Предстоящие соревнования

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS MENINĖS GIMNASTIKOS VAIKŲ ČEMPIONATAS, KOMANDINIS ČEMPIONATAS

GARGŽDAI

2021-06-04 — 2021-06-05

BIRŽELIO 4 d.

10.30–12.00 – salės bandymas

 

12.00–12.30 – 2014 m. vaikų grupiniai pratimai (2 bandymai)

  1. «PERLIUKAI», Klaipėda
  2. «GIMNASTIKOS ŽINGSNIS», Vilnius
  3. «STARTAS», Kaunas
  4. «BARBĖ“, Klaipėda
  5. «KREGŽDUTĖS», Klaipėda

 

APDOVANOJIMAI

 

PERTRAUKA

 

12.50–14.40 2014 m. gimnastės pratimas be įrankio

12.50–13.20 I srautas

  1. Alicija Skaržauskaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  2. Milena Karkauskaitė KAUNAS, «GK FORTŪNA»
  3. Smiltė Saulė           VILNIUS, VMSC
  4. Urtė Osipauskaitė KAUNAS, «STARTAS»
  5. Karina Zavjalova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  6. Zlata Vasiljeva KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  7. Milda Ilčiukaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  8. Amelija Budzinskaitė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  9. Adriana Aganauskaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  10. Junė Virškutė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  11. Dorotėja Armalytė KAUNAS, «STARTAS»
  12. Gytė Survilaitė                        KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  13. Goda Žvirzdinaitė VILNIUS, „RASOS GRACIJA“
  14. Sofija Chmeliova KLAIPĖDA, «VIESULAS»

 

13.30–14.00 II srautas

  1. Lukrecija Grevytė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  2. Austėja Paužuolytė VILNIUS, VMSC
  3. Gabrielė Nistelytė KAUNAS, «STARTAS»
  4. Milana Drabuntė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  5. Brigita Pečiūlytė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  6. Milana Logutenkova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  7. Kotryna Mulionytė VILNIUS, „RASOS GRACIJA“
  8. Melita Šaulytė KAUNAS, «STARTAS»
  9. Saulė Vizgaitė VILNIUS, „RASOS GRACIJA“
  10. Rūta Ūsaitė           KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  11. Sofija Kočetova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  12. Smiltė Kudabaitė VILNIUS, VMSC
  13. Paulina Rimaitė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  14. Laura Iurasova VILNIUS, VMSC
  15. Paulina Čepliauskaitė KLAIPĖDA, «VIESULAS»

 

14.10–14.40 III srautas

  1. Milena Šertvytytė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  2. Irina Rožkova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  3. Kamila Sinicyna VILNIUS, VMSC
  4. Julija Gabulaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  5. Maja Ivanauskaitė VILNIUS, VMSC
  6. Aleksandra Novikova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  7. Evelina Boištianaitė VILNIUS, „RASOS GRACIJA“
  8. Jekaterina Andrejeva KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  9. Eva Šeremetova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  10. Adrija Simonavičiūtė KAUNAS, «STARTAS»
  11. Diana Frolova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  12. Julija Butylova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  13. Ditė Vasiliauskaitė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  14. Luka Liubinaitė KLAIPĖDA, «VIESULAS»

 

APDOVANOJIMAI

PERTRAUKA

 

15.30 – 18.30     2012 m. gimimo gimnastės (šokdynė, lankas)

15.30 –16.30  I srautas

  1. Salomėja Neverauskaitė KAUNAS, «STARTAS»
  2. Kristina Luca KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  3. Lilija Maiboroda KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  4. Ūla Malevskytė VILNIUS, «DKA»
  5. Augustė Klasauskaitė VILNIUS, VMSC
  6. Sofija Mija Kurlavičiūtė VILNIUS, VMSC
  7. Meda Palickaitytė KAUNAS, «STARTAS»
  8. Veronika Chmeliova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  9. Nikolė Bogomolnikovaitė VILNIUS, VMSC
  10. Marija Rinkevičiūtė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  11. Sofija Kovalenko KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  12. Darija Sivojūtė VILNIUS, «DKA»
  13. Urtė Juzėnaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas

 

