauskaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

12 Milana Šukevič Vilnius / Sostinės SC

13 Smiltė Šunokaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

14 Miglė Vizgaitė Vilnius / Sostinės SC

15 Ieva Našliūnaitė Kaunas / «GK FORTŪNA»

16 Ilana Pakhomova Vilnius / «EM TALENTS»

 

 

15.15-16.25 val. JAUNIMAS 2008-2009 m.

II srautas

PRATIMAS SU KUOKELEMIS IR KASPINU

 

1 Karina Kazlauskaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

2 Skaistė Razokaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

3 Urtė Vėjinytė Kaunas / «GK FORTŪNA»

4 Vasarė Tarankevičiūtė Klaipėda / Viesulo sporto centras

5 Anastasija Voločko Klaipėda / Viesulo sporto centras

6 Akvilė Kiguolytė Kaunas / «GK FORTŪNA»

7 Tija Motiekaitytė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

8 Marija Jankūnaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

9 Ugnė Šaulytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

10 Vilija Bankauskaitė Vilnius / Sostinės SC

11 Gabriela Belous Vilnius / «EM TALENTS»

12 Eleonora Christova Klaipėda / Viesulo sporto centras

13 Eva Viržaitytė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

14 Jekaterina Vlasova Vilnius / Sostinės SC

15 Neda Jankauskaitė Vilnius / Sostinės SC

 

16.35 APDOVANOJIMAI

 

17.00-17.55 val. SUAUGUSIOS 2007 m. ir vyr.

I srautas

PRATIMAS SU KUOKELEMIS IR KASPINU

 

1 Ūla Šaltenytė Vilnius / Sostinės SC

2 Sofija Matutytė Klaipėda / Viesulo sporto centras

3 Anelija Slabenko Klaipėda / Viesulo sporto centras

4 Ema Mucharskytė Vilnius / «DKA»

5 Živilė Vitkutė Klaipėda / Viesulo sporto centras

6 Diana Artiomova Vilnius / Sostinės SC

7 Viltė Garbauskaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

8 Nikoletė Gediminaitė Vilnius / «EM TALENTS»

9 Eva Jankauskaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

10 Viktorija Staponas Klaipėda / Viesulo sporto centras

11 Sofija Treščenkina Klaipėda / Viesulo sporto centras

12 Gabija Preišegalavičiūtė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

13 Paulina Drozdovskytė Vilnius / Sostinės SC

 

 

18.05-19.00 val. SUAUGUSIOS 2007 m. ir vyr.

II srautas

PRATIMAS SU KUOKELEMIS IR KASPINU

 

1 Martyna Merkevičiūtė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

2 Gerda Girdauskaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

3 Elzė Nikolė Blažytė Vilnius / Sostinės SC

4 Patrycja Slotvinska Vilnius / Sostinės SC

5 Eva Dovidonytė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

6 Izabelė Macevičiūtė Klaipėda / Viesulo sporto centras

7 Ignė Navickaitė Vilnius / Sostinės SC

8 Ugnė Žobaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

9 Gelija Girkontaitė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

10 Jelizaveta Semionenko Vilnius / Sostinės SC

11 Fausta Šostakaitė Vilnius / «EM TALENTS»

12 Justina Kazilevičiūtė Kaunas / Sporto mokykla «Startas»

13 Luka Aleksaitė Klaipėda / Viesulo sporto centras

 

19.10 APDOVANOJIMA