16.40 –17.40  II srautas

  1. Darija Trofimova VILNIUS, VMSC
  2. Melita Guligauskaitė VILNIUS, VMSC
  3. Gabriela Macejevskaja VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  4. Kornelija Maceinaitė VILNIUS, VMSC
  5. Indraja Zurbaitė KAUNAS, «STARTAS»
  6. Sofija Steško VILNIUS, VMSC
  7. Ieva Kotryna Masilionytė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  8. Fausta Katkauskė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  9. Melita Dereviankaitė KAUNAS, «GK FORTŪNA»
  10. Rusnė Kubiliūtė KAUNAS, «STARTAS»
  11. Rusnė Naruševičiūtė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  12. Abigelė Pucetaitė KLAIPĖDA, «VIESULAS»

 

APDOVANOJIMAI

 

BIRŽELIO 5 d.

 

9.30–11.00 – salės bandymas

11.00–13.10 – 2011 m. gimę vaikų (be įrankio, kamuolys)

11.00–12.00 I Srautas

  1. Agata Vegė VILNIUS, VMSC
  2. Leticija Špučytė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  3. Goda Medžiuolytė VILNIUS, VMSC
  4. Indrė Gibavičiūtė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  5. Rugilė Čepaitė KAUNAS, «STARTAS»
  6. Julija Voločko KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  7. Ariana Vaičkutė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  8. Laura Vainoraitė VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  9. Nida Ramanauskaitė VILNIUS, VMSC
  10. Gabija Leitanaitė KAUNAS, «STARTAS»
  11. Mila Nistelytė KAUNAS, «STARTAS»
  12. Ugnė Vasiliauskaitė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  13. Akvilė Jočytė KLAIPĖDA, «VIESULAS»

12.10–13.10 II Srautas

  1. Viktorija Kuricyna KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  2. Sofija Banadykova VILNIUS, VMSC
  3. Ugnė Klizaitė KAUNAS, «STARTAS»
  4. Aja Navikaitė KAUNAS, «STARTAS»
  5. Viltė Mikelytė VILNIUS, «EM TALENTS»
  6. Izabelė Bertulė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  7. Malgorzata Sinycina VILNIUS, VMSC
  8. Rusnė Dominaitė VILNIUS, VMSC
  9. Elena Jasevičiūtė VILNIUS, VMSC
  10. Milda Žilanė VILNIUS, «DKA»
  11. Rustė Gūdmantaitė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  12. Smiltė Christauskaitė VILNIUS, VMSC
  13. Mintė Janovskytė VILNIUS, «DKA»

 

APDOVANOJIMAI

PERTRAUKA

 

14.00 –16.10 2013 m. gimę vaikų (be įrankio, lankas)

14.00–15.00 I srautas

  1. Ona Butkutė VILNIUS, „RASOS GRACIJA“
  2. Darja Pavliukova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  3. Maja Markevičiūtė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  4. Perla Burneikytė KAUNAS, «STARTAS»
  5. Melita Valtaitė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  6. Goda Graužinytė KAUNAS, «STARTAS»
  7. Mėta Urnikytė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  8. Deimantė Zigmataitė KAUNAS, «STARTAS»
  9. Izabelė Ūksaitė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  10. Taisija Zaparina VILNIUS, «EM TALENTS»
  11. Gustė Kiaupaitė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  12. Nora Kesminaitė KAUNAS, «STARTAS»
  13. Goda Barinovaitė KAUNAS, «STARTAS»

15.10–16.10 II srautas

  1. Akvilė Beržanskytė KAUNAS, «STARTAS»
  2. Izabelė Luisa Blažytė VILNIUS, «DKA»
  3. Viktorija Malinovskytė VILNIUS, VMSC
  4. Mariela Usik KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  5. Patricija Kareivaitė KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  6. Gintarė Rickevičiūtė KAUNAS, Kauno meninės gimnastikos klubas
  7. Nikol Sokolova VILNIUS, „Gimnastikos mokykla.lt“
  8. Liana Vinogradova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  9. Mila Ražanskaitė VILNIUS, „RASOS GRACIJA“
  10. Selija Jafišova KLAIPĖDA, «VIESULAS»
  11. Kamilė Gabnytė VILNIUS, „RASOS GRACIJA“
  12. Rebeka Lily Kemp VILNIUS, «DKA»
  13. Elija Vilnonytė KLAIPĖDA, «VIESULAS»

 

APDOVANOJIMAI